Курочка• 22 января в 20:56

Логічне питання - може заборонено нас повністю потушити?

Якщо ціль зими - укакошить енергетику, то чому не добивають на наступний день після масованого? Для чого ці перерви?
Може таке бути, що (хтось)(хто, не відаю) каже робіть як хочете, но АЕС щоб працювали і ні на секунду не зупинялися.(тобто щоб генерація здійснювалася, і, відповідно яка неяка подача хоч би кудись - йшла.
автор Курочка • 22 января в 21:43
Ответ дляКриниця щастя
Причем тут дошли? Они ж могут гасить ракетами, шахедами и вообще не ити, это такое..
Тобто це путін «заробляє» на війні?
Принцепесочка• 22 января в 21:44
Ответ дляКриниця щастя
На сейчас они заняли площадь среднего европейского государства
Разбили экономику и энергетику в ноль
А цена их ресурсов только растет
Им только золота достаточно воевать еще лет десять
Щедрик ведрик• 22 января в 21:44
Ответ дляКурочка
Ну це байка взагалі для малюків
Ок. Ви повністю праві. Просто немає наказу, комусь вигідно, рептілоїди
автор Курочка • 22 января в 21:47
Ответ дляЩедрик ведрик
Мені б в кучу зібрать все
Всі пишуть уривками, кожний своє
Ніки не запам‘ятовую, плутанина
Ms. Похвала• 22 января в 21:47
Ответ дляАнонім-ка
Потому что цели иные.
Какие? Интересуюсь как житель окраины Днепропетровской обл.
Щедрик ведрик• 22 января в 21:51
Ответ дляКурочка
Мені б в кучу зібрать все
Всі пишуть уривками, кожний своє
Ніки не запам‘ятовую, плутанина
Нашо вам щось збирати з форума? Є нормальна аналітика, із цифрами. Скільки і коли вистріляли ракет, шахедів. На залишках ракет дати виготовлення, вони свіжі. Наші теж виносять їм і виробництва, і склади, і носії ракет. Все це можна прочитати і скласти до купи
Ms. Похвала• 22 января в 21:52
Ответ дляПринцепесочка
росія не має великих військових спроможностей
Да, да, ракет на 2-3 недели осталось...
Бутерброд з ікрою• 22 января в 22:04
Ответ дляПлету интриги
ну логично сначала не могли распределить на Киев, поэтому в пригороде и не забирали
Пригород вообще отдельно от Киева. У них даже графики свои.
автор Курочка • 22 января в 22:10
Ответ дляБутерброд з ікрою
Це вже НАСЛІДОК.
А не тому що «нема на київ електрики, бо різні графіки і різні мережі. Тому і є як раз таки графік для київщини, бо київ попав в сраку.
Кашпо• 22 января в 22:11
Ну так на єваропу так має йти генерація, тому АЕС працюють ,а на нас якось пофіг зʼєднання порвані
Бабця в мештах• 22 января в 22:13
Ответ дляКурочка
Ну побачимо чи введуть
Це тг канали могли хуйню писать. А не дтек. Сіять паніку щоб їх недолуний контент щось читав
Оно теж про київ ниють ниють
5.2 у мене. Як дали вчора в 23, так досі і є. Тфу тфу
І вчора було тупо підряд дома без трьох годин
А пишуть сьогодні самий складний день по енергетиці.
Звідки?
Після останнього обстріьу давали сіітло, а тут вже складний
Рожайтретьего• 22 января в 22:14
Ответ дляЛо Шарик
Удалено администрацией...
Я думаю, эта история имеет более широкую географию
Метелики на душі• 22 января в 22:15
Ответ дляМоль Моллівна
Из просторов интернета.
Пунк 5 особенно активно используют у нас, вернее против нас((
Бабця в мештах• 22 января в 22:17
Ответ дляПринцепесочка
Жданов віщає.
Ракети кончаться в квітні 2022
Бабця в мештах• 22 января в 22:19
Ответ дляЩедрик ведрик
Ви жартуєте чи дійсно не знаєте? Немає бо ракет та дронів не вистачає, їх накопичують, а потім вістрілюють за раз. росія не має великих військових спроможностей, вона воює із нами із максимально силою якою може
Там вже настругано тої хрені і накуплено в іранів, кореї, китаї, що і Європу можуть закидать.
Вони повністю стали на військові рейки і 4 роки не спали і не срали, а набивали склади
Солоденька цукОрка• 22 января в 22:27
Ответ дляЛо Шарик
Удалено администрацией...
Слиш ти шмара болотна, іди вже залийся боярой
Щедрик ведрик• 22 января в 22:28
Ответ дляБабця в мештах
Я з вас валяюсь (не конкретно з вас, а з усіх хто мені це пише). Можуть, але не хочуть. Можуть, але треба із чогось красти. Можуть, але немає наказу. Можуть, але домовились. Ви готові повірити от просто у будь-яку маячню, тільки не у саме просте і очевидне пояснення - ні, не можуть
Все що накуплено, вже вистрілено. путін вже геть заї*ав усіх союзників. Сі злитий за злитого Мадуро і що це все вже йде 4 рік, хоча планувалось ’2,3 тижні’, і корейці отримали замість грошей солений *уй (бо грошей у рф нема), Іран трохи зайнятий якщо ви не помітили, ну там 16 тис трупів на вулицях, екологічна катастрофа і усілякі інші дрібниці типу Ізраіля
Янгол в камуфляжі• 22 января в 22:32
Ответ дляМоль Моллівна
Из просторов интернета.
Что меня поразило, так это отключение в новогоднюю ночь. Ну что такого могло происходить с 11 до 2 ночи, что нужно было вырубить пол страны? Предприятия не работали или те, у которых непрерывный цикл производства, работали в лайт-режиме. Население и те уже не пекли, не стирали, ничего особо энергозатратного не делали, максимум телевизор и новогодние гирлянды. Энергетики никаких срочных ремонтов не проводили явно в новогоднюю ночь.
Ну вот очевидно же, что специально вырубили.
автор Курочка • 22 января в 22:34
Ответ дляБабця в мештах
Звідки?
Я ж кажу, канали пишуть якусь ахінею, щоб були у них коменти і срачі.
Моль Моллівна• 22 января в 22:35
Ответ дляЩедрик ведрик
Бреше?).**Росія щодня виготовляє близько 500 дронів і десятки балістичних ракет, — Зеленський
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
автор Курочка • 22 января в 22:35
Ответ дляЩедрик ведрик
Покляніться😂
Моль Моллівна• 22 января в 22:37
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Уже во что хочешь поверишь,глядя на этот беспредел
Щедрик ведрик• 22 января в 22:38
Ответ дляКурочка
Покляніться😂
Друже, там тобі в іншій темі про в´ялий хуй щось нормальне порадили? Бо може тут ще підказати?
Дружная семейка• 22 января в 23:06
Ответ дляКурочка
Ви що, не знаєте хоч поверхово про подачу електрики?
Аес робить , безперервно. Кудись треба пхать її. Вимкнули київ. Бо перебито, бр ремонт (має все бути що вижило, знеструмлене). Тому весь обсяг що є в цьому регіоні, і пхають на київщину. Я тут странного не бачу
Про захід хз.
А можно мне на Киевщину уже дадут этот обсяг? А то света почему-то нет
kissulichka• 23 января в 00:39
У меня есть доля с этой войны но мне тут никто не поверит
Хвігура мічти• 23 января в 01:50
Тому що на Європу електрика має йти стабільно і гарантовано.
Якщо у вас ще досі є такі питання чи сумніви, відкриваєте electricity maps і на власні очі переконуєтесь що, куди і скільки йде в режимі реального часу.
Бабця в мештах• 23 января в 10:18
Ответ дляЩедрик ведрик
Навіть Зе каже, що в росії є по 500 іранських дронів щодня випускать і днсятки ракет
автор Курочка • 23 января в 10:26
Ответ дляХвігура мічти
А як цим користуватися
Цифр нема. Меню нема
Бачу що уходить в румунію
Але надходить з різних країн.
автор Курочка • 23 января в 10:27
Ответ дляХвігура мічти
Подивіться, стрілки в Україну звідки звідки чеш йдуть, від всіх
Щедрик ведрик• 23 января в 12:15
Ответ дляБабця в мештах
Бачила як якійсь блогер створив реєстр усього що казав Зе починаючи із 19 року. Там і про ’мільярд дерев’, і ’Якщо я не зможу закінчити війну, значить потрібно, щоб прийшла інша людина’ і так далі. Із всього що він казав, те що має хоч якесь відношення до реальності - це відсотків 20, 1 з 5
Тому посилатисья на те що ’Зе казав’, це приблизно як посилатися на папугу, як на перевірене джерело інформації