Готова до другої• сегодня в 14:37

Чому не замерзає бутильована вода?

В мене на складі стоять пляшки з питною бутильованої водою. Температура в приміщення близько тижня. -2. Вода не замерзає. Цікаво, чому, невже додають якісь добавки....Страшно її пити ..
автор Готова до другої • сегодня в 14:37
Пляшки по 1,5 літри, одна почата, менше половини, і не замерзає
Сизоока бестія• сегодня в 14:39
Вместо уроков физики в школе бегали курить?
ПироженкА• сегодня в 14:40
Ответ дляГотова до другої
Автор,у меня на балконе вода из-под крана стоит и тоже не замерзает.На улице -12/-8
автор Готова до другої • сегодня в 14:41
Ответ дляСизоока бестія
Не курила ні на фізиці, ні поза нею. Просвітіть, раз ви така розумна.
До слова, каналізація в цьому приміщенні замерзла.
автор Готова до другої • сегодня в 14:42
Ответ дляПироженкА
На балконі вода з-під крану замерзла за добу. Заморозила, щоб перекладати в холодильник при відключеннях.
ПироженкА• сегодня в 14:42
Ответ дляГотова до другої
У Вас чистая вода в бутылках,она замерзает при более низких температурах.
Мне без сахара• сегодня в 14:46
Можливо там солей більше чим в воді з під крану.
Або щось добавляють
автор Готова до другої • сегодня в 14:46
Ответ дляПироженкА
Вона ж не дистильована. Питна вода збагачена мінералами. Погуглила, температура її замерзання теж 0⁰
Сизоока бестія• сегодня в 15:04
Ответ дляГотова до другої
Розчин (будь чого), наприклад сіль та газ. Налийте цю воду в скляний прозорий стакан, подивиться на стінки.Чи є бульбашки.
автор Готова до другої • сегодня в 15:02
Ответ дляСизоока бестія
А каналізація чому замерзла?
Сизоока бестія• сегодня в 15:08
Ответ дляГотова до другої
А каналізація чому замерзла?
Температура значно нижче на внутрішній поверхні труб.
Патика-мотика• сегодня в 15:42
Видела видео в тик токе. Вода в бутылке не замерзает пока не не взболтать. Сразу покрывается льдом.
автор Готова до другої • сегодня в 16:40
Ответ дляПатика-мотика
Прийшла на склад. Температура -5. В бутилці 100 грам води. Трясу, не замерзає)
Патика-мотика• сегодня в 16:51
Ответ дляГотова до другої
Враньё значит.
Роздратована шкіра• 1 час назад
Туда добавляют соль,это точно
бювет_в_обед• 1 час назад
Вона у вас плотно закручена? Я поставила пляшки 2 л на балкон з водою з під крану замерзла при -14 та яка плотно закрита
автор Готова до другої • 12 минут назад
Ответ длябювет_в_обед
Так, у всіх заводська запайка, одна тільки відкрита.
Завтра ради експерименту понесу на склад воду з-під крану, подивлюсь, чи вона там замерзне