Руда ліса• Изменено 16 января в 17:45
Хто після смерті дізнався про зраду?
Знаєте, часто останнім часом буває, хоронить кохану людину ( частіше чоловіка ) а з часом дізнається що були переписки, були інтрижки, або навіть сімʼя, діти на стороні.
Що в такому випадку, ненависть, злість, образа чи все одно жалість і горювання через смерть?
Навіть якщо людина померла їі вчинки ще довго створюють наслідки
Мастер Пис• 16 января в 17:46
Не варто дуже горювати. Це не принесе здоровя і людину не поверне
Руда ліса
• 16 января в 17:46
Ответ дляМастер Пис
Все одно це процес. Десь до року, нормально
А рана на все життя
Пэрисхилтонша• 16 января в 17:47
Ответ дляРуда ліса
А рана на все життя
А вам это зачем? Что за нездоровый интерес?
Сама вумна тутички• 16 января в 17:48
И кому та рана сейчас нужна, чтобы заработать кучу болячек из за этой раны ?
Руда ліса
• 16 января в 17:49
Ответ дляСама вумна тутички
І як ви можете так абстрагуватись? Втрата коханої людини, це горе, його неможна викреслити з графіку життя, якщо так сталося
Уходя дверю не хлопать• 16 января в 17:50
Ответ дляЗроблено у 80-х
Людини вже нема. Нема різниці вже, що було при житті.
Ну да, конечно, нет разницы совсем. А если после похорон жена узнает, что есть дети вне брака? Там только ненависть, думаю
Скажений гудзик• 16 января в 17:50
Думаю это бы вызвало злость. И не было бы больше смысла горевать.
Зроблено у 80-х• 16 января в 17:51
Ответ дляУходя дверю не хлопать
А що це вже змінює?
Уходя дверю не хлопать• 16 января в 17:52
Ответ дляЗроблено у 80-х
А що це вже змінює?
Всё. С теми детьми делить имущество нужно, тогда не до горевания по мужу
Руда ліса
• 16 января в 17:56
Ответ дляСкажений гудзик
В мене подруга бабусі так перед похороном чоловіка дізналась, що у нього є дитина і жінка інша, зізнався помираючі, а вона пробачити не змогла. З такою ненавистю і болем розказувала це все, не було в неї довіри до чоловіків взагалі
До 70 років прожив з нею у брехні, вона ні про що не здогадувався, краще б так і помер вже
Говорю відверто• 16 января в 17:52
Ответ дляМастер Пис
Ви втрачали близьку людину?
задумчивая мордочка• 16 января в 17:53
У моєї знайомої був такий іноземний кавалєр. Зустрічалися декілька років, він її зі своїми дорослими дітьми познайомив, кохання-зітхання, справа йшла до шлюбу. Але він захворів на онко і швидко помер. От на похоронах і зустрілися три ’нєвєсти’ з різних країн, в їх числі і моя знайома. Яка ж вона була зневірена, коли таку правду узнала. Бо вважала його всім коханням свого життя.
Прибираю щодня• 16 января в 17:53
одна бабушка знакомая так начала делать ремонт и нашла на антресолях дневник, куда умерший муж подробно записывал все свои встречи, с кем когда и как.
включая ее подруг, своих сотрудниц
Зроблено у 80-х• 16 января в 17:53
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Що конкретно можна вже змінити після цього факту?
Мушля з Криму• 16 января в 17:54
У меня так было, но мне стало пофиг именно потому что он умер. И да,по поводу его смерти перестала переживать.
Прибираю щодня• 16 января в 17:54
Услуга ’Тёмный секрет’.
В США за 500 долларов на ваши похороны придет девушка в сексуальном платье и поплачет.
Услуга называется ’Тёмный секрет’. На похороны приезжает черный лимузин из которого выходит стройная девушка в сексуальном черном наряде с зонтом. Она стоит в сторонке и плачет, а потом молча уезжает.
Теперь друзья и родственники умершего до конца своей жизни будут гадать, какие тёмные секреты он унес с собой в могилу.
Булку Дай• 16 января в 17:55
Ответ дляПрибираю щодня
Услуга ’Тёмный секрет’.
А кто платит эти 500 долларов? Умерший заранее?
Кому нужна эта услуга?
Говорю відверто• 16 января в 17:55
Ответ дляРуда ліса
Ви просто гіпотетично цікавитеся? Чи ви таке дізналися про власного чоловіка? Я все життя була впевнена в чоловікові, коли я тут про це писала, багато хто сміявся і писав, що я дурепа в рожевих окулярах. Мій чоловік помер, в моєму доступі опинилися всі його речі, телефон з усіма месенджарами,всі переписки, дзвінки, телефонна книга. Жодного сліду відносин на стороні
Прибираю щодня• 16 января в 17:56
Ответ дляБулку Дай
Кому нужна эта услуга?
умерший заранее
Уходя дверю не хлопать• 16 января в 17:56
Ответ дляЗроблено у 80-х
Вы тему и старпост читали?
Объяснила же - когда появляются наследники, о которых жена ни слухом ни духом, любовь и горевание испаряются. Что непонятного?
Домашка• 16 января в 17:56
Я бы не сказала что это прямо часто. Но бывает, потому что многие мужики такие. Конечно, последствия ещё долго, и не только в случае каких-то измен. Человек был, целую жизнь жил. Не может быть уход бесследным.
Я не понимаю ’десь до року, нормально’. Там нет четких сроков и правил, многим нужно гораздо более чем год чтобы адаптироваться к новой реальности. Лучше готовится что может быть дольше, а не ожидать что за год всё пройдет. 2-3 года это более реалистично. До года это только первый шок, но на этом не заканчивается.
С остальными ранами к психологу или лучше к психотерапевту. Да, измена это предательство, это больно, и не только жене, но это ещё очень часто и предательство по отношению к детям.
Ms. Анонимная• 16 января в 17:57
Ответ дляБулку Дай
Кому нужна эта услуга?
Свекровь. Последний шанс насолить невестке )
Як міряти?• 16 января в 17:57
Маю дві такі історії.
1)На похорон приперлася коханка з дитиною, зареєстррваною на нього, жінка з діттьми були в шоці.
2) ще до війни. Пропав чоловік на новий рік, шукали 2 дні, знайшли в лікарні. Виявляється, він чи то з дамою чи то з випадковою знайомою зняв квартиру, вони там веселилися і закидалися. Щось пішло не по плану, стало обом погано. Її відкачали, його - ні. У жінки дитина 3 місяці на руках.
Як міряти?• 16 января в 17:57
Ответ дляПрибираю щодня
Услуга ’Тёмный секрет’.
Було б смішно, якби не так сумно.
Зроблено у 80-х• 16 января в 17:58
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Вы тему и старпост читали?
Почуття не вимикаються, як кнопка.
Уходя дверю не хлопать• 16 января в 17:59
Ответ дляЗроблено у 80-х
Почуття не вимикаються, як кнопка.
Все люди разные. И как раз в большинстве случаев появляется ненависть
Як міряти?• 16 января в 17:59
Ответ дляЗроблено у 80-х
Це отруює спогади про спільне життя. Це нез´ясованість стосунків. Важко перестати про це думати взагалі. І важко слухати на похоронах, який він був хороший і люблячий сім´янин.
Мастер Пис• 16 января в 18:03
Ответ дляГоворю відверто
Ви втрачали близьку людину?
Втрачала. І що?