Приму в дар• 21 января в 15:05

Кто-то свет сегодня видел?

Особенно интересует группа 2.2
Така бойова Я• 21 января в 16:32
Ответ дляЛюблю джаз
В сенсі? Ви взагалі не читаєте новини, не цікавитесь подіями? Фізику в школі вивчали, щось там про атомну енергію, потужність і все таке?
Нет, не читала я. Так что случилось?
Голена блондинка• 21 января в 16:36
С 22 года война и такие вопросы.
Хотя может война не для всех?

Радуем кацапов отсутствием света?
Дали свет- радуемся МОЛЧА.
Шалена красуня• 21 января в 16:47
Ответ дляСвідок Перемоги
Ми в Полтаві третій місяць його бачимо по 5-6 годин за день і то переважно вночі. А зі вчорашнього дня напруга така, що навіть ліфтами заборонили користуватися.
А ми в Кременчуці бачимо світло 2-3год на добу
Ждушечка• 21 января в 17:16
Ответ дляСовбез
Гирлянду с ёлку на кровать переместили. Вообще кайфуем))) Но я на сильных АД правда
О, класс!!!
Дякую за ідею
Так і книжку читати можна.
А то холодно, хочеться в ліжечку грітися, но заряд телефону бережу, тому в ліжку скучно, а спати не хочеться.
Можна гірлянду включити і читати.
Ждушечка• 21 января в 17:19
Ответ дляГолена блондинка
С 22 года война и такие вопросы.
Хотя может война не для всех?

Радуем кацапов отсутствием света?
Дали свет- радуемся МОЛЧА.
Пох на кацапів!!! Поговоривши, стає легше, що ти не один і разом легше переносяться неприємності.
Kate-715f• 21 января в 18:55
Ответ дляЛюблю джаз
Дніпро, я аж 2 години бачила - зварила картоплі, посмажила сирники та бефстроганів приготувала. В нас електро плити. Навіть машинка встигла попрати. Але напруга капець яка низька - 185
Добрий вечір. А як ви з такою напругою все встигли? У мене поки не буде 200 напруга, пральна машина і плита навіть не включається. Дадуть світло напруга 185-190 , нічого не запускається.
В шоколаде• 21 января в 20:06
6.2 дали полчаса назад. Был ночью 35 мин. Сейчас не знаю на сколько.
Джавеліна• 21 января в 20:28
Ответ дляЛюблю джаз
На жаль так, до весни будемо в темряві та холоді. В Україні не те що не залишилось генерації, вже і можливостей транспортувати імпорт електроенергії унеможливили ці скоти. Все зруйнували.
За попередніми даними до повного відновлення потрібно не менше ніж 18 місяців. Це по самих оптимістичних прогнозах, якщо більше нічого не зруйнують
И немножко украли ещё
успокойте_Меня• 21 января в 20:35
було 5 годин. свято прям якесь )
Люблю джаз• 21 января в 20:53
Ответ дляТака бойова Я
Нет, не читала я. Так что случилось?
Якщо стисло, то русня п#дари, зруйнували обʼєкти енергетики до такого стану, що неможливо транспортувати навіть власну атомну енергію через що фактично повністю призупинена генерація
Люблю джаз• 21 января в 21:01
Ответ дляKate-715f
Прання на короткий цикл на 40 градусів. Напруга 185-190, тому машинка працює, але час у програмах додається. Вчора по факту прання, яке початково світилось 1:16 пралося на 25 хв довше, я так розумію через те, що довше грілась вода. І плита так само, пательня гріється довше, я встигла лише 1 порцію сирників посмажити, тому що ставлю «вогонь» на 5, а по факту це напевно навіть не 4. Зараз сидимо без світла знову. Ці дятли-енергетики ніяк не усвідомлять, що після відключення на день, коли ввечері всі вдома і вмикаються багато приладів стається аварія. Щось вибухнуло та спалахнуло в трансформаторній будці, чекаємо аварійку 🤦‍♀️ а давали б світло довше вдень, то не було б такого критичного навантаження по вечорах.
Kate-715f• 21 января в 21:15
Ответ дляЛюблю джаз
Дякую вам за відповідь. Прання і на 30 та 400 віджим , не хоче працювати. Плита показує помилку навіть на 2 . Хай би довше але працювала.
В енергетиці таке все старе , тільки тарифи нові . Дуже багато аварій. Згодна з вами трошки довше, але маємо що маємо.
Секретница• 21 января в 21:30
Ответ дляСвідок Перемоги
Вчора, ми три місяці так живемо, так що рівнятися кому гірше думаю не варто.
Да мене ось це знецінення чужого добиває просто. Бідненькі, пару днів првідклдчали світло … я знаю які в Полтаві графіки, такі ж як у нас в Сумах, такі як в Дніпрі і Одесі. Але шо там ми… пока київську еліту проблеми не торкаються то все фігня
Секретница• 21 января в 21:33
Ответ дляДжавеліна
И немножко украли ещё
Або жаба давить експортувати з за кордону світло для людей, кому ті люди треба
КараПузовна• 22 января в 00:54
Был с 4 до 14
Витворунка• 22 января в 20:32
Ответ дляСвідок Перемоги
В Умані так само 🤷🏼‍♀️ 6 годин на ДОБУ, не на день