Жена брата Админа• 2 часа назад
Ви в режимі економії зараз?
Я так, навіть парфуми викреслила зі списку, почекають до кращих часів.😢
Ліньки гуглить• 2 часа назад
Ответ дляPrervana
Это у вас наверное не экономия, а смена приоритетов в тратах)
Ось можливо. Хочу зарядну станцію невелику, сонячну панель до неї. Задовбаоася жити від вимкнення до вимкнення
Та прям багіня• 2 часа назад
Ну Дивіться. Я розставила пріорітитети.
Новий одяг ні, харчове сміття ні, розваги ні .
Косметолог - так
Здоров´я так
Спорт - так
Косметолог - так
Здоров´я так
Спорт - так
Калинові вуста• 2 часа назад
Ответ дляЛюбви вам!
Даже парфюмы, бидося... Пирожные заменили хлебом?
Навпаки
У мене вчора було два торта, пражський і вафельний, а хліба ні шматочка.
Жена брата Админа
• 2 часа назад
Ответ дляЛіньки гуглить
Одна солнечная панель вас не спасет) вот зима, показатели поля. И это сейчас солнце, панели еле-еле покрывают текущие траты дома. Работает телек, холодильник, морозилка, насос на котле и мелочь всякая.
Жена брата Админа
• 2 часа назад
Ответ дляparele
Я зараз в режимі «нічого нафіг не треба».
У вас все є, тому ви не показник.
Калинові вуста• 2 часа назад
Ответ дляЖена брата Админа
Обламайся!🖕
Шо це за самотик? Економверсія?
Апофиозная• 2 часа назад
Сколько их там надо 30 или 50 мл
Мужчиночке своему намекните. Вы ж так за их свободу здесь боритесь против тцк, а духи купить не может
Черный Ловелас• 2 часа назад
Да экономлю, тепловентилятор не на 2 квт, а на 1.2 квт поставил работать.
Калинові вуста• 2 часа назад
Ответ дляАпрель Ивановна
я в режимi економii нервiв лише!
І це самий правильний шлях.
Блондинка в Законе• 2 часа назад
навпаки, купила дві пари кросівок на весну, чекаю ще штани і светри.
Але моя раціональна частина каже пригальмувати)
Апофиозная• 2 часа назад
Ответ дляЛюбви вам!
А лосося, селедкой
Калинові вуста• 2 часа назад
Ответ дляparele
Людині в нормальних умовах завжди чогось не вистачає для повного щастя))
Настрою немає.
Все буде, ок.
Ви ж знаєте це
Можу брикнути• 2 часа назад
Я завжди в режимі економії, бо краще мати заначку, а не 100 суконь у шафі.
Особливо зараз.
Пс: речей мало, але вони в мене доволі дорогі і ношу їх роками
Особливо зараз.
ПультОт_БМВ• 2 часа назад
Так. Почну економити. Бо повернулась з відпустки, в якій купила 2 сумочки та джинси.
Все, більше не витрачаю. До наступної відпустки.