Я така бойова• 17 января в 11:11

Можете обьяснить за что оплата риелтору 5% при покупке квартиры? 5000 долларов

Омлетик• 17 января в 11:37
Ответ дляпалка-копалка
тому що ушлі дуже
Все выйдет. Просто сразу после просмотра и если квартира понравилась надо выходить на хозяина
Конечно, сейчас это сложнее, потому что многие хозяева квартир за границей и на них не выйти. Тогда остается торговаться на этот % комиссии
Фиона Шрековна• 17 января в 11:37
Ответ дляНевловимий Джо
Мы купили квартиру. Агентство сопровождало эту сделку от начала и до конца. А потом вылез долг по комуналке старый. Агентство просто отморозилось. Сумма, если пересчитать на сегодня, примерно 1250-1350 грн.
Тут вообще проще простого добавить адрес в привате и все видно есть долг нет.
Щас ухожу• 17 января в 11:37
Поиск квартиры,проверка , показы, подготовка документов, сопровождение сделки,если Вы обращались в агенство и заключали договор,то % должен быть прописан.А там Вам решать,отработал ли он эти деньги или можно обойти
120-120-120 (не худею)• 17 января в 11:37
Ответ дляДоль Чекомбана
Покупатели купили у вас напрямую? И что вам риелтор говорила? Мол скажите покупателям только через нее? А вы что? Жесть кончено
Да, я давала объявление, это чучело перехватило его. Привела покупателей, они сказали , что хотят напрямую, пришли потом без нее и мы обо всем договорились. . Она потом им названивала и угрожала, мне звонила. Так то наверное уже деньги те мысленно потратила😂
Цукрові вишні• 17 января в 11:38
Ответ дляЯ така бойова
Ну тобто йти до нотаріуса, казати адресу, квартиру і по ній все перевірять? Але як це зроблять якщо я ще не власник а тільки планую продаж? Вибачте що дурне питання.
До цього купували новобудову напряму від забудовника. А з попередніми власниками квартири не брали. Тому і переживаю якось, сума немаленька і острах якийсь.
Нічого вам нотаріус просто так перевіряти не буде. Перевіряє відсутність обтяжень і податкової застави безпосередньо для угоди, і не безкоштовно
Омлетик• 17 января в 11:39
Ответ дляЯ така бойова
Але я ж не хотіла тих послуг…
Вы что-то подписывали? Нет? Тогда посылайте тх и выходите на хозяина
автор Я така бойова • 17 января в 11:39
Ответ дляОмлетик
Нет, никаких договоров не подписывала
Омлетик• 17 января в 11:40
Ответ дляЯ така бойова
При купівлі головне перевірити чи виписані попередні власники, так? Я вперше буду купляти. Напевно варто спочатку з юристом поговорити як правильно готуватись?
Не нужен там юрист. Все равно он ничего не проверит. Нотариус все проверит
Парова машина• 17 января в 11:40
Ответ дляMs. Искренность
Ви неправі у тому, що ріелтор ’приводить клієнтів і все робить’. Ні, звичайно. Ріелтор просто бере свою частину.
У кого берет, несли ему никто не даст?
Щас ухожу• 17 января в 11:41
Ответ дляЯ така бойова
Нет, никаких договоров не подписывала
Тогда шлите их лесом
автор Я така бойова • 17 января в 11:41
Ответ дляОмлетик
На месте при покупке или обращаться к нотариусу до покупки? Но на каких основаниях он для меня будет чужую квартиру проверять?
Цукрові вишні• 17 января в 11:42
Ответ дляЯ така бойова
Нотаріус не буде. Декілька разів вам написала вже. Ви тріль?
автор Я така бойова • 17 января в 11:42
Ответ дляЦукрові вишні
Вище жінка написала що до нотаріуса треба.
Цукрові вишні• 17 января в 11:44
Ответ дляЯ така бойова
Нотаріус угоду посвідчує. І перевіряє відсутність заборон безпосередньо до підписання договору. Що тут незрозумілого?
Омлетик• 17 января в 11:45
Ответ дляЯ така бойова
Просто є квартира яка дуже нам підходить. Але тільки ріелтор. Не можемо вийти на власника. Тому виходить що вимагають)
Почему не можете? В почтовый ящик бросали записку? С вахтером, соседями, главой осбб (если там осбб) разговаривали? Искали собственника по соцсетям? Писали записку на подъезде?
Щас ухожу• 17 января в 11:45
Ответ дляЯ така бойова
Не будет,конечно,если не знакомый.
Некомильфо• 17 января в 11:46
Ответ дляРадість моя
Вони вам надали послуги, ви маєте їх оплатити, у разі якщо ви не оплатите вони можуть оскаржити ваші дії у суді та задовільнити свої вимоги за рахунок продажу вашого майна
Даже, если нет подписанного договора об оказании услуг?)
Галя із Дарниці• 17 января в 11:52
Ответ дляПарова машина
В некоторых странах это официальная инстанция, и без нее вы вообще не купите недвижимость
У нас можете поискать напрямую хозяев
А у нас люди ленивые .
Наша квартира есть в объявлениях , однако большинство приходят на просмотр с риэлторами
Дайте вподобайок• 17 января в 11:52
Ответ дляНоу коммент
Автор,вас тільки рієлтори дивують? А тарологині, відящі, продавці курсів і повітря, відьми, психологи без освіти, нє?
До чого тут це? До та пологів та відоьм ходять ті, хто в них вірять (це якщо м,яко назвати не дуже вумних)), а житло купують якщо не всі, то дуже багато людей, тому цілком справедливе питання автора. За те, щоб просто привести та показати квартиру дуже велику суму хочуть
Галя із Дарниці• 17 января в 11:53
Ответ дляЯ така бойова
Дивно якось… тобто якщо я захочу продати свою квартиру то будь який ріелтор зможе на моїй власності заробити 5000 доларів? Просто бо комусь скине фотки моєї квартири?
А вам то что ?)))
Цибулька зла• 17 января в 11:54
Ответ дляпалка-копалка
та ні за що.
спробуйте обійти ріелтера. вийти на хазяїна напряму.
але якщо це агентство Благовєст, то не вийде)
Ооооо, мої ’Любімчики’. Благовест... які за ца ж 5% майже втюхали мені квартиру з великими пробламами (юридичними)
Галя із Дарниці• 17 января в 11:56
Ответ дляТріль підпільний
В мене так тітка купувала.
Після перегляду вернулася і сказала, що грошей лишніх немає, бо сама з дитиною.
За що такі гроші...продайте так напряму.
Ї їй продали напряму.
А кто без детей - у тех есть лишние деньги ?))
Забибали за детьми прятаться и приплетать детей к месту и не к месту
Галя із Дарниці• 17 января в 11:57
Ответ дляЦукрові вишні
Законна. Якщо працюють як фоп чи підприємство
А если есертификат? Туда тоже можно вписать эти траты ?
Само_достаточная• 17 января в 11:57
Ответ дляЯ така бойова
тоді кажіть ріелтору, що купуєте, але з торгом 5000
Галя із Дарниці• 17 января в 11:58
Ответ дляMs. Искренность
Йдіть на оформлення угоди до вашого нотаріуса, а не нотаріуса продавця. Це мінімізує ризики.
Треба перевірити хто зареєстрований, чи нема обтяжень, чи були раніше продажі цієї квартири і коли.
Це все до нотаріуса питання, в не юриста.
Ще спосіб самозахисту: після перегляду повертаєтеся ще раз і знайомитеся з сусідами по під´їзду. Так ви дізнаєтеся про історію квартири і заодно чи нема сюрпризів у вигляді сусідів наркоманів, психічно хворих чи алконавтів з постійними концертами.
О да
Соседи - это самое главное при покупке квартиры !!
Цукрові вишні• 17 января в 12:07
Ответ дляГаля із Дарниці
Куди?
Тріль підпільний• 17 января в 12:13
Ответ дляГаля із Дарниці
Ну самой тянуть ребёнка без отца, или иметь мужа с зп 5 000 баксов все-таки разница есть.
У меня детей нет.
Я их не люблю и не хочу, но не отрицаю, что с ними еще сложнее))
Вас тригерит эта тема
Галя із Дарниці• 17 января в 12:15
Ответ дляТріль підпільний
У меня детей нет.
Вас тригерит эта тема
Меня тригерит эта манипуляция .
Никто не заставлял рожать , голова думала когда делала дитя .
Дайте згадаю• 17 января в 12:19
Таке всюди, нажаль. В Німеччині я також заплатила ні за що, ріелтора бачила 2 рази - на перегляді квартири та на підписанні у нотаріуса.
Бася-Мася• 17 января в 12:24
Ответ дляMs. Искренность
Тут ви неправі. Ми свого часу знайшли квартиру через оголошення у газеті, яке давав сам власник. Сконтактувати з ним, домовилися про перегляд. І вже на перегляді дізналися, що у нього є знайомий ріелтор, який прийшов на перегляд. І його послуги повинні оплатити ми. А тепер питання: яка функція цього ріелтора? І за що ми, як покупець, маємо йому платити?
Це спосіб розвести покупця на декілька зайвих тисяч. Тому ’ріелтору’ дадуть пару тисяч гривень, а собі залишать весь %. Сама з таким стикалася, посилала відразу н...