Бодіпозітівна• 19 января в 15:15
Хочу подарувати подрузі білет на подію і сходити з нею заодно) порадьте, Київ
Хочеться щось таке вау
Давно ні на що не ходила
Що б порадили ?
Давно ні на що не ходила
Що б порадили ?
Кондуктор трамвая• 19 января в 15:25
В цирк сходіть або в планетарій.
Інтернету ж у вас немає? Аби подивитися афіши театрів, анонс концертів.
Карабас вам на допомогу
Кондуктор трамвая• 19 января в 15:27
Ответ дляСвій варік
Театр Леси Украинки
Театр російської драми був, російської драми по суті й лишився. Вистава жолдака, творчий вечір руськощелепної кадочникової...
постою_послушаю• 19 января в 15:36
Автор, это вообще-то не очень тактично рассчитывать пойти вместе. Обычно дарят два билета и оставляют за одариваемым право выбора спутника
Колдунья-вещунья• 19 января в 15:42
Дивлячись який формат подій вам до вподоби. Концерт це одне, вистави теж бувають різні, від театру Чорного Квадрату до Оперети.
100%• 19 января в 15:44
вы хотите пойти. а подруга? мне когда то подруга подарила билет на стенд ап. я сказала - извини. но я туда не пойду. я не люблю такие мероприятия
a.ostroverh• 19 января в 15:51
Мне очень понравился иванофранковский драмтеатр
Были с подругами и на Гуцулка Ксеня, и на Рождество....И на Коляда... в мцкм только дубарина страшная
Еще хочу на Гнатковского с Ирмой Витовской сходить
Зілля интересно
Кондуктор трамвая• 19 января в 15:53
Ответ дляa.ostroverh
Зілля интересно
Так, вчора на денному показі Гуцулка Ксеня було плюс 6.
Коньяк лився річкою) і в барах, і в усіх закутках, і в залі, ну а шо робить?) Всі одягнені як на підводну риболовлю.
Але вистава супер!
a.ostroverh• 19 января в 15:54
Ответ дляКондуктор трамвая
Але вистава супер!
Я вчера не попала, девочки без меня ходили)
А в среду на Коляда была, замерзла)))
Еще и просекко ледяное в антракте
Но да, очень мне понравилось
Жду остальные их постановки в Киеве
А в среду на Коляда была, замерзла)))
Еще и просекко ледяное в антракте
Но да, очень мне понравилось
Жду остальные их постановки в Киеве