Гарантую неперелевки• Изменено 15 января в 09:02

Чому попит на квартири,а не на будинки,де логіка?

В моєму місті відносно спокійна ситуація з безпекою і дуже виріс попит на купівлю житла.Зрозуміло,що і ціна нерухомості постійно зростає,бо пропозиція на ринку значно менша,ніж попит.
Але що дивує,що купують переселенці квартири,де треба пішки зараз на 5-15 поверх підніматися,немає світла годинами і перебої з водопостачанням через те,що насоси не працюють без світла.
Всіх цих проблем можна легко уникнути,купивши приватний будинок,але розуму в людей немає і вони продовжують скуповувати квадратні менти.Ще й новобудови,де зараз нереально зробити ремонти,бо будівельні бригади ’розписані’ на рік вперед.
Рогнеда Карповна• 15 января в 10:14
Ответ дляГарантую неперелевки
Мова не про село.
І воно принаймі буде існувати,бо речі,на відміну від Донбасу,який русский мир таки доконає
точно сепарка
булоТАЙминуло• 15 января в 10:15
Ответ дляПроня_Прокоповна
Моя знакомая просто балдеет от своего цветника, постоянно что-то новое заказывает, возится, высаживает.
Я бы в жизни этим не занималась
О, це прямо ми з сестрою. Я прямо люблю все це, а вона прямо ненавидить. Їй дачу подарували, бідоласі, тепер мучиться))) але дітям там добре влітку, то терпить. А так щ квартири не виженеш. А моє все то будинок. Щоб сусіди через паркан, а не стіну. І малина з полуницями.
Невидимка Майя• 15 января в 10:15
Ответ дляГарантую неперелевки
Отож.А в нас все не так,бо їде Харків і,Донецька обл,які ніколи в будинках не жили і звінтили попит на квартири до небес.
Харків і Дон обл., це промислові регіони, і у більшості були квартири (будинки звісно також були), при переїзді вони також дивляться квартири.
Подивіться Покровськ, Констянтинівка, Вугледар, багато багатоквартирних будинків, тобто люди жили в квартирах, так звикли, шукають звичне.
Советчица Года• 15 января в 10:15
Ответ дляГарантую неперелевки
Мова не про село.
У вас чатгпт збоїть. Ви хоч самі зрозуміли, що написали? Спробуйте ще раз.
Булку Дай• 15 января в 10:17
Тому що будинок тис до 100 дол-це априорі старий будинок, перебудований, достроений. Які там труби, яка криша, яка гідроізоляція в підвалі, якщо він є. Це тисячі, десятки тисяч викладених грошей потім. Ми купили великий дім з басейном, було йому 15 років. Вже поміняли кришу, перекладали гідроізоляцію( 20 тис дол), нові сходи на порозі. Вирішили, коли народились діти, наповнити басейн, а він тече🙈Рахунок 15 тис дол. Ну стоїть, не користуємось. Так це у нас відносно новий будинок і типу дорогий, не економили на комунікаціях. А в квартирі, якщо новий ремонт, ти може через 5 років кран поміняєш чи плінтус і все.
Відкушу все що стирчить• 15 января в 10:18
Ответ дляБулку Дай
Да, на все нужны деньги
А у кого деньги и есть, но например, этих денег только на покупку хватило, а на все остальное где взять? Поэтому люди и выбирают квартиры, где нет таких огромных вложений
Ms. Искренность• 15 января в 10:18
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Да, на все нужны деньги
Вы не понимаете
В Черкассах все не так
Леди_на_драндулете• 15 января в 10:20
Ответ дляMs. Искренность
Вы не понимаете
В Черкассах все не так
Все что нужно знать про автора, когда она тут прочитала что женщина купила себе дом в Киеве, в 2 раза дороже квартиры, чуть не лопнула от зависти и сразу начала ее оскорблять. Делаем выводы, так хотелось бы автору пожить в Киеве, но хватает только на Че.
Козачка• 15 января в 10:20
Ответ длябулоТАЙминуло
Ще до війни мені система обійшлась в 10 тисяч. Сусід робив влітку - 18 тисяч (правда у нього басейн). Ви зараз серйозно це всім рекламуєте? І це лише сес. А твердопаливні окремо. Воно все десятками тисяч рахується...
Я нічого не рекламую)))) не розумію про яку систему ви говорите взагалі. В нас своє опалення все життя
булоТАЙминуло• 15 января в 10:20
Ответ дляБулку Дай
Ну давайте чесно, в квартирі через 15 років теж треба ремонт. Мені через 7 треба було там перефарбовувати, там переклеїти. Ну і якщо в квартирі дах потік то ще піди його зроби. Чи комунікації налагодь. Будинки всі сипляться потроху, новобуди теж. Ну в квартира такої ж квадратури, як будинок, скільки ю обійшлась?
Відкушу все що стирчить• 15 января в 10:22
Ответ дляMs. Искренность
Вы не понимаете
В Черкассах все не так

Нет, к сожалению, это автор или тролль или совсем глупая и ее богатство заменило ей логику и сочувствие другим людям
булоТАЙминуло• 15 января в 10:22
Ответ дляКозачка
Все життя це скільки? Ми ж про відносно нову забудову. Люди не дуже хочуть те, що в когось вже було ’все життя’. Воно, як правило, вимагає капіталки. Батько недавно ’все життя’ теж переробляв під нові реалії. Це теж десятки тисяч. Не у всіх вони є. Чи ви про грубку в мазанці?
Леди_на_драндулете• 15 января в 10:23
Ответ дляКозачка
Мені це теж не зрозуміти) живемо в приватному будинку, своє опалення, сонячні батареї
Свое это какое? Я своей маме сделала такую грубку, нашли мастера. Вот она батареи греет, на дровах. Котел тоже есть. Генератор купила ей. Но газ это не свое отопление, его также город подает.
Козачка• 15 января в 10:26
Ответ длябулоТАЙминуло
Мова йшла про будинок, яка різниця новий чи ні) все життя це мінімум 36 років, все працює як годинник
Булку Дай• 15 января в 10:29
Ответ длябулоТАЙминуло
В квартирі ремонт через 15 років-це чисто естетика. Вийшли з моди обої, постаріла сантехніка. Але в будинку теж саме! Тільки в будинку, якщо тече криша, то вам треба взяти ті 10-15 тис дол і перекривати. Чи гідроізоляцію робити, бо буде пліснява в підвалі. У нас от зараз почав фасад псуватись, відпадає той короїд, покриття для фасаду. Порахували новий-30 тис дол🙈 це вічні похорони грошей. Один плюс-дома заряджаємо електричні машини і виходить на 2 машини 1,5 тис гривень в місяць затрат. ВСЕ! Я б з радістю переїхали в квартиру, але поки війна то повноцінний підвал з ліжками, автономність за рахунок сонячних панелей не поміняємо на квартиру в висотці. А після війни і наш такий будинок з цими зручностями нікому не треба буде
Козачка• 15 января в 10:27
Ответ дляЛеди_на_драндулете
у нас газ есть всегда. Захотел хоть в мае включай)
булоТАЙминуло• 15 января в 10:29
Ответ дляКозачка
За 40 років батьки вже тричі капітально переробляли систему опалення. Жодного разу це не було дешево. Тож я цілком розумію, чому люди в це не влазять - грошей немає га ці ігрища, тільки й всього (ну це крім тих, які просто не люблять приватну забудову і пофіг їм на всі ’переваги’) Обслуговувати будинок дорого
Відкушу все що стирчить• 15 января в 10:31
Ответ длябулоТАЙминуло
По цене и объему эти ремонты не сопоставимы
Леди_на_драндулете• 15 января в 10:32
Ответ дляКозачка
Но это не свое. Вам его подают.
Весела бджілка• 15 января в 10:32
Ответ дляГарантую неперелевки
Удалено администрацией...
фу яка ви гнила
булоТАЙминуло• 15 января в 10:32
Ответ дляБулку Дай
Але ви можете це зробити, а в квартирі проблематично. Я ж не кажу, що в будинку немаж проблем - повно і завжди) але квартиру вони теж не минають. Так само псується дах, так само фасад, під´їзд. Але на це у вас немає впливу. Треба ОСББ/ЖЕК, зібрання всіх ’жильців’, половині з яких ’не треба’... У ’спільної власності’ просто свої проблеми. Такі як відсутність власника)
Ждун с Нибиру• 15 января в 10:33
Квартира це не потрібно чистити сніг, косити траву, ремонтувати дах
Дешевше в утриманні, особливо опалення
Частіше розвинені райони близько садки, школи, лікарні, магазини
Квартири легше продати або здати в оренду

А світло, опалення, вода наладиться з часом
Девальвация• 15 января в 10:34
Ответ дляГарантую неперелевки
Черкаси
Ви би не сильно вийо з Черкас. Дивіться, щоб вам не прийшлось звідти поспіхом валити і стати тією самою переселенкою, які вам в штани насрали.
Відкушу все що стирчить• 15 января в 10:35
Ответ дляДевальвация
Вона не розуміє цього
А Черкаси не так далеко від Києва і війна ще не закінчилася, на жаль. Тому може бути все що завгодно
автор Гарантую неперелевки • 15 января в 10:35
Ответ дляMs. Искренность
Ну так чего автор рассказывает сказки про тепло и светло всегда.
Нет газа нет тепла, нет света нет тепла.
Чтобы топить уголь или дрова их надо купить сначала иметь возможность
Купити не проблема
Ms. Искренность• 15 января в 10:35
Ответ длябулоТАЙминуло
Переклеить обои и срывать пол в доме и менять трубы - это как бы не равносильно совсем.
К тому же со старыми обоями всё равно можно жить, а с текущими трубами нет
автор Гарантую неперелевки • 15 января в 10:36
Ответ дляРаздражевская
Переселенці мають унікальний досвід і вони точно знають, що в житті мають бути лише саме активи а не обузи.
А купити такий будинок, який можна швидко продати то це щось коштує
Такий собі ’актив’ на 10 поверсі без світла і води)
Булку Дай• 15 января в 10:36
Ответ длябулоТАЙминуло
Тільки в квартирі це не твої особисті проблеми і затрати, а всього жк. Питання було, чому квартири люди купують. Відповідь очевидна:1. бо нема коштів на утримання будинку і усих його проблем, 2. Взагалі не подобається життя далеко від людей
автор Гарантую неперелевки • 15 января в 10:37
Ответ дляMs. Искренность
Можно всё сделать автономным по цене ещё одной небольшой квартиры
Удалено администрацией...
Ms. Искренность• 15 января в 10:37
Ответ дляКозачка
Газ тоже могут перебить ракетами(