Жена брата Админа• 18 января в 12:45

Ви в режимі економії зараз?

Я так, навіть парфуми викреслила зі списку, почекають до кращих часів.😢
Як ухурделю• 18 января в 12:57
Да. Решила перестать трынькать деньги и копить на квартиру. Года за три накоплю.
66сезон666серия• 18 января в 13:01
Ответ дляparele
Я зараз в режимі «нічого нафіг не треба».
я досягли такої ’нірвани’?!)
Зрадорозганячка• 18 января в 13:02
Думаю в магазин навіть не виходити
66сезон666серия• 18 января в 13:04
мені треба ввійти в режим економії, але зрозуміла як якийсь стрес-купую речі, потім можу щось повернути, але якось покупки й стрес -ідуть разом
КаваЗМолоком• 18 января в 13:06
Так , бо ремонт
Пасти Ла• 18 января в 13:08
Ответ дляКошкинДом
Ні, навпаки
Замовила багато Зари на розпродажі
Нові меблі
ха! мы такие же! новая мебля, одежда. режь последний огурец!
Викликаю на дебати• 18 января в 13:09
Декабрь был тяжелый по расходам, куча праздников, распродажи. Зп через 5 дней. Сказала ребенку, пусть до 22 ко мне за деньгами даже не подходит😂
ЯНаПэПэ• 18 января в 13:09
Всю жизнь в режиме экономии
Пасти Ла• 18 января в 13:10
Ответ дляЯНаПэПэ
Всю жизнь в режиме экономии
зае*о ...скажите?
Ліплю вареники• 18 января в 13:11
Ні, навпаки. Менше купую, нікуди не їду відпочивати, тому стабільно 1000$ заощаджую.
ЯНаПэПэ• 18 января в 13:11
Ответ дляПасти Ла
зае*о ...скажите?
Говорю))
Птица Говоруша• 18 января в 13:15
Та ж фігня.
Не купую парфуми, хоча це моя манічка)))
Бо хз, на що буде потрібніше. Попереду часи не легші.
курасаны• 18 января в 13:16
Ні. Але витрачаю раціонально
Птица Говоруша• 18 января в 13:16
Ответ дляPrervana
Это у вас наверное не экономия, а смена приоритетов в тратах)
Зміна - це коли купував одне, а тепер купуєш інше. А коли купував і перестав - це не зміна, а відмова.
Мавка• 18 января в 13:22
Да шмотки и парфюмерия то фигня, по сравнению с ценами на продукты,
Если семью кормить и покупать еду это треш, экономь не экономь все равно в минус...( Так что экономия больше для одиноких
Пыталась экономить, готовлю сама, но все равно ничего не получается
Не за Будка• 18 января в 13:29
Ответ дляPrervana
Одна солнечная панель вас не спасет) вот зима, показатели поля. И это сейчас солнце, панели еле-еле покрывают текущие траты дома. Работает телек, холодильник, морозилка, насос на котле и мелочь всякая.
Полтава сьогодні. Вчора 20 кВт виробили
Але так, одна батарея зараз не дуже допоможе.
Парова машина• 18 января в 13:28
Економила все життя,сама з дітьми,було важко.Трошки стало легше,діти дорослі.Живу і трачу на необхідне,колись і на те не було.Купую в рік 1 парфуми,більше мені не потрібно,раз в рік стараюся відпочити.Колись і копійки лишньої не було,кредит.Зараз необхідне беру,то ж ще жива.Чого мені не купити парфуми,як я хочу і щодня йду на роботу.
Не против• 18 января в 13:28
Во Львове особенно экономят
Мовчу, але хочу• 18 января в 13:30
Ответ дляЛіплю вареники
1000$ в месяц?
Мовчу, але хочу• 18 января в 13:31
Экономлю на одежде,не ходим в кафе итд. Не экономлю на продуктах, постоянно хочется чего-то вкусного...
Мовчу, але хочу• 18 января в 13:32
Ответ дляМавка
На продукты цены нереальные, а есть надо каждый день...
Плету интриги• 18 января в 13:37
Экономлю. Без фанатизма, конечно, куриные пупки не едим. Но лишнего вообще ничего не покупаю
Плету интриги• 18 января в 13:40
Ответ дляЗрадорозганячка
Думаю в магазин навіть не виходити
Не ходить в магазин реально помогает )
Раз в неделю достаточно.
Пушка заряджена• 18 января в 13:44
Я по життю в режимі раціональних витрат. Без екстриму. Зараз стараюсь витрачати менше на розваги, й останні місяці виходить на 200$ більше відкладати.
Треба було продумати перелік подарунків до річниці стосунків, і я дуже довго обирала. Буквально народжувала бажання з повітря: свічки, нічник, шарф, сандалі та ін. Усього цього я не потребую, але для свята потрібно щось написати. Тільки через це
А так мої бажання просто занадто глобальні: мене порадує авто (не б/в биток) або нерухомість. Інше не треба й дарма
Зоя Жорівна• 18 января в 13:46
Навіть парфуми?
Я думала, що я в режимі економії, але після цієї фрази зрозуміла, що я мабуть тоді більше в режимі виживання.
Залишилось 1800 грн. до кінця місяця. Ось сиджу список складаю, що купити із продуктів.
Маю сечі• 18 января в 13:55
На фоні цін на продукти, парфуми не так вже й дорого виходять…
Ліплю вареники• 18 января в 13:58
Ответ дляМовчу, але хочу
1000$ в месяц?
Так. Їм небагато, по ресторанах не хожу, все є, зарплата норм. Таку б молодості ))
Мовчу, але хочу• 18 января в 13:58
Ответ дляЛіплю вареники
А чего в отпуск не хотите?
parele• 18 января в 14:00
Ответ для66сезон666серия
я досягли такої ’нірвани’?!)
Звільнилася з роботи, взяла відпустку на 2-3 місяці))
ПушАпница• 18 января в 14:03
Ответ дляАпофиозная
Сколько их там надо 30 или 50 мл
Мужчиночке своему намекните. Вы ж так за их свободу здесь боритесь против тцк, а духи купить не может
Нехай борються, мій вже 3 рік в армії - на 20 тис за парфуми не купиш, вигідніше ухилятися