ДолькиКабана• 19 января в 12:26

А кто видел интимное видео Тополи?

Что там? Кто её шантажирует?
Брюлик в стразах• 20 января в 18:37
Ответ дляТанцепесенная
Там не одне відео, їх декілька і там всі види проникнення. Не дивилась, але бачила опис та скріни (не по своїй волі). Але жінка має право на сексуальне життя, на здоров´ячко. Хлоп, який то зняв і злив - казліна остання.
Вот такие для меня пи..оры, а не гомосекуалы
Лика-прилипка• 20 января в 18:56
Ответ дляТанго утрьох
Може він до дітей приходив ?!
По-перше, прильот був вночі, по-друге, дітей в квартирі тоді не було. Вони це розповідали після прильоту.
Директриссимо• 20 января в 19:29
Ответ дляНаливайКа
та ну, там на відео такі ракурси, що мати трьох дітей точно такого піару не хотіла би
А в вас в ліжку типу кращі ракурси? Чи ви з монастиря пишете?
Директриссимо• 20 января в 19:30
Ответ дляПідмітайло
Удалено администрацией...
Вас це засмутило? Чи тільки вам можна сосати?
язззззь!!!• 20 января в 20:07
Ответ дляВ рот не ложи
Підозріло висить ця тема вже 2 дні і без обговорень. Точно проплачено
Всі чекають що хтось таки викладе посилання
Краля-Галя• 20 января в 20:46
Ответ дляКарапулька
він повнолітній? так. Вона його не згвалтувала? то які питання.
Ну, це не хвилює кібер злочинців.
Мова про ’позор’, який мав бути після публікації тих відео, надсилання їх відомим людям, діячам.
Краля-Галя• 20 января в 20:50
Ответ дляДоросла дівчинка
а ви впевнені, що це вона? Що це не проплачений піар?
Того злочинця вже заарештували, йому світить значний строк. Якось занадто як для ’піару’.
Ангел-предохранитель• 20 января в 21:01
Ответ дляКраля-Галя
Ключове слово світить. Чи буде ще не факт. Може в нього інвалідний візок появиться чи маска...
Впораюсь зі всим• 20 января в 21:20
Ответ дляPrervana
От хороших мужей не гуляют!
Ой ща начнетсяяяяя....
Так само, як і від хороших жінок не гуляють.
Ото зараз виття будеееее
Застряла• 20 января в 21:40
Ответ дляТанцепесенная
Хлоп нормальный. В телочкі засвербіло, треба платити, а не на шару ковзати.
Гл. Амурная• 20 января в 22:03
Ответ дляязззззь!!!
Тополя скотиняка вже написав в своєму блозі, що він отримав це відео і подивився, від цього шантажиста отримав
Яке ж підле
Кто подлый, шантажист или Тарас?
Радикальная• 20 января в 22:12
Ответ дляЛика-прилипка
Точно був ще її брат, вона сказала що вони з братом були в одній кімнаті чи в одному місці. І от не впевнена, але здається вона згадувала що були ще друзі , а от він не пам´ятаю чи точно був , мені здається все ж що ні, та гуглити не буду.
Краля-Галя• 20 января в 22:14
Ответ дляФокус-Покус
грязный маркетинг.
милфа 39лет ну такое видео на особых ценителей, ничего интересного для здорового психофизически человека
Мужик, снова ты.
Сливочная пенка• 20 января в 22:17
Ви дно....
Сарафанное радио• 20 января в 22:26
Ответ дляДевальвация
И все взяли её лицо
И прикус
Раз одела не бу• 20 января в 22:31
Ответ дляАноним Советчик
Тарасик красавчик, патриот, друг ведьмака Ермака и Потужника
Ага, ему харьковчане наваляли в фейсбуке, когда он написал Харків, зустрічай. Я не особо слежу за анонсами, но Харькова в туре не увидела. Харьковчане не простили что он их обозвал сепарами
Я така бойова• 20 января в 22:42
Ответ дляРадикальная
она была одна. ну точно без Тараса. охеревшая ходила. ну как и все.
живем в одном доме.
Сарафанное радио• 20 января в 22:54
Ответ дляКраля-Галя
Да , до 12 лет тюрьмы. Вот так. Убил человека 6 лет, слил ёбобо Тополи - до 12
Радикальная• 20 января в 23:27
Ответ дляЯ така бойова
живем в одном доме.
Ну от я про то теж пишу що не було його, бо вище дівчата написали що вони вже давно не разом, і хтось написав типу як вони в одній квартирі разом були, коли був прильот, якщо давно не разом.
Майструю крила• 20 января в 23:37
Нет. Не понимаю что должно двигать человеком чтоб захотеть его увидеть.
Jim173• 21 января в 00:24
Удалено администрацией...
рукиЖимолости• 21 января в 00:51
Ответ дляПідмітайло
Удалено администрацией...
Jim173• 21 января в 01:42
Ответ дляПідмітайло
Удалено администрацией...
маринабаранова• 21 января в 04:31
А - кто ето, ваш Тополя? Это мальчик или девочка?!
Меня много• 21 января в 04:42
Ответ длямаринабаранова
Певица alyosha, на Евровидении как-то выступала. Впоследствии сменила имя на Олена тополя , когда вышла замуж за певца Тараса тополю, из группы антітіла .
Будете мне должны, Марина)
маринабаранова• 21 января в 06:12
Ответ дляМеня много
Будете мне должны, Марина)
О, спасибо! Да, я помню ту странную девочку, с мальчиковым именем и сомнительной внешностью. Короче - решила она стать деревом, вполне законно)))
Дружная семейка• 21 января в 07:19
Прочитала в ФБ пост, що на відео Олена стогне російською і шквал коментарів під ним.
Також тепер схиляюся до думки, що це піар. Ні в які ворота вже не лізе.
Портнікова відео також зливали, але таких диких обговорень ніхто не проплатив, то всім пофіг було.
Чарівне зіллячко• 21 января в 08:56
Ответ дляДружная семейка
Плотников😂 у меня до сих пор перед глазами то видео, где он к парню пристраивается😂
ПочтальЁнша• 21 января в 09:54
Ответ дляЧарівне зіллячко
Это политолог? Он гей? Капец, даже не думала. Внешность у него, конечно, специфическая.
Анчо Ус• 21 января в 09:58
Ответ дляПочтальЁнша
Він не гей, він підарас в усіх сенсах цього слова