Жена брата Админа• 18 января в 12:45
Ви в режимі економії зараз?
Я так, навіть парфуми викреслила зі списку, почекають до кращих часів.😢
СкумбріяП8• 18 января в 14:03
я з дитинства Скрудж Макдак. економити для мене - це спорт. так що для мене нічого особливо не помінялося. у мене і раніше всі трати були раціональні, а зараз тим більше. он ще дочку ніяк на ноги не поставлю.
Ліплю вареники• 18 января в 14:06
Ответ дляМовчу, але хочу
А чего в отпуск не хотите?
Нема особливо настрою відпочивати. У відпустку їду допомагати батькам, навожу лад в своїх і чоловіка. Бо хтось виїхав, хтось на війні, і більше нема кому. Чесно кажучи я від цього отримую задоволення, коли все в порядку в них.
Чебураха з перцем• 18 января в 14:07
Я вже років 10 в режимі жорсткої економії. При цьому час від часу витрачаю гроші на спонтанні покупки. Як правило, це зовсім не потрібні мені речі, які протягом місяця викидаються в смітник, щоб не мозолили очі.
Не за Будка• 18 января в 15:19
Ответ дляPrervana
20 это прям приятно) у нас так, для поддержки штанов)
Для нас це добові витрати. Сбогодні вже 18 кВт є.
Не за Будка• 18 января в 15:20
Ответ дляPrervana
У вас снігом засипані? чи чому так мало?
Не за Будка• 18 января в 15:24
Ответ дляPrervana
А летом вы куда деваете ее? Если у вас сейчас 18, то летом под 100
Влітку плюс чотири кондиціонери, насоси для поливу, більші витрати. Плануємо електричку купити, коли з війною стане щось більш зрозуміле.
Ответ дляНе за Будка
Ну каждый сам себе рассчитывает конечно под нужды. Я под лето считала, на зиму и не планировала от панелей получать что-то
Не за Будка• 18 января в 15:31
Ответ дляPrervana
Ми з запасом ставили, як раз щоб довше вони могли забезпечувати потреби. Далі сусідам дріт кинемо, якщо буде так й надалі зі світлом. У нас у більшості на вулиці є сонячні станції, але безпосереньо навколо нас як раз двоє без)
Жена брата Админа
• 18 января в 16:08
Ответ дляЗоя Жорівна
Навіть парфуми?
Я думала, що я в режимі економії, але після цієї фрази зрозуміла, що я мабуть тоді більше в режимі виживання.
Залишилось 1800 грн. до кінця місяця. Ось сиджу список складаю, що купити із продуктів.
В цьому пи#деці єдине, що залишилось для радості, це щось пожерти смачне і купити парфуми (тощо), щоб відчути себе живою людиною, жінкою, а не зомбі.