Пульт от линолеума• 22 января в 04:52
Не розумію, чому стільки тем що важко
без світла і що холодно. Раніше жила в старому панельному домі з ледь теплими батареями і там постійно було трошки вище 0 в морози, а максимум 7-8 град .Теж світло часто виключали, але такої паніки ні в кого не було. Чи я щось не так розумію?
Пульт от линолеума
• 22 января в 17:06
Ответ дляПрибираю щодня
А як ви їжу готуєте?
Їжа на газовій плиті, газ і вода холодна є постійно.
Я не Тролль• 22 января в 17:24
Ответ дляПульт от линолеума
Звісно не добре, не комфортно, але ж не настільки прямо жахливо.Жахливо було, коли дитина захворіла коклюшем, коли не проходили приступи кашлю і кінця краю видно не було цьому.Вмя посивіла.А ці відключення взагалі не відчуваються .зможе зі мною щось не так.
ну з двома станціями може і не відчувається...
дивна тема, чи ви з секти *у нас немає світла зато є добро*
Лгин• 22 января в 17:36
Ответ дляОливьЕЖечка
якось дивно, що жителі інших міст України, які так само взагалі без всього - світла, тепла, води, газу, мовчки борсаються і не скиглять, наче скрутно тільки в Києві, а в решти курорт
Може тому що в Києві більше людей ніж в Лубнах і порадницю більший відсоток знає. Може тому, що в єлектричному домі на 22 поверсі важче і не так весело це все переноситься, ніж в будинку з газом і сортиром на вулиці і з кринецею у дворі. І взагалі якщо хтось терпіла і два три п´ять років свого єдиного життя готов терпіти ради европи і ще 50 років востанавлбвать все до того рівня, як при Януковичі. Навіщо було ламати все те, що було, щоб жити в оцьому?
Пульт от линолеума
• 22 января в 17:50
Ответ дляЛгин
Ви так пишите, наче хтось з простого люду на це впливати міг і може, все вирішено було давно і без Януковича.А для Вас зробили театр, щоб Ви співгромадян у всьому звинувачували
Пульт от линолеума
• 22 января в 17:53
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Автор, вы вообще нормальная?! У меня 3 день Нет отопления, горячей воды, по 18 часов нет света, в квартире електроплита, кушать не приготовить.Чему радоваться?!
Да я не говорю про радоваться, я про то, чтобы не впадать в полное отчаяние.С электроплитой сейчас реально не прожить.Я переехала в жилье с газовой плитой.
Пульт от линолеума
• 22 января в 17:54
Ответ дляДа ладно
Автор, херня не в том, что отключают свет и воду, а в том, что согреться невозможно.
Это реально грустно
Пульт от линолеума
• 22 января в 17:55
Ответ дляЯ не Тролль
Як тільки комусь добре, то одразу тема дивна....
Лгин• 22 января в 18:05
Ответ дляПульт от линолеума
Це не я звинувачую, а відповідала на питання де звинувачували киян. Розберіться спочатку, щоб коментувати
Чай не пью, только кофе• 22 января в 18:08
Ответ дляПульт от линолеума
А у меня электроплита
ротцвеники• 22 января в 18:19
Да не было такого никогда, чтоб в квартире с отоплением было 0 градусов.
Пекельнi Борошна• 22 января в 18:56
Ответ дляПульт от линолеума
Дніпровський район, Хрущьовка в Києві. Не пощастило з домом.
А через яку причину будинок був без теплопостачання і світла? Чи раніше, це вже під час війни? Ви ще враховуйте, що зараз у більшості електроплити. батареї,
Начальник Анонимов• 22 января в 19:05
Ответ дляПульт от линолеума
Да у вас просто отопление есть, и на работе со светом все ок.
Я еще 2 недели назад темку создавала , что когда морож -14 мне п..ц меня мало кто поняла, одна написала когда нет света я читаю...мне так обидно было..но вот сейчас меня понимают многие :(
Начальник Анонимов• 22 января в 19:07
Ответ дляОливьЕЖечка
На форуме видимо киевлен просто больше
Я вот ною и я не из Киева
Коко На Страже• 22 января в 19:13
Ответ дляТворческий типаж
Я сдала тест на сопротивление Злу
Вы этот тест провалили .
Вы принимаете Зло и стали частью этого Зла
Вы этот тест провалили .
Нет ни зла, ни добра.
Все что происходит - уроки, из которых нужно сделать правильные выводы.
Невісточка ж• 22 января в 19:21
Ответ дляПульт от линолеума
Київ, новий дом, є 2 станції, вчора не було більше доби світла і їх вже не вистачило.
У нас даже фонарика никакого нет. Представляете? В полнейшей темноте сидим и ждём чуда (то есть света).
У кого есть станции, павербанки даже не почувствует на себе весь этот кошмар.
Коко На Страже• 22 января в 19:50
Ответ дляНевісточка ж
Светите экраном телефона!
Синди Кроуфорд• 22 января в 19:56
Ответ дляКоко На Страже
Светите экраном телефона!
Ви з особистого досвіду. Розкажіть, а дупу снігом мили, чи у калюжах?
Синди Кроуфорд• 22 января в 19:59
Коко На Страже• 22 января в 20:04
Ответ дляСинди Кроуфорд
У меня в Полтаве все есть и есть возможность обеспечить комфорт даже тогда когда у вас уже и лужи будут по талонам.
Бумеранг таки словите...
90x60x90• 22 января в 21:11
Ну видимо вы привыкли жить в таких бомжацких условиях. Многие до войны жили в нормальных условиях . Поэтому им сложно жить без света и отопления, тем более зимой.
Пэрисхилтонша• 22 января в 21:46
Ответ дляПульт от линолеума
Згодна, цей фактор також впливає, але з іншого боку чого ми всі ще тут не бачили окрім ядерної зброї?
Клоунесса розповідає, що без світла норм, в неї дві станції, а де ти ці станції заряджаєш, якщо світло 2 години вночі і в магазинах заборонено заряджати. Та навіть із двома станціями це виживання без опалення і із електроплитою. А як сім´ям із дітками і старикам, не всі навіть мають змогу ті станції купити. Ви із розряду потужної зеленої ботви.
Фоточки нема• 22 января в 22:36
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Ну? А якщо десь дитина хвора ще додатково дискомфорт від знеструмленння?
Тиждень як знайшли місце в приватному будинку для літніх людей 80 річній свекрусі, бо жити без ел.живлення маломобільна людина з поганим зором не може без догляду.
А де знайшли, там які умови?
Вітаміни косметика• 22 января в 23:08
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Зачем ребенок проснулся делать уроки в 03:00? Вы чего?
вона встала від вибухів і сама сказала зроби мені чай буду вчитися
Зашла на 5минут• 22 января в 23:10
Ответ дляВітаміни косметика
Бідна дитина