Єдина Країна• 15 января в 21:33

Всі на канікули!

❗️Усі навчальні заклади зобовʼязані негайно або перейти на онлайн-навчання, або продовжити/запровадити канікули до 1 лютого, — МОН.

Київ уже запроваджує або встановлює канікули до 1 лютого: дитсадки столиці працюватимуть з урахуванням ситуації на місці, додали вони.
Моторошні троянди• 15 января в 21:33
Капец!
Туфли в чешуе• 15 января в 21:33
А что с комчасом, отменили?
Цідило правди• 15 января в 21:35
У мене Італія на червень заброньована
Які канікули в лютому ???
Нііііі😂🙈
Этожзвяздаяегообожаю• 15 января в 21:36
Чекаємо наказ від міносвіти? Чи по рішенню адміністрації?
Головний кошак• 15 января в 21:36
Ответ дляЦідило правди
У мене Італія на червень заброньована
Які канікули в лютому ???
Нііііі😂🙈
Ви не а Україні, що на червень бронюєте? Тоді вас наші канікули не обходять
фан L.O.S.T.• 15 января в 21:36
Ответ дляЦідило правди
У мене Італія на червень заброньована
Які канікули в лютому ???
Нііііі😂🙈
Хто вас може зупинити? Яке зараз навчання? Таке ж як у вас буде в Італії)
автор Єдина Країна • 15 января в 21:37
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
У Києві Міносвіти і КМДА мають продовжити або встановити зимові канікули до 1 лютого 2026 року – заявила Свириденко.
автор Єдина Країна • 15 января в 21:37
Усі ОВА та КМВА у добовий строк мають скоротити споживання електроенергії, зокрема, обмежити надлишкове зовнішнє освітлення будівель, вулиць і територій, підсвітку реклами і т.д. — вимагає Свириденко
Цідило правди• 15 января в 21:37
Ответ дляГоловний кошак
Я в Києві.
Чи ви думаєте, що на червень труну собі замовляють кияни, а не відпочинок.
Тут х.й вгадали!
Доживемо до літа і поїдемо відпочивати😁
Этожзвяздаяегообожаю• 15 января в 21:38
Ответ дляЄдина Країна
Або перейти на онлайн навчання, вже проходили-переходимо на самонавчання
Швабристка• 15 января в 21:40
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Какое нафиг онлайн. Света нет по 12 часов
Этожзвяздаяегообожаю• 15 января в 21:40
Ответ дляШвабристка
Так я ж і кажу, таке було, онлайн, а по факту самонавчання
Головний кошак• 15 января в 21:40
Ответ дляЦідило правди
Я в Києві.
Тут х.й вгадали!
Доживемо до літа і поїдемо відпочивати😁
Зараз так далеко не планують, особливо з передплатою. Якщо пару тисяч євро не шкода втратити, то в інших їх просто не має
Маю натхнення• 15 января в 21:41
Это только Киев или вся Украина?
Швабристка• 15 января в 21:42
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
У меня выпускник, нмт на носу. Онлайн смерти подобно(((
Цідило правди• 15 января в 21:43
Ответ дляГоловний кошак
Ну то є безкоштовна відміна бронювання на 1 травня на букінкгу
Завжди так їжджу.
Чому виратити?
Головний кошак• 15 января в 21:44
Ответ дляЦідило правди
Завжди так їжджу.
Чому виратити?
Ну як безкоштовна, то можна бронювати. Я подумала через туроператора.
Скользкая• 15 января в 21:44
Ответ дляМоторошні троянди
Капец!
Жалкуєте, що дитина не посидить в школі при темп-рі +12?
Пупс• 15 января в 21:44
Ответ дляЄдина Країна
В школі тепло, сьогодні весь день було світло. Навіщо?
фан L.O.S.T.• 15 января в 21:45
Ответ дляЄдина Країна
та хоч би не онлайн, бо ніхто все рівно ті уроки не буде проводити, тільки завдання в вайбер кидатимуть.
Пупс• 15 января в 21:46
Ответ дляГоловний кошак
Ну немає, так немає
автор Єдина Країна • 15 января в 21:46
Ответ дляМаю натхнення
Это только Киев или вся Украина?
Рекомендації для всіх
Твердая валюта• 15 января в 21:46
Ответ дляСкользкая
А ви особисто заміряли температуру в кожній школі Києва, в кожному класі? І знаєте дописувачку, що у неї в класі точно +12?
Цідило правди• 15 января в 21:48
Ответ дляГоловний кошак
Ну відміняти аварти в Італії , щоб червень в школі сидіти - не буду точно
Пупс• 15 января в 21:48
Ответ дляШвабристка
Я вашу віру в те, що школа готує до нмт не підтримую. Найкраще здають нмт ті, які на 11й клас перейшли на сімейне і готувалися виключно на курсах, не відволікаючись на школу.
Моторошні троянди• 15 января в 21:48
Ответ дляСкользкая
У нас хорошо в школе. И свет есть, и кружки, и горячая вода и еда, и отопление, и веселье с друзьями. В школе теплее, чем дома!
Лучше сидеть дома в темноте и ходить туда-сюда не зная, чем заняться?
фан L.O.S.T.• 15 января в 21:48
Ответ дляПупс
ну то може це у вашій школі так? В нашій злили воду в батареях, опалення немає. Це Печерськ.
Я загалом не проти, щоб інші школи вчились, у кого є умови для цього, головне щоб у нас відмінили це недоонлайн-навчання. А по факту і не канікули і не навчання.
Цідило правди• 15 января в 21:49
Ответ дляфан L.O.S.T.
В нашій те саме
ПотеряласЯ Я...• 15 января в 21:50
Ответ дляМаю натхнення
Это только Киев или вся Украина?
Мабуть, вся.
-20 прогнозують, хочуть економити е/е
Цідило правди• 15 января в 21:50
Ответ дляфан L.O.S.T.
Чого, ми вдома вчимося)
Вчителя з математики найняла.
Українську диктанти пишемо
З англійською порядок)