КаРаКаТиЦа• 18 января в 14:21

Навчання російською в Сумах

Директорка на імʼя Мівіна🙈

Викладання російською мовою російських дисциплін.

Твори і пісні про Отєчєство

Як вам ?

Що в головах тих батьків?

https://shkola.obozrevatel.com/ukr/news/mi-vivchae...
-Ань-• 18 января в 22:17
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Чому тоді цю «підробку» приймають державні і закордонні виші?)))
Може тому, що вони не державні.
Кашка-маняшка• 18 января в 22:18
Ответ дляМішечок щастя
Почему ?
Как по мне должны изучать !
Навіщо?
Фрекен бок• 18 января в 22:18
Ответ дляРуда ліса
А за великим рахунком - от нафік воно потрібно - теє різномаїття мов у світі? Тільки роздор між людьми від того. Я за те, щоб штук 5 основних залишилося, інші - на свалку історії, в забуття.
Так імперські, тобто світові мови і є 5, українську значить треба забути.
Руда ліса• 18 января в 22:18
Ответ дляФрекен бок
Маніпуляція за маніпуляцією, для українців рускій не рідним внаслідок зросійщення, тому ніхто не вважає його радним, тільки ті, хто приїхав працювати з рабсії. Коли це у сересере німецькою розмовляли повсюди, не треба видавати мову імперії за таку саму як і українську чи німецьку.
Удалено администрацией...
автор КаРаКаТиЦа • 18 января в 22:20
Ответ для-Ань-
Може тому, що вони не державні.
Що не державне?

Ви СТВЕРДЖУЄТЕ, що документ про середню освіту - підробка.

Питання: «як тоді ПІДРОБКУ приймають у наших студентів за кордоном в іноземних вишах?»

Чому це свідоцтво вимагають? Хочуть, щоб абітурієнти його перекладали, апостилювали і таке інше. Зберігають в особових справах.
Руда ліса• 18 января в 22:23
Ответ дляХолодная каша
За 4 роки війни ще залишилися ’руськоговорящі’в Україні?Як ?Чому вони ще існують?Чому виїхавши за кордон вчать іноземну мову країни в якій проживають,а проживаючи в Україні не знають українську?
Абсурд...
А ви нав´язуйте більше, так і україномовні на російську перейдуть
Руда ліса• 18 января в 22:20
Ответ дляХолодная каша
Досить в усі теми приплітати військових,вони розмовляють українською.Між собою ,можливо і спілкуються інакше,але з командуванням- лише українською.
Ага, канєшнаааа))))))
Полюю на дрони• 18 января в 22:20
Ответ дляАйболитная
В законе Украины № 2827-IX.
Национальность определяется самоидентификацией. Если они говорят, что являются представителями нацменьшинств, значит так и есть. А если вы им перечите, то прямым образом нарушаете вышеупомянутый закон.

Интересная вы личность - с конституцией Украины не согласны, законы Украины нарушаете...
Що значит «говорят»?
Нехай читають , а не говорят .меншини …
-Ань-• 18 января в 22:21
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Що не державне?

Я дала ссилки на закони. Давайте ссилку на те, що стверджуєте ви.
Полюю на дрони• 18 января в 22:22
Ответ дляРуда ліса
Нехай переходять .
Їх так до скону днів захищати будуть .
Фрекен бок• 18 января в 22:22
Ответ дляРуда ліса
Удалено администрацией...
Несеться з усіх сторін про бідось кацапів і кацапський язиг, вде їх згвалтують, в США вивченням англійської мови не гвалтують, а в Україні прям інша історія.
автор КаРаКаТиЦа • 18 января в 22:23
Ответ для-Ань-
Може тому, що вони не державні.
Якесь слабке припущення.
Пояснить звʼязок.

Вам можу пояснити, чому без ви не зможете продовжити навчатися і отримати професію.

Без свідоцтва про ЗДОБУТТЯ середньої освіти вам путь закрито.

Як у нас, так і за кордоном.

Наведіть хоч один приклад , де сказали, що це підробка.
Кому відмовили?
Фрекен бок• 18 января в 22:23
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Що не державне?

Та там потік думок
Фрекен бок• 18 января в 22:25
Ответ дляРуда ліса
Ага, перейдуть пишіть ще
автор КаРаКаТиЦа • 18 января в 22:25
Ответ для-Ань-
На який закон вам ссилку дати?

Щоб зареєструватися на ЗНО/НМТ, серед необхідних документів саме копія документа про повну загальну середню освіту або довідка з навчального закладу, яка підтверджує здобуття цієї освіти.

Під час вступу через Єдину державну електронну базу освіти (ЄДЕБО) система перевіряє документ про освіту — і якщо його немає або він не знайдений у Реєстрі документів, то реєстрація заяв вступника не проходить.
Фрекен бок• 18 января в 22:28
Ответ дляАйболитная
В законе Украины № 2827-IX.

Цікаво як у вас поєднується нацменшини і розмовляють більшість на рускам, щось недопрацьовано. В Україні мононація українців, що й записано в Конституції
автор КаРаКаТиЦа • 18 января в 22:29
Ответ для-Ань-
Harvard University (США) — один із найвищих у світових рейтингах університетів. Він приймає заявки від студентів зі всього світу на однакових засадах та оцінює їхню середню освіту, оцінки та інші компоненти заявки при вступі.

Stanford University — також заявляє, що розглядає міжнародних абітурієнтів, визнає освітні системи інших країн і оцінює їх у контексті місцевої системи освіти.

University of Cambridge ( Британія) — не лише приймає міжнародні кваліфікації для вступу, а й опублікував список визнаних іноземних сертифікатів (хоча конкретно українське свідоцтво зазвичай оцінюється в рамках еквівалентних міжнародних програм чи додаткових умов).

В усіх цих випадках університети:
аналізують освітні документи (сертифікат про повну середню освіту / атестат або еквівалент);
часто вимагають переклад і апостиль чи іншу легалізацію;

можуть вимагати стандартизовані тести (SAT/ACT, IELTS/TOEFL тощо) окремо.
-Ань-• 18 января в 22:29
Ответ дляКаРаКаТиЦа
На який закон вам ссилку дати?

Де ви зараз бачили ЗНО???
Всіх заганяють в електронні бази, хоча паперовий документообіг ніхто не відміняв.
В тому числі підміною термінів і назв.
автор КаРаКаТиЦа • 18 января в 22:32
Ответ для-Ань-
Де ви зараз бачили ЗНО???
В тому числі підміною термінів і назв.
І?
Не приймають свідоцтво про ЗДОБУТТЯ середньої освіти?
Про що спор? Ви пропонуєте не ходити в школу?

Чи якийсь альтернативний документ?

Підсумок у всього цього спору який?

Відповідайте по суті!
Не рахуйте коми і не чіпляйтесь до ЗНО/НМТ
Полюю на дрони• 18 января в 22:32
Ответ дляКаРаКаТиЦа
І?

Чи якийсь альтернативний документ?

Підсумок у всього цього спору який?

Відповідайте по суті!
Усіх діточок віддавати до отаких шкіл .
Майбутніх зрадників і ждунів виховувати .
автор КаРаКаТиЦа • 18 января в 22:36
Ответ дляФрекен бок
Та там потік думок
Я задаю дуже логічні питання: якщо це підробка, то чому підробку приймають по всьому світу і чому без підробки не можливо отримати професію
Червона ікорка• 18 января в 22:37
Мені одній дивно чому таке імʼя?
автор КаРаКаТиЦа • 18 января в 22:39
Ответ дляЧервона ікорка
Мені одній дивно чому таке імʼя?
Це псевдонім певно що. Вони ж там з якимсь поактиками повʼязані.
Якісь ритуали, язицтво
автор КаРаКаТиЦа • 18 января в 22:42
Ответ для-Ань-
Де ви зараз бачили ЗНО???
В тому числі підміною термінів і назв.
Ну, то шо, Ань?
Чому без «підробки» не вивчитися ні на лікаря, ні на слюсаря?
Ні у нас ні за кордоном?

Чи ви тільки одна прозріли , що це підробка?))
-Ань-• 18 января в 22:44
Ответ дляКаРаКаТиЦа
І?

Чи якийсь альтернативний документ?

Підсумок у всього цього спору який?

Відповідайте по суті!
Підсумок такий: особи віддають своїх дітей в заклади, не цікавлячись навіть назвою закладу. Не знають, як має виглядати/називатись документ про освіту. Беруть все, що дають. Підписують все, що підсунуть (адже освітяни поганого не запропонують). Бояться зайти в приміщення за сином/дочкою, тому що їм заборонили і сказали чекати на вулиці.
Ніколи не були в підвалі (найпростішому укритті), тому не знають в яких умовах утримують дітей під час повітряних тривог.
Здають гроші в ’державні школи’. Тобто не знають, що держава повинна повністю забезпечувати всім необхідним. Або вважають, що держави не існує. Або беруть на себе функції держави і все купляють в державний заклад.
А ті, хто поспішає повністю розвалити освіту в Україні, навіть закони не встигають підганяти під свою діяльність.
-Ань-• 18 января в 22:45
Ответ дляПолюю на дрони
Усіх діточок віддавати до отаких шкіл .
Навіщо діточок віддавати. Залиште собі. Ви ж для себе народжували?
автор КаРаКаТиЦа • 18 января в 22:50
Ответ для-Ань-
Я задала питання про СВІДОЦТВО!

Ви стверджуєте, що це підробка.

Чому це ПІДРОБКА, якщо його ВИЗНАЮТЬ У ВСІХ УСТАНОВАХ у нас і за кордоном.

Є ц вас відповідь?
Чи будете далі демагогію розводити?
-Ань-• 18 января в 22:50
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Якщо укр. дітей приймають на навчання в інших країнах (нещасних діточок з країни, де постійний воєнний стан), то по укр. диплому ви не зможете працювати по професії.
автор КаРаКаТиЦа • 18 января в 22:51
Ответ для-Ань-
Чому в бідних діточок вимагають ПІДРОБКУ?
-Ань-• 18 января в 22:51
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Я задала питання про СВІДОЦТВО!

Ви стверджуєте, що це підробка.

Є ц вас відповідь?
Чи будете далі демагогію розводити?
Тому що не знають, як правильно. Сказали приймати - приймають. Скажуть не приймати - перестануть приймати.