Гарантую неперелевки• Изменено 15 января в 09:02

Чому попит на квартири,а не на будинки,де логіка?

В моєму місті відносно спокійна ситуація з безпекою і дуже виріс попит на купівлю житла.Зрозуміло,що і ціна нерухомості постійно зростає,бо пропозиція на ринку значно менша,ніж попит.
Але що дивує,що купують переселенці квартири,де треба пішки зараз на 5-15 поверх підніматися,немає світла годинами і перебої з водопостачанням через те,що насоси не працюють без світла.
Всіх цих проблем можна легко уникнути,купивши приватний будинок,але розуму в людей немає і вони продовжують скуповувати квадратні менти.Ще й новобудови,де зараз нереально зробити ремонти,бо будівельні бригади ’розписані’ на рік вперед.
Туфли в чешуе• 15 января в 09:56
Ответ дляГарантую неперелевки
Там скважина.І можна абсолютно ВСЕ в будинку зробити автономним і не відчувати жодних незручностей від будь-яких комунальних колапсів
Можно даже бункер выкопать с тоннелем в ближайший лесок))). Все упирается в финансы.
автор Гарантую неперелевки • 15 января в 09:56
Ответ дляMs. Искренность
Оно к дому не прилагается. На обслуживание генератора тоже деньги нужны
Экофло можно купить и в квартиру.
І ліфт ним заряджати,щоб доїхати на 10 поверх?
Фісташкова кава• 15 января в 09:56
Ответ дляГарантую неперелевки
ОДНАКОВА ціна зараз на будинки і квартри!
Ні, якщо розглядати житло одного класу, то будинки дорожчі приблизно в два рази.
Ms. Искренность• 15 января в 09:57
Ответ дляФісташкова кава
Бо зазвичай у тих, хто живе в будинках є резервне живлення. Немає світла, але все одно є опалення і вода. В квартирі з цим набвгато складніше. Автор пише про це. В будинку, якщо грошей обмаль, то купив генератор за 20 тис. і вже маєш і опалення, і воду. А влітку до відключень генератори взагалі за копійки на олх продавались. В квартирі генератор не поставиш. У всіх сусідів є або генератори, або сонячні станції.
Генератор надо ещё за что-то заправлять, а не просто купить.
Опалення у нас нет, если нет электричества. Нужны тогда дрова
автор Гарантую неперелевки • 15 января в 09:57
Ответ дляТуфли в чешуе
Чтоб содержать дом в нормальном состоянии нужно время, силы и деньги. С квартирой в этом отношении проще.
Жили в доме ещё до 2022. Проблемы с электрикой (потому и с газовым котлом) были и тогда. То провода рвало снегом/ветром, то напряжение прыгало. Ремонтные бригады выезжали очень неспеша. Например, пару дней ждали, пока трактор проедет и уберет снег и только потом они ехали и только в дневное время.
В місті таких проблем немає
Фісташкова кава• 15 января в 09:57
Ответ дляГарантую неперелевки
Я свій дім не продаю,але ринкова вартість його підтягує по-оцінці на урядовому сайті 135тис.
По-такій ціні в нас повно квартир продаються і зовсім не нові будинки
Божечки, хто ж продає житло по оціночній вартості?
Ответ дляПарова машина
з якого ви міста автор?
Писала вже
Відкушу все що стирчить• 15 января в 09:57
Ответ дляГарантую неперелевки
Удалено администрацией...
А ещё рассказывают, что за границей не любят приезжих. Да их и в самой Украине своих собственных граждан не любят(((

Это ужасно иметь такое отношение к другим (((
Ms. Искренность• 15 января в 09:57
Ответ дляГарантую неперелевки
Ну да все, у кого отключают свет и живут на десятом этаже, остаются ночевать на улице, потому что лифт не работает
Рогнеда Карповна• 15 января в 09:58
Ответ дляГарантую неперелевки
так, на 1 генератор підключають насоси на воду, опалення і 1 ліфт (з 3-х в під*їзді) і все норм
Туфли в чешуе• 15 января в 09:58
Ответ дляГарантую неперелевки
Який поверх?
А якщо по-водоканалу шарахнуть і воду відключать теж норм?
Пойдут в ваш частный сектор, попросят водички из колодца набрать.
Фісташкова кава• 15 января в 09:59
Купують і будинки, і квартири. Сусіди продавали будинок десь півроку тому, виставили за 180 тис., це дешевше ніж його ринкова ціна. Продався за два дні.
автор Гарантую неперелевки • 15 января в 09:59
Ответ дляГубка Боб
Ну я с деньгами.
Я из краматорска. Купила дом в пригороде Киева. За цену двух квартир.
Вашу халупу и смотреть бы не стала. Это просто выброшенные деньги на ветер. Лучше квартира
Удалено администрацией...
Ответ дляТуфли в чешуе
Для автономии в частном доме ещё желательно иметь авто. Тот же бензин для генератора завезти. А лучше трактор.
Авто само-собою
Відкушу все що стирчить• 15 января в 10:04
Ответ дляГарантую неперелевки
Вам посилання на олх дати?
Давайте
Вы продали за 85 трешку и давайте ссылку на дом трёхкомнатный, куда заехал и можно жить, а не ремонт делать и это не половина дома
So_so• 15 января в 10:00
Ответ дляГарантую неперелевки
Удалено администрацией...
автор Гарантую неперелевки • 15 января в 10:00
Ответ дляПарова машина
це далеко не так, дуже далеко. Але роботи і вкладень будинок потребує постійно і багато
Так,за будинком потрібен постійний нагляд,але ж рівень комфорту маєте відповідний
Відкушу все що стирчить• 15 января в 10:00
Ответ длябулоТАЙминуло
Він дуже великий. Попит на таке житло сильно просів. Ваші 250 ще обслужити треба. Це хто там і навіщо має жити? Це не для бідних точно.
Большой семье такой дом в самый раз, только не все его позволить себе могут
Леди_на_драндулете• 15 января в 10:00
Ответ дляГарантую неперелевки
Удалено администрацией...
А по вам видно откуда вы, обзавидовалась сразу дому в Киеве и полезло.
Рогнеда Карповна• 15 января в 10:01
Ответ дляГарантую неперелевки
Удалено администрацией...
ну ви й кончена. Сепарка, навмисно тут розводить срач!
Губка Боб• 15 января в 10:01
Ответ дляГарантую неперелевки
Удалено администрацией...
Знаете что я вам скажу: мне, как человеку из краматорска, абсолютно похер что вы обо мне думаете). Я о вас думаю ни чуть не лучше)
Девальвация• 15 января в 10:01
Ответ дляГарантую неперелевки
Удалено администрацией...
А не сходити би вам за відомим напрямком Х
автор Гарантую неперелевки • 15 января в 10:01
Ответ дляЛеди_на_драндулете
А вы умеете? Дом за 80 тысяч у вас. Вы хоть узнайте сколько стоит коробку построить.
В мене є кілька будинків,і кілька квартир) і я дуже добре знаю вартість будівництва і тоді,коли будувала будинок в 2000і і тепер.
Невгамовна Бу• 15 января в 10:01
Ответ дляГарантую неперелевки
Нещодавно продали 3-ку в будинку 90-х рр в хорошому спальному районі з гарним ремонтом на 8 поверсі за 85тис.
При цьому повно приватних будинків з усіма зручностями в хорошому стані і в гарних районах з аналогічною площою і більше за 70-80тис.
Купила людина, яка не останні ці кошти має
Леди_на_драндулете• 15 января в 10:02
Ответ дляГарантую неперелевки
О уже по несколько и того и этого? 😁
автор Гарантую неперелевки • 15 января в 10:02
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Сейчас глянем на олкс, какие там цены
Можете й сюди принести)
Ms. Искренность• 15 января в 10:02
В общем автору пора в баню
Думаю у неё не одна в доме
автор Гарантую неперелевки • 15 января в 10:03
Ответ дляГубка Боб
В квартирах инверторы ставят, если вы не в курсе.
Еще раз вам напишу - вопрос только в цене. Дома ВСЕГДА дороже квартир
Ви великий теоритик з продажу нерухомості)))
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Я даже пошла на олх посмотрела. По 80 это вот эти старые кирпичные дома, в лучшем случае 90х годов постройки.
Удалено администрацией...
Відкушу все що стирчить• 15 января в 10:03
Ответ дляГарантую неперелевки
Удалено администрацией...
Это по вам видно, какой вы ужасный человек (((