Міряю від одиниці• 19 января в 11:42
Свекруха требует помогать сестре мужа
Отношения с сестрой не близкие, она работает если что, получает мало.
Мой муж получает гораздо больше, но я бы не сказала, что нам на все хватает, живём от зарплаты до зарплаты, запаса никакого нет.
Ситуация: сестра несколько месяцев назад рассталась с мужем, мудак первостатейный, я за неё рада.
Свекрухе позвонил сын сестры и пожаловался бабушке, что мать не готовит, сидит, работает, не поднимая головы.
Свекруха сразу к моему мужу, надо помочь сестре, сестра от помощи, естественно, не отказывается. Но то, что она с сыном голодают - отрицает.
Муж хочет давать 5000 в месяц сестре на неопределённый период, а я считаю, что у нас нет лишних денег. На вторую работу устраиваться ради его сестры не хочу.
Міряю від одиниці
• 19 января в 20:26
Ответ дляАдминко
Не бачити чоловіка сутками / без вихідних , не приймаючого участі в житті сім’ї / дітей , лише задовбаного життям і це заради сестри ? Оце ’ до чого’ ? ’ Логіка’ канєш ...
Та я його і так майже не бачу. З 8 по 20 працює, якщо є сили може щось по дому зробити з ’чоловічої роботи’. В вихідні півдня спить. Раз на 2 місяці може з друзями відпочити.
І так все на мені, йому їсти приношу на робоче місце, щоб хоч їв вчасно.
Ти, що кажуть, що я немає голосу, бо заробляю менше - він би міг так працювати, якщо б я умови йому не створила?
І якщо б я не ходила так за ним, може у мене був би час а сили заробляти більше? Тьху.
Міряю від одиниці
• 19 января в 20:29
Ответ дляЧарівна патика
Допоможіть продуктами декілька раз, думаю, вистачить. Якщо буде дуже погано, то сама скаже вам
Та проблема, що ми живемо на іншому кінці країни. Навіть не можемо сходити в гости і подивитися. Так був би норм варіант, затаритися продуктами і заїхати.
Слоник-тоник• 19 января в 20:29
Ответ дляНепереможна
Такої ж думки. Виховую своїх дітей так, щоб розуміли, що можуть покластись один на одного. Донька старша, постійно допомагала з меншим. То на тренування його поведе, то з уроками, тим більше, що я без чоловіка. А не дай бог, їй буде потрібна допомога, то якась ліва баришня буде вирішувати, чи давати їй гроші. Ну таке. Значить, у кожного має бути свій власний бюджет.
Це ви зараз про своїх дітей розповідаєте. А ви подумайте, що до вас прийшла сестра вашого колишнього чоловіка вимагати гроші на регулярній основні, ви б давали? Або дружині вашого брата?
Слоник-тоник• 19 января в 20:33
Ответ дляНепереможна
Частіше всього матері і відкачують. Як хворий, то жінці не потрібен, а матері будь-який потрібен.
Але погоджусь, це така собі боротьба за ресурс. Хто хитріший, той виграє. Я не проти, що чоловік має забезпечувати родину. Так має бути 💯. Але якщо дружина на його утриманні, то права не має командувати, не її справа, що чоловік допомагає своїй родині.
Оце комусь чудова свекруха та чоловік попадеться: дружина не має права, тільки у мами всі права... Проте, чомусь, ця безправна дружина має готувати, прати, лікувати чоловіка, глядіти його дітей. І не ’тявкати’. То це рабство.
Міряю від одиниці
• 19 января в 20:35
Ответ дляМира всем
Ага, особливо донька, яка ходить в чоботах матері, поки двоюрідному брату збирають на навчання в коледжі
Ага.
І яка паше по навчанню, щоб поступити на бюджет, бо хоче бути самостійною і не хоче напружувати батьків. Краще на ці гроші ми їй подарунки дорожче купуватимемо. Так ми вчимо дітей.
Якщо вона дізнається про таки думки батька - буде істерика. Згадає про всі некуплені айфони.
Міряю від одиниці
• 19 января в 20:41
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Я тоже такого брата хочу.
Обнаглели вообще.
А что делать тем,у кого нет брата?
Из своей жизни: я 12 лет с рождения ребенка не работала, чтобы не спонсировать вот такую же сеструню мужа.
Обнаглели вообще.
А что делать тем,у кого нет брата?
Ага. Я тоже завидую.
Я вас понимаю.
У меня мотивация работать тоже пропала. И носить тарелки с чем-то вкусным мужу пока он работает тоже.
Нафиг, если на эти деньги чужая семья поднимает свое благосостояние?
Я вас понимаю.
спальное место• 19 января в 20:48
Она же работают не поднимая головы. Чего голодают? Пусть сын готовит еду. Или для чего муж ваш должен пересылать деньги? Для того чтоб сестры сын пиццу себе заказывал и бургеры? Или для чего?
Відірву та викину• 19 января в 20:48
Ответ дляНульовий сантиметр
Потому что когда понадобиться помощь ее семье,он тоже может отвернуться
Такі відвернуться і так
Міряю від одиниці
• 19 января в 20:53
Ответ дляСлоник-тоник
Ага.
А він міг би заробляти стільки, якщо б прибирався, готував, та глядів за дітьми?
Не подобається моє тявкання? Нехай розлучається. Тільки я дітям його скажу в чому причина. Може і друзям.
Не хоче чогось.
А я може одна більше б заробляла. Точно на їжу менше сил та грошей уходило б.
Не хоче чогось.
Відірву та викину• 19 января в 20:53
Ответ дляЖена миллионера
Почему эта сестра не едет с ребенком в Польшу к бабушке? Почему не хотят выехать в Германию на пособия??
Бо в Польщі треба працювати))))
Міряю від одиниці
• 19 января в 21:03
Ответ дляспальное место
Так и не может объяснить мне.
Сестре трудно без мужика. Типа того.
А то, что она, я так подозреваю, большую часть времени этого мужика содержала, потому что он работал не всегда, не хочет слышать.
Ну и племяннику нужно образование.
Так хай на бюджет поступает. Один вот наш поступил, другая готовится. Вроде мальчик не тупой. Хотя, если его засунут на то, к чему нет способностей, то платить надо будет. Но это не наши проблемы.
Сестре трудно без мужика. Типа того.
Ну и племяннику нужно образование.
Міряю від одиниці
• 19 января в 21:05
Ответ дляВідірву та викину
Такі відвернуться і так
Саме сестра ніколи нам не допомогала. У неї завжди нема часу та грошей.
Сірничок• 19 января в 21:55
Она скоро всего, помощь имела ввиду реальную, а не кинул денег и забыл.
Міряю від одиниці
• 19 января в 22:01
Ответ дляСірничок
Мы на другом конце страны. Ему 5 часов ехать к ней и обратно, чтобы полку прибить? Если б рядом жила, то вообще не вопрос. Если не нонстоп.
Белочкой зови• 19 января в 22:21
Ответ дляМіряю від одиниці
Та не вопрос. Если б нам на все хватало.
Сейчас насущные проблемы:
Обувь мужу и дочери, МРТ мужу, обследование груди для меня, утепление дома (сейчас 15 градусов, топим на максимум, не держит тепло, если ничего не сделать, то следующую зиму не переживем).
Что-то никто нам не пытается деньги переводить :(
Сейчас насущные проблемы:
Я б сказала свекрусі - ви офігенно добра за рахунок здоров´я сина. Не хочете його вмовити купити собі тепле взуття на -20? Змусити пройти обстеження, поки не зліг? Але ж нащо? Ви і його пенсію по інвалідності потім розкажете кому віддати.
Белочкой зови• 19 января в 22:25
Ответ дляМіряю від одиниці
Сестра говорит, что не голодают, но доход стал меньше, трудно, собирает сыну на колледж, потому и пашет. Да, да, если ты поможешь, то я буду очень рада.
Она собирает сыну на колледж. А вам на колледж собирать похоже не нужно.
Белочкой зови• 19 января в 22:33
Ответ дляНепереможна
То Ви так рішили, у кого що має бути? Чи може родина сама вирішить? Я он чоловіку операцію оплатила сукупно 100 тисяч із своїх дошлюбних запасів. Кожна сестра запропонувала допомогу, і хоч я відмовилась - знайшли спосіб допомогти. Чи допомогаю я? Так само, як вони - як можу і навіть коли відмовляються. Але ніхто з нас не візьме з чужої родини добровільно, бо у всіх свої проблеми- у кого хвора дитина, у кого студенти і т.д. І ніхто з нас не вчить іншу вести бюджет. І ніхто з нас як сестра автора не забив на здоров´я рідних - один заслаб, то всі лікують. А чи так у автора? Здається у неї на чужу тьотьку здоров´я брата/сина повісили, ще й доцю зібрались повісити. Це і ваша мета?
Белочкой зови• 19 января в 22:36
Ответ дляЛялькодзьоб
У вас муж бы ходил в летних кроссах при зп 70?
Вас почитати, та то бєшені гроші. У них по 30 тисяч на людину і нещодавно були витрати на лікування.
Точная копия плова• 19 января в 22:38
Ответ дляМіряю від одиниці
Не віддає. Але показує на що витрачає. Частина розходів на мені, левова доля на ньому. На собі єкономить, останнім часом і на нас с донькою почав. Який залишок, постійно в кредитку влазимо. Ходить в одніх кросівках, але сестру жалко йому.
В мене брат такий, він для мене останнє віддасть, і невістка така ж. Я реально відмовляюся від будь якої допомоги, бо дякувати Богу не потребую того, але завжди знаю, що можу на них розраховувати як і вони на мене. І знаєте, в чому проблема таких людей - вони реально прям фізично відчувають обов´язок і потребу всіх обігріти, добровільно покласти додаткову турботу.
Мені здається, що в Вашій ситуації варто символічно визначити суму - ту ж 1000, не більше - і він допоможе та виконає свій поклик душі і Вам суттєво вже ролі не відіграє
Точная копия плова• 19 января в 22:41
Ответ дляМіряю від одиниці
Так дочка у мене забрала та вдягнула. Тобто з обувкою. )
Такий собі варіант, звісно.
А він сам в літніх кросівках ходить. Йому ні у кого забрати.
По-перше йому не жалко себе. Це якесь відхілення, не знаю як боротися.
Такий собі варіант, звісно.
Тут тільки або Ви про нього потурбуєтеся або ніхто, він завжди на себе пожаліє(((
Міряю від одиниці
• 19 января в 22:48
Ответ дляБелочкой зови
Ага. Потому что дочь пашет, а её сын нет.
Да и не факт, что она поступит, она в крутой вуз хочет, так таких умных как она куча.
Дочери как это объяснить? Не будет тебе нового планшета, если поступишь на бюджет, потому что мы оплачиваем учебу твоему двоюродного брату которого ты видела 2 раза в жизни?
Точная копия плова• 19 января в 22:48
Ответ дляМіряю від одиниці
Меня так это бесит, что я почти готова. Может и придётся.
Автор, Вы же понимаете, что мужа Вы не поменяете, он явно так воспитан. Мало того,что он впахивает без отпуска, имеет проблемы со здоровьем, так ещё и скандалы добавьте - ему от этого точно не будет легче, никчему хорошему это не приведёт!
Міряю від одиниці
• 19 января в 23:05
Ответ дляБелочкой зови
Та все умеют жить по средствам, одни мы имеем кучу денег, некуда тратить.
Операция мужу 90 тысяч + 2000 за каждый день в больнице, 2 месяца. Мог бы и не делать, продолжил бы жить на обезболе. Сейчас тоже обезбол, но по другому поводу и не каждый день, как тогда.
Я - один укол 11560, 10 уколов. Могла бы обойтись, обезбол дешевле.
Печка 68000. Тю, можно было ж електричеством греться! А так дополнительные расходы - дрова. Или буржуйку поставить, в каждую комнату.
Собираемся проводить газ - 80 000 + работа(даже боюсь узнавать сколько).
Но колледж племяннику, который не хочет учиться - важнее...
Белочкой зови• 19 января в 23:06
Ответ дляНепереможна
На такі заяви хочеться сказати - той доглядає його хтось інший, дітей йому народжує і в ліжко лягає. Тільки тоді приходить таке стерво, що родичів і на пороги не пустить, не те що в гаманець.
Міряю від одиниці
• 19 января в 23:11
Ответ дляТочная копия плова
От я і турбуюся як можу. Привчаю до думки, що його найперший обов´язок турбуватися про себе. Спочатку маску надягають на себе, а тільки потім на дитину.
Міряю від одиниці
• 19 января в 23:31
Ответ дляТочная копия плова
Ну чего это не поменяю? Потихоньку, потихоньку.
Вот в конце года отпуск себе взял на целую неделю.
Пока свекровь не позвонила :/
Вы понимаете, я реально боюсь, что с этими родичами что-то случится, все не молодеют, и, если я его не перевоспитаю, то туда будет уходить все.
Скандалы не выход, я сама этого не люблю. Я семью строила для любви и заботы, но иногда проявить твёрдость надо.
Пока свекровь не позвонила :/
КоролеВешна• 20 января в 00:52
Ответ дляНепереможна
Просто на даному етапі ви з вашими дітьми одна сім´я, ви їх напрягаєте питаннями своєї сім´ї, а як у дітей з´являться власні сім´ї, то вони будуть вкладалися часом і ресурсом у свої сім´ї.
Це як наче вам треба забрати після спорту ще дитину брата і по його ділами мотнутись, бо він же брат, сім´я.
КоролеВешна• 20 января в 00:56
Ответ дляНепереможна
Так дружина і діти як раз і є родина, а мама і сестра близькі родичі.
Послушная• 20 января в 03:41
Ответ дляНепереможна
Таке враження що ви лише за доньку,сина ВИ НЕ БАЧИТЕ .Чи в нього не може бути проблем в житті? І да,ліва баришня має вирішувати чи допомогти чи ні бо вона житиме з вашим сином .Нехай тоді жениться на сестрі ,ну бред ,ви ВЖЕ ЗАРАЗ сина не сприймаєте.
Міряю від одиниці
• 20 января в 07:52
Ответ дляПослушная
Нічого, нічого, син виросте, почне працювати, сподобається йому дівчина. Він її запросить у кіно, потім кафе, букет квітів подарує... витратить купу грошей, але час проведе добре.
Похвалиться матері, а вона йому ’так, сина, нефіг на лівих баришень витрачатися, ти ж пам´ятаєш, що маєш мені квартиру в Києві купувати?’