Несу добро людям• 17 января в 21:50
Що буде якщо переказати гроші на закриту картку?
Картку Приват перевипустила через сплив терміну дії, номер нової картки інший , але рахунок не змінився. Якщо мені переведуть гроші на старий номер картки, то що буде?
Vik tori 5430• 17 января в 21:51
Вони автоматично переведуться на діючу картку. У мене таке було, все норм.
ГугелП@лАмался• 17 января в 21:52
Ответ дляVik tori 5430
Або повернуться.
Несу добро людям
• 17 января в 21:53
Ответ дляVik tori 5430
Дякую велике! Забула повідомити платнику новий номер і немає звʼязку зараз з ним щоб виправити.