Просто каралева• 21 января в 11:39
У кого мальчики 16 лет живет за границей - военный учет
В 16 лет надо стать на учет и получить приписное. Кто живет за границей с детьми, что думаете? Будете становиться? Как лучше поступить я хз. Чтоб потом не было палок в колеса с получением паспорта
Не стесняюсь• 21 января в 21:31
Ответ дляКоролеВешна
відбір - що це ?
Це ви можете оформити ід за кордоном, але вам його не доставлять. Відібрати його можна лише в Україні, особисто
Мэри Попкинс• 21 января в 21:31
Ответ дляНеместная Я
Я читала, что поменять можно, но первый раз нужно делать в Украине. Уточню еще раз этот момент
Мы делали первый раз ребенку в 14 лет в ДП Документ в Берлине
КоролеВешна• 21 января в 21:32
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ну поки ви ’чули’ вже декілька людей, а тому числі я, написали, що в ДП Документ без проблем першу ІД картку в 14 отримали.
що таке ДП ?
Лупаю цю скелю• 21 января в 21:34
Ответ дляКоролеВешна
що таке ДП ?
Назва організації, яка надає паспортні послуги (і здається ще по водійським посвідченням) - ДП Документ. Представництва є в багатьох містах ЄС.
Гугліть.
Не стесняюсь• 21 января в 21:34
Ответ дляКоролеВешна
що таке ДП ?
Державне підприємство «документ»
Це шарашкіна кантора, яка за величезний відкат, є посередником на виготовлення документів в Україні та за кордоном.
КоролеВешна• 21 января в 21:34
Ответ дляАнонимус Я
Германия к детям очень лояльна. Выдают свои паспорта, если ребёнок имеет только свидетельство о рождении и длительное время прожил и проучился тут. Даже из нищих стран Африки, всех детей без документов берут в своё гражданство. Лейпциг
спасибо за ваш комент
Лупаю цю скелю• 21 января в 21:35
Ответ дляКоролеВешна
спасибо за ваш комент
Удалено администрацией...
Пластилин_Колец• 21 января в 21:56
Ответ дляПросто каралева
Новость за сегодня. Мальчику 16
Я Вам ещё раз говорю,эта новость была в начале этого года,возможно НЕ на Украина онлайн
.....
Пластилин_Колец• 21 января в 21:59
Ответ длямуха в кедах
Мы в 16 сделали загран, он на 10 лет. Внутренний паспорт тут не нужен. ХЗ, что будет через год, не то что через 9-10 лет. Какие ещё могут понадобиться консульские услуги? Даже не представляю.
Если школа начнёт заставлять забрать доки, то тогда и буду искать варианты, но именно применительно к школе. Пока планировали, чтоб учился и дома, и тут. Но там, как пойдёт.
Я реально не понимаю, зачем сейчас ставить на учёт, если нет в планах вернуться до окончания войны.
Я писала выше,что в нашем случае-ездить сюда,решать вопросы по здоровью у меня нет столько денег,чтобы лечиться там(это я не про на социале сидеть и соответственно получать страховку,я о том,что ребёнок заграницей по студенческой визе)
Пластилин_Колец• 21 января в 22:00
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ахаха.
Оце хіт. По якому параграфу? І батькам також лояльно відсиплять громадянство?
Нет...только детям..
Никто не обещал родителей оставить просто так после окончания войны,такое не обещали за просто так,это же очевидно
Силиконочка• 21 января в 22:02
Ответ дляMs. Доброта
За трохи більше ніж місяць зробила 3 документи по черзі, але в Україні.
1 липня 2024 - сину виповнилося 16 років
13.07 - «загубили» закордонний паспорт і оформили новий на 10 років
Десь через півтори тижні отримали терміновий в ЦНАП
Далі замовили ще один додатковий
А потім - «загубили» ID картку
Отримали в 16 років на 4 роки
В вересні вже син поїхав до Австрії
Один із закордонних паспортів залишила вдома в Києві
Син в Австрії сам вже 1,5 роки
На облік в 2024 році питала в серпні в ЦНАП не ставили, вони не передавали дані.
Влітку вже 18, поки ставити не планую
Штрафів не боюся, нехай виписують.
Далі замовили ще один додатковий
А потім - «загубили» ID картку
Отримали в 16 років на 4 роки
В вересні вже син поїхав до Австрії
Син в Австрії сам вже 1,5 роки
Влітку вже 18, поки ставити не планую
Штрафів не боюся, нехай виписують.
Отже, якщо моєму в травні 16, наступного ж дня я роблю одночасно ІД на 4 роки і закордонний на 10. І до кінця року (бо 17 вже в наступному) встигаю ще один закордонний зробити, вірно?
І ще питання, попередній закордонний зможу ж у себе залишити, навіть хай продірявлять його, бо там візи?
Пластилин_Колец• 21 января в 22:04
Ответ дляПростецкая
Так ваш загран через 4 года закончится, а новый вы без id карты не сделаете. И если вы за границей, то вы будете 3 месяца ждать карту, а потом 3 месяца новый загран. Одновременно уже не делают. Вы сами себе и ребенку усложняете жизнь в будущем.
Подруга тоже кричала мне, что нафига я в 18 лет сыну новую id карту за границей делаю. Так вот, вроде действительно, нафига. А пошел сын официально работать, получил контракт, а чтоб счет открыть не достаточно заграна, внутренних документов, дайте свой украинский паспорт, идентификационный код и, внимание, прописку в Украине! И это крупнейший банк, не абы какой. И так в трех банках.
Так уже сейчас Германия у вновь прибывших беженцев (не говорю за все земли)требует прописку(её нужно перевести на немецкий).....
КоролеВешна• 21 января в 22:11
Ответ дляНе стесняюсь
так а нашо ід? він за кордоном не потрібен
Пластилин_Колец• 21 января в 22:12
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
До кінця липня треба або через Резерв + стати на облік , або йти до ТЦК. Наскільки я розумію.
Всё правильно Вы пишите....но даже в ТЦК не хотят давать бумажное ,мол Резерв +устанавливаете......завтра поеду,чем эть закончится.....пока прошу по хорошему дать бумагу,для перетину кордону безприпятственно(у нас В 25 г у мальчика в 17 лет просили показать,граница с Польшей)
Ms. Доброта• 21 января в 22:14
Ответ дляГуби до вух
Тот что потерялся , становиться не действительным . Если вы не знали
Естественно
Заказывали один в замен потерянному + один дополнительный
Не стесняюсь• 21 января в 22:15
Ответ дляКоролеВешна
🤦🏼♀️
Коли закінчиться срок законного паспорта, є два варіанти його виготовлення- через консульство, а зарпз консульство не впускає і не обслуговує чоловіків 18-60 за кордоном, то ж там вони не можуть отримати новий паспорт. Залишається другий, останній і єдиний варіант отримати закордонний паспорти, а це в дп документ. Та не треба резерву, не треба електронна черга, треба лише дійсний внутрішній паспорт або ід картку. От якщо в чоловіка немає ід чи паперового внутрішнього паспорта, тоді він і в дп не зможе виготовити закордонний
Пластилин_Колец• 21 января в 22:19
Ответ дляПросто каралева
Новость за сегодня. Мальчику 16
Т9.....я про мальчиков 16 лет.....
Пластилин_Колец• 21 января в 22:24
Ответ дляСиликоночка
Відпишіться хто-небудь, нащо ви берете два паспорти на 10 років одночасно? Просто щоб було? На випадок втрати? Чи є ще якась можлива потреба?
Да,как Вы написали
Khmelnichanka• 21 января в 22:26
Ответ дляНе стесняюсь
🤦🏼♀️
Так наче ж зараз можна одночасно оформити внутрішній і закордонний….
Не стесняюсь• 21 января в 22:29
Ответ дляKhmelnichanka
Початок розмови йшов про те, що треба зробити перше ід за кордоном до 18 років, бо якщо цього не зробити, то з 18 його не можливо отримати за кордоном, а лише самостійно особисто забрати в Україні.
Так, зараз вже три тижні, як знову доступна послуга одночасно оформлення ід і закордонного паспорта.
КоролеВешна• 21 января в 22:31
Ответ дляЛупаю цю скелю
Мені сказали, що я маю особисто забирати. Хоч я і не питала. Декілька раз повторив працівник: ви і тільки ви забираєте. Приїхала я, кажуть без дитини не віддамо.
Питаю нащо тоді сказали що я сама маю забирати, кажуть мали на увазі, що не хтось інший.
Працівники там, як це культурно сказати... Не відрізняються ні інтелектом ні тактовністю.
Це в Берліні було.
мабуть вони мали на увазі, що смс приходить саме на ваш номер
Пластилин_Колец• 21 января в 22:31
Ответ дляФорс мажор
Ну так і я про це. Більше того закон поки що дозволяє хлопцям хоч батьків побачити вдома, в резервом он товариш сина, студент в Чехії, приїжджав на зимові канікули. 19 років
Много таких случаев-Польша Чехия,Словакия,страны Балтии....много детей приезжают домой на праздники из нашего окружения,уже с 16 лет ездят сами(кто в коледжах учится)
КоролеВешна• 21 января в 22:40
Ответ дляЗлюка-закусюка
Коментарі не читала. Мій план в 16 років зробити закордонний паспорт в ДП Документ на 10р, потім приїхати його забрати і одразу замовити другий паспорт на 10р. З 16 до 17р на облік не зобов´язаний ставати.
не зрозуміла,
тобто можуть дати загран до 36 років?
Ну шо не так?• 21 января в 22:42
Ответ дляПросто каралева
Ну например, это сегодня:
❗️Хлопці 2009 року народження повинні стати на військовий облік до 31 липня, інакше передбачено штраф від 17 до 25,5 тис. грн, — Львівський ТЦК
Якщо документи не подані вчасно, необхідно особисто звернутися до ТЦК за місцем проживання. Сплата штрафу не звільняє від обов’язку стати на облік.
Україна Online | Підписатись
2009 р.н. це 16 років. Мене завжди цікавило як вони з неповнолітніх збираються штраф стягувати ? Як виконавча отримає провадження?
КоролеВешна• 21 января в 22:46
Ответ дляВерочка 100%
Знаю дорослих, то вони візи планують отримати чи отримали вже в штати. То один паспорт здають на візу, з іншим лишаються. Віза може бути не лише в штати, звісно. Хтось бере, щоб було, на всякий випадок. Але всі інші паспорти діючі треба здати. Одночасно мати можна лише 2 діючі паспорти.
то якщо треба всі здати, то як вони залишають собі один?
КоролеВешна• 21 января в 22:48
Ответ дляВредняжка
І на випадок втрати
І виграти близько року
як можна виграти час з двома загранами?
КоролеВешна• 21 января в 22:53
Ответ дляТрільчиха
Ну слушайте, все предусмотрено) сможем по совсем другой статье которая не предусматривает никакие украинские документы.
это только в Германии возможно ?
КоролеВешна• 21 января в 22:53
Ответ дляТрільчиха
С защиты потом переходят на гражданство. Это предусмотрено законом
в каких странах это возможно ?
Ну шо не так?• 21 января в 22:54
Ответ дляНе стесняюсь
Якщо не зробити ід до 18 років, то після 18 за кордоном не зроблять перший, тобто зроблять, але відбір лише в Україні. А без ід, після 14 років не зробиш закордонний. В консульство після 18 лише з резервом приймуть.
Якщо вже є закордонний паспорт, то подавати внутрішній для виготовлення нового закордонного не потрібно. Так написано на сайті посольства України у Парижі.