Стервочка• вчера в 22:20
Живу роботою
Робота займає весь мій час. Працюю 5/2 + кожен тиждень відрядження в інші міста. У вихідні дні займаюсь написанням та відправкю робочих звітів, навчанням по роботі. Відчуваю, що вже дуже втомилася. Хто з таким стикався?
Непогодка• вчера в 22:23
На одній мию підлогу,
На інший продаю біжутерію, клієнтів мало, цілий день в телефоні
Папобус• вчера в 22:23
Думаю, и зп у вас выше среднего, а не 20к. Может попробовать как-то забить уй. Подруга так на выходных работала, психанула, сказала, что уходит, больше на выходных не трогали ее.
Стервочка
• вчера в 22:28
Ответ дляАдеКВАтная
Мабуть і платять Вам добре.
Виходить 35-40, іноді менше, іноді більше
4есотка• вчера в 22:29
Я в будні дома тільки ночую.Сьогодні вийшла в 6.40,повернулася в 21.20.Робота,потім басейн,в магазин заїхала.А в вихідні,то вже з дому не виходжу.
Да_Я_ТакаЯ_• вчера в 22:31
хотя бы один день не занимайтесь своими отчетами, проводите время с семьей-ужины, прогулки, походы в театр и т.д.или то что любите
Стервочка
• вчера в 22:33
Ответ дляПапобус
В середньому 35-40, може бути менше або більше
к.Буланова• вчера в 22:38
Ответ дляСтервочка
Как-то мало за работу без выходных.
Железобетон• вчера в 22:40
Ответ дляСтервочка
ну и навіщо така робота?
Стервочка
• вчера в 22:43
Ответ дляк.Буланова
Как-то мало за работу без выходных.
Це для нашого містечка не погана зп
к.Буланова• вчера в 22:45
Ответ дляСтервочка
Це для нашого містечка не погана зп
И совсем нет другой работы? Такая работа может привести к выгоранию, однажды организм может просто отказать.
Папобус• вчера в 23:13
Ответ дляСтервочка
Судя по всему ок зп для вашего города. Иначе не держались бы. Есть еще варианты с такой зп, но меньшей занятостью?
Доставучая• вчера в 23:39
Принаймні ви не працюєте на заводі десь на потоковій лінії. Або вам не треба добу чергувати. Або не треба працювати в морозильних камерах. Або дихати токсичними речовинами. Подумайте, що ваша робота значно краща і може вам стале легше
Стервочка
• вчера в 23:50
Ответ дляДоставучая
Ну але я часто підіймаю важкий товар, по 20-26 кг, або багато одиниць по 6-10 кг.
Море_море_я_скучаю• сегодня в 08:44
Ответ дляСтервочка
Працює
и вам надо так убиваться? на меньшую сумму вы не проживете?