Гарантую неперелевки• Изменено 15 января в 09:02

Чому попит на квартири,а не на будинки,де логіка?

В моєму місті відносно спокійна ситуація з безпекою і дуже виріс попит на купівлю житла.Зрозуміло,що і ціна нерухомості постійно зростає,бо пропозиція на ринку значно менша,ніж попит.
Але що дивує,що купують переселенці квартири,де треба пішки зараз на 5-15 поверх підніматися,немає світла годинами і перебої з водопостачанням через те,що насоси не працюють без світла.
Всіх цих проблем можна легко уникнути,купивши приватний будинок,але розуму в людей немає і вони продовжують скуповувати квадратні менти.Ще й новобудови,де зараз нереально зробити ремонти,бо будівельні бригади ’розписані’ на рік вперед.
Леди_на_драндулете• 15 января в 10:04
Ответ дляГарантую неперелевки
Удалено администрацией...
У вас сначала хата была за 80, теперь за 135, а теперь уже несколько хат и квартир. В бан короче.
автор Гарантую неперелевки • 15 января в 10:04
Ответ дляОченьценная
Сколько бы вы тут не ныли, никто вашу халупу покупать не бросится.
Удалено администрацией...
Весела бджілка• 15 января в 10:05
Ответ дляГарантую неперелевки
І саме тому на цьому форумі стони з ранку до вечора: то світла немає,то опалення,то вода до 10 поверха не доходить...
У тих,хто живе у власному будинку жодних цих проблем немає
Стони від киян здебільшого ,а більшість з нас не поїде то зна куди та ще і в будинки замість квартир
автор Гарантую неперелевки • 15 января в 10:05
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Есть и немало
Вам то звичайно видніше)))
Ms. Искренность• 15 января в 10:05
Ответ дляГарантую неперелевки
Удалено администрацией...
Девочки, - все жалобу на тему, надо забанить троллершу
автор Гарантую неперелевки • 15 января в 10:06
Ответ дляФісташкова кава
Полтава. Нормальний будинок від 200к, нормальна квартира від 80-90к. Тому питання ’чому квартира, а не будинок’ не дуже зрозуміле, бо відповідь очевидна. Бо квартири в два рази дешевші.
Наведіть приклади
булоТАЙминуло• 15 января в 10:06
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Большой семье такой дом в самый раз, только не все его позволить себе могут
Велика родина це яка? У мене зараз 100 квадратів на 4 людини - цілком комфортно, ну якби прямо дуже комфортно то 120. Це звичайна родина зі звичайними потребами. Куди діти ще 100? Звісно якщо 250 це з гаражем, терасами і собачою будкою, то нормально якраз. А так то нафіг воно не потрібно пересічному середняку. А в кого гроші є - той має гарний вибір і без ремонтів позаминулого сторіччя. Йому за власним проектом під запит побудують, що і де скаже. Нафіг мені 250 квадратів на 6 сотках? Вони ті сотки де? Біля Арсенальної?Таке собі
Ответ дляMs. Искренность
И все шесть комнат отапливает генератор
Всі 6 кімнат опалює газовий котел двохконтурний
Проня_Прокоповна• 15 января в 10:07
Ответ дляГарантую неперелевки
Так,за будинком потрібен постійний нагляд,але ж рівень комфорту маєте відповідний
Есть масса людей, для которых комфорт - это придти домой после работы и лечь на диван (условно), а не грести снег, листья, чистить водосток и прочее.
автор Гарантую неперелевки • 15 января в 10:07
Ответ дляMs. Искренность
Всё едем всей страной в Черкассы
Удалено администрацией...
Відкушу все що стирчить• 15 января в 10:07
Ответ дляЛеди_на_драндулете
О уже по несколько и того и этого? 😁
Так она видно олигарх, поэтому и относится к другим с таким презрением
автор Гарантую неперелевки • 15 января в 10:08
Ответ дляMs. Искренность
Дрова тоже в лесу бесплатно собираете
Принаймі без опалення не сидимо,як щасливі власники квартир
Ms. Искренность• 15 января в 10:08
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Да ничего У неё нет, это просто тролль, сидит сейчас последний хрен с солью доедает, решила потроллить
Відкушу все що стирчить• 15 января в 10:08
Ответ дляГарантую неперелевки
Удалено администрацией...
Карма всех настигает, рано или поздно
Смотрите, чтобы все у вас с вашими домами хорошо было
Козачка• 15 января в 10:08
Мені це теж не зрозуміти) живемо в приватному будинку, своє опалення, сонячні батареї
булоТАЙминуло• 15 января в 10:09
Ответ дляПроня_Прокоповна
Так, це треба любити))) У мене на грядках сеанс релаксації)))
Весела бджілка• 15 января в 10:09
Ответ дляMs. Искренность
Вот прямо покупаешь дом и там сразу генератор в подарок и цистерна керосинки к нему.
і скавжина від святого духу працює ,він же допомагає воді не замерзнути в -25 в трубах
автор Гарантую неперелевки • 15 января в 10:09
Ответ дляФісташкова кава
В нас будинок. Всі наші кімнати опалює газовий котел генератор нічого не оплаює, він не для того.
Точно
Ms. Искренность• 15 января в 10:10
Ответ дляГарантую неперелевки
Удалено администрацией...
Мне и так нормально, У нас свет почти не отключают, батареи кипяток, и вода всегда есть. Я не бегаю этим не хвастаюсь по форуму, и не учу людей жить, кто в худшей ситуации.
Проня_Прокоповна• 15 января в 10:10
Ответ длябулоТАЙминуло
Моя знакомая просто балдеет от своего цветника, постоянно что-то новое заказывает, возится, высаживает.
Я бы в жизни этим не занималась
автор Гарантую неперелевки • 15 января в 10:11
Ответ дляMs. Искренность
При чём тут геть и дорогостоящее оборудование??
Генератор, солнечные панели, котлы, скважины в квартиру ставить не надо
Не треба,бо немає можливості.Саме тому час від часу люди в Києві і Одесі сидять по-дві доби без світла
Ответ дляРогнеда Карповна
наведу приклад по Вінниці. Ціни зрівнялись з Києвом і по квартирам, і по будинка, і по землі.
1 сотка землі в місті - в середньому 10 тис дол.
будинок: новий на 4 сотках - 180 тис (і це навіть не середня ціна), дуже старий в пригороді на 4 сотках - 65 тис
квартира 1 кімн від забудовника - 60 тис
А нас так само 1 сотка=10тис
булоТАЙминуло• 15 января в 10:11
Ответ дляКозачка
Ще до війни мені система обійшлась в 10 тисяч. Сусід робив влітку - 18 тисяч (правда у нього басейн). Ви зараз серйозно це всім рекламуєте? І це лише сес. А твердопаливні окремо. Воно все десятками тисяч рахується...
автор Гарантую неперелевки • 15 января в 10:12
Ответ дляВідкушу все що стирчить
ЮЗР не на отшибе?
Да куча там районов на отшибе
Юзр на отшибе?)))) ви точно не місцева
Весела бджілка• 15 января в 10:12
Ответ дляГарантую неперелевки
В Одесі я б зараз не купляла ні будинку,ні квартири
Одеса це вкладення на майбутнє ,завжди продасться і дасть вигоду .А село в Волинській чи Чернівецькій області має попити тільки під час війни ,щоб пересидіти тихо ,але купляти будинок для пересидіти це не всім по кишені .Потім це мертвий тягар за баснословні гроші
Ms. Искренность• 15 января в 10:12
Ответ дляПроня_Прокоповна
Я бы в жизни этим не занималась
Мы живём в квартире , но строим дачу понемногу, на всякий случай. Я тоже люблю на грядках копаться.
Но этот мини домик требует обслуживания, я молчу про какие-то хоромы по 250 + квадратов.
Генератор, котлы, скважины, панели, уголь-дрова. Всё это не дешёвое удовольствие.
Да можно если что костёр развести только, в квартире не разведешь
Відкушу все що стирчить• 15 января в 10:13
Ответ дляГарантую неперелевки
Юзр на отшибе?)))) ви точно не місцева
Ага, в центре оно
Особенно район кладбища
автор Гарантую неперелевки • 15 января в 10:13
Ответ дляСоветчица Года
В людей є і розум і відчуття перспективи. Війна закінчиться, а в селі роботи як не було так і не буде.
Мова не про село.
І воно принаймі буде існувати,бо речі,на відміну від Донбасу,який русский мир таки доконає
Рогнеда Карповна• 15 января в 10:13
Ответ дляГарантую неперелевки
А нас так само 1 сотка=10тис
так мова йшла про порівняння з Києвом, що у Вінниці теж такі ціни.

автор для
Вы реально такая или притворяетесь? Где 3 млн Киеву настроить столько домов в черте города, и что сделать с высотками?
Я не про Київ
Леди_на_драндулете• 15 января в 10:13
Ответ дляГарантую неперелевки
Ну что ва ми сказать, если вы глупая.