КаРаКаТиЦа• 18 января в 14:21

Навчання російською в Сумах

Директорка на імʼя Мівіна🙈

Викладання російською мовою російських дисциплін.

Твори і пісні про Отєчєство

Як вам ?

Що в головах тих батьків?

https://shkola.obozrevatel.com/ukr/news/mi-vivchae...
-Ань-• 18 января в 21:37
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Для чого ви жонглюєте термінами.

Учні таких підпільних шкіль не отримають ні перше, ні друге ; а дірку від бублика,
Вас теж відсилаю до статті 18 закону ’Про повну загальну середню освіту’.
Почитайте, хто виготовляє бланки свідоцтв. Простіше співпрацювати з іншою школою.
Фрекен бок• 18 января в 21:37
Ответ для-Ань-
Захисну маску носіть.
У вас проблема з розумінням прочитаного, мінімальні юридичні знання полегшують життя
-Ань-• 18 января в 21:38
Ответ дляФрекен бок
А максимальні ще більше полегшують.
автор КаРаКаТиЦа • 18 января в 21:39
Ответ для-Ань-
Ще раз: більшість українців живуть в ілюзії, що школа, в яку ви віддали свою дитину, має ліцензію. Не має!
Зараз майже у кожного закладу освіти є сайт, і на сайті повинна бути в тому числі і ліцензія.
Дайте ссилку хоч на 1 заклад освіти з ліцензією (щоб фоточка ліцензії була викладена на сайті).
ЄДЕБО (Єдина державна електронна база з питань освіти).
Обери розділ «Заклади освіти».
Введи назву школи або ЄДРПОУ.
У картці закладу дивись:
статус закладу
інформацію про ліцензію / право провадження освітньої діяльності
Фрекен бок• 18 января в 21:39
Ответ для-Ань-
А максимальні ще більше полегшують.
Дивно, що ви їх не застосовуєте нащо себе обмежуєте?
автор КаРаКаТиЦа • 18 января в 21:41
Ответ для-Ань-
Захисну маску носіть.
Ви пані Мівіна із Сумської секти?)

Скажіть будь ласкам, а як ви обрали цей псевдонім ?
-Ань-• 18 января в 21:41
Ответ дляФрекен бок
Вам треба читати не закон про освіту, а Постанову про порядок ліцензування Кабінету Міністрів України від 8 серпня 2007 р. № 1019
Де логіка ліцензувати державні школи, якщо вони працюють згідно затверджених програм, розроблених МОУ.

ПОРЯДОК
ліцензування діяльності з надання освітніх послуг
Є закони, а є підзаконні НПА. Мають різну юридичну силу. Постановою неможливо відмінити норму закону.
НПА - нормативно-правовий акт.
Фрекен бок• 18 января в 21:41
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Обери розділ «Заклади освіти».
Введи назву школи або ЄДРПОУ.
У картці закладу дивись:
статус закладу
Так це стосується приватних шкіл, їх перевіряйте
автор КаРаКаТиЦа • 18 января в 21:42
Ответ для-Ань-
Захисну маску носіть.
Звісно!
Вдягаю маску і бахіли, інколи ще халат просять одягнути в медзакладах.
Що вас так турбує?
автор КаРаКаТиЦа • 18 января в 21:42
Ответ для-Ань-
Ну, то хто?)
І що не так?
Ви можете до пуття викласти все одним постом. Я не розумію до чого ви ведете?
-Ань-• 18 января в 21:43
Ответ дляФрекен бок
Головне, що потім діти не отримають документів держзразка про освіту, самі сруть на своїх дітей, що батьки, що такі кустарні заклади, ще й за гроші
Це біда всіх українських дітей. Уже багато років не отримують документи про освіту.
Фрекен бок• 18 января в 21:44
Ответ для-Ань-
НПА - нормативно-правовий акт.
Вы розумієте, що це нонсенс, може ще ліцензувати міністерства, поліцію, держлікарні? Це органи держави, так само, як і школи
-Ань-• 18 января в 21:46
Ответ дляФрекен бок
А якщо в школі є медичний кабінет - школа повинна мати ліцензію на медичну діяльність. Це все прописано, просто для вас нонсенс читати закони і думати.
Фрекен бок• 18 января в 21:46
Ответ для-Ань-
Дитина закінчила початкову школу і отримала свідоцтво, навіть в художці видали документ
-Ань-• 18 января в 21:47
Ответ дляФрекен бок
Дописуйте повну назву свідоцтва.
автор КаРаКаТиЦа • 18 января в 21:50
Ответ для-Ань-
Дописуйте повну назву свідоцтва.
До чого повна назва.
Чому ви причепилися до назви?

Що не так з назвою і що з того випливає?
автор КаРаКаТиЦа • 18 января в 21:52
Ответ для-Ань-
Який підсумок?
Якщо в школі медичний кабінет не має ліцензії на медичну діяльність, то водити дітей до Мівіни вчитися - це ок?
Фрекен бок• 18 января в 21:56
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Який підсумок?
Ліцензія передбачає відповідність умов для освіти, сюди входить і медкабінет
-Ань-• 18 января в 22:00
Ответ дляКаРаКаТиЦа
До чого повна назва.
Чому ви причепилися до назви?

У документа про освіту інша назва. Інші слова після слова ’свідоцтво’.
Айболитная• 18 января в 22:00
Ответ дляПолюю на дрони
Без «И». Де можна ознайомитися з цією інформацією?
В законе Украины № 2827-IX.
Национальность определяется самоидентификацией. Если они говорят, что являются представителями нацменьшинств, значит так и есть. А если вы им перечите, то прямым образом нарушаете вышеупомянутый закон.

Интересная вы личность - с конституцией Украины не согласны, законы Украины нарушаете...
автор КаРаКаТиЦа • 18 января в 22:03
Ответ для-Ань-
І?
Якщо присутнє слово «здобуття» , то це вже не документ чи що?

Ви не зможете навчатися у виші?
Здобувати професію?
Чи в чому ваше обурення?
Наодинцi• 18 января в 22:08
Ответ дляМарфа Українівна
Никогда не называла украинский язык «языком селюков» и никогда не слышала чтоб его кто-то так называл в моем окружении. Вот честное слово. Что я должна была защищать? И что меняется, если рф что-то говорит о украинском языке, она много какого бреда говорит. Как это меняет то что мой язык родной русский? Я должна «оскорбиться» и начать бойкотировать свой родной язык? Бред же)
И мне тоже было норм когда русский изучался наравне с украинским) учила украинский без проблем.
Но сейчас реальное угнетение русского языка, его не изучают не то что наравне, а вообще не изучают( это факт
Ваше абстрактное окружение- это НИ О ЧЕМ. Такие высказывания встречались везде, но особенно в южных и восточных областях, но таких как вы это полностью устраивало. И не надо мне писать, что это было якобы в моем ’токсичном окружении’. Это можно было встретить везде: в банке, в университете, в стоматологии, в госучреждениях. То, что вы никогда в жизни такого не слышали и не видели я просто верю, это просто брехня и очень наглая. Сейчас изменился стандарт образования, а язык сам по себе не угнетается. На нём ведут контент даже политики, блогеры с миллионами подписчиков и все ок. До 2022 года даже фильмы наши украинские выпускались на русском языке просто с украинскими титрами. Сама недавно обратила внимание. Например сериал ’Гром среди Бела дня’ Или как то так он называется. Вообще чисто случайно попала мне на ютубе отрывок из этого фильма в шортсах. Оказывается наше украинское производство. 20 или 21 год. ВСË на русском, только титры украинские. А сколько ещё таких? Их же больше. Я просто редко смотрю сериалы, но сам факт. Угнетенная вы наша
-Ань-• 18 января в 22:04
Ответ дляКаРаКаТиЦа
І?

Ви не зможете навчатися у виші?
Здобувати професію?
Чи в чому ваше обурення?
Це не документ про освіту відповідно закону, а підробка.
Руда ліса• 18 января в 22:08
Ответ дляНаодинцi
Манипуляция и очень гаденькая особенно во время войны. Так про многие, если не все страны бывшего СССР и рос. империи можно сказать тогда
Удалено администрацией...
-Ань-• 18 января в 22:09
автор КаРаКаТиЦа • 18 января в 22:11
Ответ для-Ань-
перестаньте шукати «порушення закону» у словах свідоцтва.

«Свідоцтво про здобуття середньої освіти» — це офіційний документ, затверджений МОН, який підтверджує факт отримання повної середньої освіти. Закон не вимагає точного збігу кожного слова з формулюванням документа: важливий правовий зміст, а не буква.

Ці документи повністю легітимні, їх визнають державні органи та іноземні навчальні заклади (зокрема для апостилю та вступу за кордон), а це означає, що система освіти в Україні працює законно і видає дійсні свідоцтва.

Те, що вам здається «помилкою», насправді не має юридичної чи практичної ваги.
автор КаРаКаТиЦа • 18 января в 22:10
Ответ для-Ань-
Чому тоді цю «підробку» приймають державні і закордонні виші?)))
Руда ліса• 18 января в 22:13
Ответ дляМарфа Українівна
Моя бабушка 36 г.р. и во время войны и после войны учила в школе СССР немецкий язык. И ни у кого не было возмущений «зачем учим», ведь Германия напала…
У половины украинцев русский язык является родным, люди на нем НЕ перестали думать/говорить, но возможности изучать его у них нет. Вы правда не видите проблемы или делаете вид?
І ніхто цією низькопробною ущєрбною шизою не страждав, як от написання ’Германія’ чи ’Гітлер’ з маленької літери)
Руда ліса• 18 января в 22:16
Ответ дляФрекен бок
Какая разніца на каком язикє разгаварівать - главнає на рускам
Пофвг, що століттями забороняли українську, зараз на окупованих все українське зпалюють, цькуютб за українське і тут теза, що язиг нє вінават. Для інфо всі імперії заміняли мови колонізованих народів на панятную, ірландці свою навіть забули, тільки імена залишились, і що цікаво британці теж ведуть себе по відношенню до них зверхньо, такі смішні прізвища і імена, важко прочитати. Імперії однакові
А за великим рахунком - от нафік воно потрібно - теє різномаїття мов у світі? Тільки роздор між людьми від того. Я за те, щоб штук 5 основних залишилося, інші - на свалку історії, в забуття.
-Ань-• 18 января в 22:16
Ответ дляКаРаКаТиЦа

Різні назви = різні документи. Українці провчились 11 років і не отримали свідоцтво про освіту. Тільки свідоцтво про здобуття.
Часто освітяни примушують випускників розписатись, що отримали свідоцтво про освіту, а натомість вручають свідоцтво про здобуття.
А у юних українців ще не вистачає життєвого досвіду, щоб порівняти: за що розписуєшся і що насправді отримуєш. Чи співпадає.