За хвилину поясню, чому незаконні дії ТЦК-це результат корупції режиму Зеленського.
Коли хтось каже, що ТЦК — це «добре», бо інакше «ми закінчимося на фронті», — це не позиція. Це виправдання знищення власного народу.
Це логіка геноциду.
У нормальних країнах людей мотивують.
У нас — ловлять.
Причому вибірково: бідних, беззахисних, тих, хто не може відкупитися. Бо ті, хто може — мобілізуються і без ТЦК. За гроші. У всьому світі це називається рекрутинг.
Доречі, підори мобілізують мільйони терористів без примусу та ТЦК. Без закритих кордонів та блокпостів по всій країні. Вони просто платять гроші і люди йдуть воювати.
Але в Україні гроші спиздив Зеленський та його банда, тому ТЦК- це виключно схема безкоштовного рекрутингу, в умовах тотальної корупції Зеленського. НКВД режиму Зеленського.
Жодна країна у світі не проводила мобілізацію як облаву. Як полювання озброєних людей за цивільним населенням.
Це не оборона — це заготівля м’яса.
Чому так? Бо гроші, які мали піти на нормальну систему рекрутингу, мотивації та ротації, були спизджені. І тепер ТЦК робить безкоштовно те, що режим мав робити за гроші.
ТЦК — не «зло необхідне».
Це інструмент режиму Зеленського, який дозволяє отримувати людський ресурс безкоштовно, без відповідальності й без питань.
І поки парламент торгує голосами, а влада — людьми, будь-хто, хто це виправдовує, стоїть не на боці України.
Почув виправдовування дій ТЦК, знай- це ворог народу України.(скопировано)
Це логіка геноциду.
У нормальних країнах людей мотивують.
У нас — ловлять.
Це не оборона — це заготівля м’яса.
ТЦК — не «зло необхідне».
Ответ длячаревна
Дожили
Зеков постить которые за госизмену в СИЗО сидят
Ответ длячаревна
Копируйте сюда весь фейсук уже
чего уж там не стесняйтесь
завидуй молча.