Леди_на_драндулете• 16 января в 09:30

Чи можна залишатися красивою до 55+ і далі?

Красивою і впевненою в собі, якщо краса як цінність дуже важлива і впливає на впевненість.
Тут не скільки в порівнянні себе з іншими, а в порівнянні себе з собою ранішньої версією
Чи потрібно на це набагато більше часу, грошей?

Що б ви вкладали у красу 55*?
Постава, стрункість, доглянута шкіра, немає набряків?
ФсеСама• 16 января в 10:44
Ви можете бути красивою 55-тирічною жінкою, навіть красивою 85-річною жінкою. Але, схоже, в вашому питання звучить: Хочу в 55 бути красивою 35-річною, а так не буває
Мульйонерша• 16 января в 10:44
Можливо, але або генетика, або купа грошей, плюс спорт та харчування.
Кукусикиииииии• 16 января в 10:44
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Що може входити у походи до косметолога?
Бачу по уколам то часто виглядають потім гірше
По яких саме уколах?
Кукусикиииииии• 16 января в 10:47
Ответ дляГотова до другої
Для 65 лет она прекрасно выглядит
Согласна.
Даже дед Беня засмотрелся на ее коленку. Смотрели видео?
Готова до другої• 16 января в 10:48
Ответ дляКукусикиииииии
Согласна.
Да, видела
Налитое яблочко• 16 января в 10:50
Если поставить перед собой цель хочу в ... выглядеть лучше своих сверстниц, то да !) Спорт, фигурка, ментальное здоровье, улыбка и позитив!) Я к этому стремлюсь, моя мама в свои 80 красавица!)
Кукусикиииииии• 16 января в 10:52
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Вночі? У сукні та черевичках?
Обшуки в її робочому офісі тривали з вечора всю ніч. Чи їй треба було перевдягатися в піжаму?
А ось і я• 16 января в 10:55
Ответ дляArctic777
Где красота
Для української жінки в 65 років, вона дуже гарно виглядає.
Моїй мамі 70, струнка все життя (не було набору та скидання ваги), слідкує за харчуванням, багато рухається, але в 60-65 і близько не виглядала як Тимошенко.
Несу добро людям• 16 января в 10:57
Ответ дляБолеИменее
Не знаю ответ будет ли полным на вопрос. Но мне кажется, женщина с возрастом, увы, красивее не становится. Мужчины- да. Ну и в целом это генетика. А сохранить что-то можно. Это точно будет плюсом к здоровью и внешнему виду. Спортзал, уход за собой, про стрессы не пишу - их убрать сейчас невозможно.
Ну и хороший сон по возможности.
Чоловіки з віком гарнішають? Оце насмішили.
автор Леди_на_драндулете • 16 января в 10:58
Ответ дляНалитое яблочко
Що мама робить?) який у неї підхід, система?
Харчування, спорт?
Весела бджілка• 16 января в 11:00
Мне кажется в этом вощрасте только круговая подтчжка
Сама думаю об этом
Мне 40
Бейби фейс поэтому дают меньше
Я привыкла к тому что дают меньше, но вижу что овал начинает плыть
И что с этим делать?
Я какие то серьезные меры боюсь принимать амна операцию точно не решусь
Когда уже таблетку молодости сделают???
Я инженер, меряю от 1• 16 января в 11:01
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Це вистава, при параді прям, навіщо це потрібно було? По домовленості?
Так это обыск в офисе. На работу Юля ходит красивая.
Рубаю олівлє• 16 января в 11:02
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Гормоно замісна терапія
Не допоможе. Бо потім від неї починаються набряки.
Жена брата Админа• 16 января в 11:05
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Вночі? У сукні та черевичках?
Да. Вы за ней раньше не наблюдали? Она всегда одета ’с иголочки’.
Жена брата Админа• 16 января в 11:07
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Від заздрості не лусніть )🤡
Чему завидовать? Шерон Стоун я бы позавидовала в удовольствием)
Міняйловна• 16 января в 11:08
Ответ дляБурундучиха
Психолог
Или рюмка водки вместо кофе
Прокачую сідниці• 16 января в 11:09
Підтягнутість і стрункість-це більше для здоровʼя, натягувати обличчя у хірурга-це хвороба. Попрацюйте із психологом на тему як сприймати себе після 50. Задовбали ці прагнення бути вічно молодими. Так це не працює! Все старіє і вмирає-це природа.
Міняйловна• 16 января в 11:09
Ответ длязаварний look
Уверенность а себе влияет на красоту, а не наоборот. У меня вон корона лопатой не собьёшь.
Покажите свою корону, может и себе такую достану
Шалена невинність• 16 января в 11:12
Ответ дляГаля із Дарниці
Але ж фігуру тримала все життя.
ну просто є люди худі від природи
але з віком у всіх жінок сповільнюється обмін речовин
тому доводиться починати себе обмежувати
Весела бджілка• 16 января в 11:14
Ответ дляПрокачую сідниці
Ви праві це до психолога
В мене завжди була фобія постаріти
Але ж і суспільство цьому сприяє
Ейджизм у всіх його проявах
Рубаю олівлє• 16 января в 11:15
Ответ дляГотова до другої
Для 65 лет она прекрасно выглядит
Ну може для 65 вона ще нормально виглядає. Хоча що обличчя, що фігура набряклі. Але ж у авторки завдання виглядати так само гарно як і в 50 порівнянно з собою. Ви пам`ятаєте як Юлька виглядала на плакатах Юля тігрюля? Вона в її полтос на 35-40 років виглядала.
Мрію про космос• 16 января в 11:15
Ответ дляБолеИменее
Ну и хороший сон по возможности.
Чоловіки? Де це у нас натовпи підстаркуватих красенів? Чоловіки ще гірше виглядають, 90 відсотків пузаті лисі недоглянуті скуфи.
Я натуралка• 16 января в 11:17
Ответ дляЛінива, не каюсь
Можно, но без спорта никуда + хороший косметолог
Косметолог в 55 вам уже не поможет. Разве что у вас уникальная генетика и негде нечего не отвисло. А так только хирург
долой_лама• 16 января в 11:18
Ответ дляБолеИменее
Ну и хороший сон по возможности.
Даян Кіттон, Хелен Міран приклади жінок, які з віком стали красивіші. Пауліна Порєзкова в 60+ неймовірна красуня.
долой_лама• 16 января в 11:19
Ответ дляЛінива, не каюсь
Косметолог дуже часто це зло.
Рубаю олівлє• 16 января в 11:19
Ответ дляШалена невинність
ну так щоб не було набряків, треба фітнесом займатися і пити багато води.

для чого взагалі ця розмова, ви хочете пересвідчитися, що не можна нічого зробити? не робіть. нафіг вам та краса уже.
Це не допомогає. Бо на гормонах за 1 день можна набрати 2 кг набряків, просто зїсти солоденького чи солоної рибки. Або просто вірус підхватили і вага одразу, плюс,плюс, плюс.
Міняйловна• 16 января в 11:19
Ответ дляArctic777
Где красота
Покажите другие примеры женщин в ее возрасте.
Я натуралка• 16 января в 11:19
Ответ дляАстоновитесь!
Когда жила в Дании все время восхищалась какие там красивые бабушки за 80, все стройные на великах, практически без морщин, живые какие-то как у нас и в 50 мало кто
Про типы старения вы наверное, не слышали никогда?
Вв еще африканцеа или азиатов в пример приведите
Міняйловна• 16 января в 11:21
Ответ дляArctic777
Лучше вашей жопы
Вы себя с жопой сравниваете?
Теперь понятно. Если сравнять с свинкой или и ещё с чем-то, то, конечно, красивее
долой_лама• 16 января в 11:25
Ответ дляГотова до другої
Вы, естественно, красивей
Будь-хто красивіший