КаРаКаТиЦа• вчера в 14:21

Навчання російською в Сумах

Директорка на імʼя Мівіна🙈

Викладання російською мовою російських дисциплін.

Твори і пісні про Отєчєство

Як вам ?

Що в головах тих батьків?

https://shkola.obozrevatel.com/ukr/news/mi-vivchae...
Гола з конопель• вчера в 14:22
Ждунка, пілотка кацапська
Иванка Бур• вчера в 14:22
А батьки що?
Гола з конопель• вчера в 14:23
Ответ дляИванка Бур
А батьки що?
Ніщо. Всіма займається вже служба божа.
автор КаРаКаТиЦа • вчера в 14:24
Ответ дляИванка Бур
А батьки що?
Ну! То вам норм , якщо б ваша дитина навчалася в такій школі?
Иванка Бур• вчера в 14:25
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Ні звісно.
автор КаРаКаТиЦа • вчера в 14:26
Ответ дляИванка Бур
Ні звісно.
А людям певно ок
Мішечок щастя• вчера в 14:27
Не ок, это отрицать русский язык и русскую литературу !
Мerida• вчера в 14:27
Это не школа. Нет лицензии у них. Поэтому, это уйня собачья, которой еще много подпольно где-то существует. Но не школа.
Мішечок щастя• вчера в 14:27
Асгард это скаутская организация насколько я знаю..
Svitlo_• вчера в 14:29
Бачу ми мислення закладене партією не витравити. Все повторюється як в 1941-45 коли етнічних німців щемили за мову і походження.
Svitlo_• вчера в 14:30
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Кому на норм - ті в неї дітей на ведуть.
Мerida• вчера в 14:29
Ответ дляМішечок щастя
Сколько там украинцев в рашке живут?А сколько школ есть? НОЛЬ. На федеральном уровне исключен. Отрицание существования?
Кашка-маняшка• вчера в 14:30
Ответ дляМішечок щастя
Їх ніхто не ’отріцає’. Вони існують. Просто їх не вивчають в Україні, Тай не тільки в Україні.
Апрель Ивановна• вчера в 14:30
Так а в чем она не права?
автор КаРаКаТиЦа • вчера в 14:32
Ответ дляМerida
Нууу ета другоє і нє всьо так аднозначно
автор КаРаКаТиЦа • вчера в 14:33
Ответ дляМішечок щастя
Ну от виховують скаутів))
Забрызжу ядом• вчера в 14:33
Ответ дляКашка-маняшка
Саме так. У мене уся родина сама прочитала і вивчила російську літературу, без шкільної програми і усе ок!
автор КаРаКаТиЦа • вчера в 14:33
Ответ дляАпрель Ивановна
Так а в чем она не права?
Ну хоча б тому , що викладає без ліцензії

Чи вам норм?
Огірок та Помідорчик• вчера в 14:34
Это же не государственная школа. И даже не школа. Пусть учат русский язык, если хотят. Я перешла по вашей ссылке, предметы на украинским, русский - по запросу. Значит у родителей был такой запрос
Наодинцi• вчера в 14:35
Ответ дляМішечок щастя
У нас есть государственный язык, есть стандарты образования, как и в любой стране. Это они отрицают существование украинского языка, называя его ’диалектом русского’ и ’мовой селюков’. Мы всего лишь навсего учимся на своем. Впрочем, меня устраивало, когда в школах преподавался и русский и украинский. Но подозреваю, что эта школа пропагандирует рашизм
Кашка-маняшка• вчера в 14:35
Ответ дляЗабрызжу ядом
З 2014 вчила? Чи в 2022 почала?
Малая Налегке• вчера в 14:36
У меня вопрос. А если оккупант носит Угги, то Вы перестали носить? Это касательно всего. Почему-то у нас перенос ненависти идет на какие-то неодушевлённые предметы. Виноваты конкретные люди. Не язык и не вещи.
Забрызжу ядом• вчера в 14:37
Ответ дляКашка-маняшка
З 2014 вчила? Чи в 2022 почала?
Взагалі
Ми на вулиці українською, вдома російською балакаємо, усе інше байдуже
парИла я парИла• вчера в 14:37
Обычная секта
Как иеговы, кого-то там седьмого и тд
Svitlo_• вчера в 14:38
Ответ дляНаодинцi
А як бути з приватними школами де навчання на англійській мові? Їм можна на недержавній мові навчати?
А російська мова - мова нац.меншин і захищена законом.
автор КаРаКаТиЦа • вчера в 14:38
Ответ дляЗабрызжу ядом
Взагалі
Ви дома можете і голі ходити.
Мова не про те як у вас дома, а про навчальний заклад
автор КаРаКаТиЦа • вчера в 14:38
Ответ дляпарИла я парИла
Обычная секта
Как иеговы, кого-то там седьмого и тд
Ось! В точку!
Петриківна• вчера в 14:39
Автор, а де ви прочитали таке імʼя? Директорку на самом ділі звати Марина Коротка, вона відома у Сумах, хвора на голову , можно і так сказати, тому може називати себе і Мівіною 😀 я дивуюся що взагалі батьки віддають дітей до неї .
автор КаРаКаТиЦа • вчера в 14:39
Ответ дляSvitlo_
У вас англійці ФПВІхи запускають по місту з юнаківки чи що?
Забрызжу ядом• вчера в 14:39
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Ви дома можете і голі ходити.
Невже ви сама ніколи російською не балакаєте?