Дуже дуже вумна• 20 января в 05:29
Карпати здуріли з такими цінами. Закордон дешевше відпочить
(((
ЖующаЯКонфету• 20 января в 13:21
Ответ дляНе боюся осуду
Ні мені на словах не потрібно,я про фото яке Ви з мене витягуєте.І ви мабудь досих пір не зрозуміли назву і сенс теми.Дешевий відпочинок у Карпатах ,тема про ДЕШЕВИЙ, не про Буковель,не про Монако
Жіночко, Ви не в собі чи що? У Вас вже разів з 10 попросили назвати заклад. Ніхто ніяких фото не хоче.
У мене таке враження, що Ви про щось своє просто хочете писати, не по темі, не відповіді, а просто фантазії.
Не боюся осуду• 20 января в 13:22
Ответ дляЖующаЯКонфету
Просто (!) наведіть приклад з високими цінами і нульовим сервісом. Припиніть флудити беззмістовними коментарями.
А ви припиніть мені писати і обвинувачувати у тому що я маю іншу думку на відміну від вас
Я погнала• 20 января в 13:24
Ответ дляНе боюся осуду
Написано не про гірше,а про дешевше,не можуть бути ціни австрійських Альп на фоні Африканських зарплат
Альпи теж по різному коштують, не маєш грошей-відпочивай бюджетно. Лижні курорти-це не перша необхідність, тому дешево не буде
ЖующаЯКонфету• 20 января в 13:26
Ответ дляНе боюся осуду
Ви це серйозно?!! Ви хоч заголовок теми прочитайте. Де там про дешевий відпочинок?
ОМГ
Я погнала• 20 января в 13:31
Ответ дляНе боюся осуду
Дивіться,я в горах буваю дуже часто,бо люблю і обожнюю і можу вам зараз накидати власних фото де я підіймалася і в Італії і в Австрії.. З 2016 року я не живу в Україні,але ми з чоловіком неодноразово були у Карпатах,коли їхали від моїх батьків з України назад додому і по дорозі зупинялись в різних готелях,взимку біля багатьох готелів неможливо було навіть валізу з машини витягти і дійти до готелю,бо ніхто навіть не розчищає,ти як на ковзанці,я вже навіть не кажу про вічно незадоволені обличчя,які тебе зустрічають,номери мікро і завжди по максимуму заюзані,з їжею як повезе..Ой та можна безкінечно розповідати,але тоді це коштувало копійки,а зараз більш менш норм готель,без клопів буде коштувати від 70 евро+ціни за ресторан,підйомники тощо. За ці гроші,можна відпочити в інших більш гарних місцях.А фото я можу вам купу скинути зараз гір,але я не зберігаю фото готелів,бо то не ті готелі які треба зберігати роками. Тема була про те,що ціни на відпочинок в Карпатах мега високі,але люди пишуть що ні,купа гарних дешевих готелів,ну якщо відкрити оф.сайт любого дешевого готелю,коменти відповідні і на букінг і тріп єдвайзер
Два тижні назад нам теж не почистили дорогу до готелю в Альпах-доводилось одягати ціпки на колеса.
Не боюся осуду• 20 января в 13:31
Ответ дляЯ погнала
Так,просто автор у своєму пості 46 запитувала саме про те куди можна поїхати дешево,
Я погнала• 20 января в 13:33
Ответ дляНе боюся осуду
Який формат відпочинку автор на написала, але думаю, в Яремче можна знайти щось на різний бюджет
Да будет так• 20 января в 13:42
Ответ дляпАлАвинкА
Вас силою змушують в Карпати їхати?
А куда ехать отдыхать ?
Незламна Україна• 20 января в 14:15
Ответ дляМама Никитки-2
Та ладна)))
Ось найдешевша в закопане ( букінг видав) і Буковель
Заодно пОрівняйте ванні кімнати
Ціна практично однакова
Ви б поїхали в оте з клейонкою? За 33$на добу?
Заодно пОрівняйте ванні кімнати
Ціна практично однакова
Не шукайте гівно з клейонками. Садиба Смерекова пісня, це будиночок на 4-6 осіб. Ціна 1500 грн за добру. Тиша, спокій і краса . І 1500 на 4 особи це дешево
175см55кг19лет (она)• 20 января в 14:23
Ответ дляНезламна Україна
А що там робити? Для мене це дивний відпочинок, проплатити номери там де нічого немає взагалі.
Незламна Україна• 20 января в 14:24
Ответ для175см55кг19лет (она)
Та да. Вам то рубашка довга, то йух короткий
Просили назвати місце, місце назвала , в виявляється що там ’скучно’
175см55кг19лет (она)• 20 января в 14:25
Ответ дляНезламна Україна
Місце село де нічого немає, навіщо туди їхати, посидіти в ’нумерах’?
Не боюся осуду• 20 января в 14:26
Ответ дляЯ погнала
Так,якщо задатися ціллю,то щось знайдеться,мені особисто з готелями не везло,але ж тут нічого не докажеш,налетіли і верещать’кажиии назвууу,назвууу кажиии,бо фантазуєш’ Реально вже хочеться любу назву з інтернету написати,аби відчиепились,але мені ж не 15 років казки тут розповідати.Але реально не розуміють,що ти не пам´ятаєш назви того готелю і не бережеш ті фото як скарб
Істеріомама• 20 января в 14:55
Ответ дляМама Никитки-2
Я коли бачу такі фото то згадую, як уся країна перераховувала в примусовому порядку середньоденний заробіток, бо цих нещасних топило постійно.
Будинок побудовано з порушенням всіх будівельних норм.
А ви думаєте, ваш заробіток йшов у конкретну сім´ю?
маска Ілона• 20 января в 15:11
Це не правда.За кордоном все дорожче. Але якщо там їсти дешеву піцу з бутерами і жити в хостелі, то може і дешевше, але так можна і у нас. А сервіс і їжа краще в Буковелі. І є відпочинок в Карпатах на різний гаманець.
Країна мрій• 20 января в 15:26
Ответ дляМоже ще третю?
Ну так это 4 человека и семейный номер.
Вы же писали,что ниже 200 тысяч нет ничего)))))
Да я писала что в сезон искала. А это сейчас на лето за хз сколько времени и то 140. Вы наверное спокойно живете, если можете планировать за пол года путевки покупать. А какой еще номер за 2+2. И то это за 8 ночей, не 9.
Може ще третю?• 20 января в 15:32
Ответ дляКраїна мрій
Я не хочу в сезон переплачивать, читайте условия аннуляции туров.
сою не люблю• 20 января в 15:48
Ответ длякороткопамятна
Є ще Пилипець, є Жденієво, Чинадієво. Не Яремче і Буковель, але друзі їдуть 400 грн з людини зі сніданком. Підйомник десь 600-800
Нема такої ціни. Шукаю Пилипець.
Мама Никитки-2• 20 января в 15:58
Ответ дляНезламна Україна
Погано що ви не розумієте прочитаного)
Я нічо не шукаю. Букінг найдешевші номери
При однаковій вартості порівняння не на користь. Це по перше. По друге порівнювались курорти, а не хата в селі.
Ну і втретє, дивне порівняння курортного міста з селом. А до найближчого підйомника скільки їхати? Пару годин вистачить? Чи як повезе?
Мама Никитки-2• 20 января в 15:59
Ответ для175см55кг19лет (она)
Ще й за 1600 на добу.
Мама Никитки-2• 20 января в 16:00
Ответ дляНезламна Україна
І ви сільську хату в жопі світу порівняли по вартості з закопане?
Мама Никитки-2• 20 января в 16:02
Ответ дляІстеріомама
Я точно знаю, що ці гроші йшли людям на виплати.
А вас тільки це непокоїть? А те, що будівництво відбулось з порушенням більшості будівельних норм вам не бентежить?
Країна мрій• 20 января в 16:05
Ответ дляМоже ще третю?
А какие условия? Я еще не встречала чтоб можно было отмену в Турции по желанию.
Мама Никитки-2• 20 января в 16:07
Ответ дляЛупаю цю скелю
Мужу своему и Никитке, которые под юбкой будешь такое писать. Хамло
Ні дорогенька, буду писати таким як ви, які предʼявляють претензії військовим. Їдь і сторожуй свою хату.
Може ще третю?• 20 января в 16:12
Ответ дляКраїна мрій
У каждого туроператора свои условия.
руки_Крюги• 20 января в 17:13
Ответ дляMacOS-ница
Это правда. Я это слово ’западэнец’ с детства слышу от мамы, которая родилась на рашке и в Украину сто лет назад переехала. Но на сколько крепко вбит в голову ’великодержавный’ шовинизм, что страшно, а утех кто там и живет, я вообще боюсь представить, что в голове
Не великодержавный. В черниговской области тоже называют западенцы, но это не в негативном смысле, просто обозначение из какого региона Украины. Моего папу на тернопольщине москалыком назвали потому что говорит на русском. Ну что ж. Никто не обижается.
руки_Крюги• 20 января в 17:14
Ответ дляПригаю-цибаю
Когда я прилетаю в Турцию ту же, то за мои деньги я получаю суперский отдых. Когда смотрю ценники на западной за эти деньги- хочется спросить - откуда такое ценообразование за говноотдых за такие же деньги?)
Такое же в Одессе. За ЧТО???!!!
Карамбулкул• 20 января в 17:51
Ответ дляЖующаЯКонфету
Потому и сидите дома, так как бесплатно нет нигде.
Есть бесплатно. У меня дача, на берегу реки, и до моря 20 км.
Пригаю-цибаю• 20 января в 19:21
Ответ дляЇжак в панчохах
Купіть нормального. Чи не продають на сході у вас?
Да хомячка я вижу по тексту) мне не надо. И я не с востока)