Курочка• 22 января в 20:56
Логічне питання - може заборонено нас повністю потушити?
Якщо ціль зими - укакошить енергетику, то чому не добивають на наступний день після масованого? Для чого ці перерви?
Може таке бути, що (хтось)(хто, не відаю) каже робіть як хочете, но АЕС щоб працювали і ні на секунду не зупинялися.(тобто щоб генерація здійснювалася, і, відповідно яка неяка подача хоч би кудись - йшла.
Залізна тьотя• 23 января в 18:41
Ответ дляАнонім-ка
По той же причине, что линия фронта почти неизменна за 4 года. Вы же понимаете, что не потому что не могут нас захватить?
А чому тоді?
Залізна тьотя• 23 января в 18:42
Ответ дляТворю чудеса
Звільнити землі від населення. 10 мільйонів виїхало. Ще на окупованих скількись мільйонів є. Полеглі, цифру не озвучують нам. Нас все менше і менше
Навіщо?
Курочка
• 23 января в 19:21
Ответ дляТворю чудеса
Щоб господарювали інші.
Так а кордони що?
Залізна тьотя• 23 января в 19:43
Ответ дляДівчина заглядєніє
Энергосистема связана.
Ну да ладно )
Тобто по розподільчим станціям не б´ють, ні?
Залізна тьотя• 23 января в 19:44
Ответ дляДівчина заглядєніє
А такое можно писать в открытом доступе?)))
І шо ж буде якщо писати?
Залізна тьотя• 23 января в 19:53
Ответ дляПринцепесочка
А мы куди дійшли за 4 роки ?
А Європа?
А куди ви збиралися., цікаво?
Залізна тьотя• 24 января в 00:49
Ответ дляХвігура мічти
Тому що на Європу електрика має йти стабільно і гарантовано.
Якщо у вас ще досі є такі питання чи сумніви, відкриваєте electricity maps і на власні очі переконуєтесь що, куди і скільки йде в режимі реального часу.
Украина
У нас пока нет данных для данного региона.
Хотите помочь нам исправить это? Вы поможете помочь добавив данные для этого региона.
Ну і що ж саме ви там бачите?))
Хвігура мічти• 24 января в 01:50
Ответ дляЗалізна тьотя
Украина
Ну і що ж саме ви там бачите?))
По Україні дані приховані віднедавна, як тільки більше людей почало справедливо цікавитись ними) Але по сусідніх країнах дані доступні. Чи ви цього не бачите? Чи не розумієте як для себе трактувати те, що бачите?))
Потоки й цифри змінюються в залежності від часу доби, але на Румунію все стабільно 24/7, і у більшій кількості, ніж з інших країн сумарно в Україну. Наступні найбільші отримувачі електрики з України - Угорщина й Молдова.
росія живить тільки Крим і не дає свою енергію для житєлєй днр\лрн. То думайте хто її для них дає.
А також між Україною та білоруссю досі є актуальний flow capacity, проте дані по ньому приховані. Хоча сам факт його наявності вже доволі цікавий.
Користувачам ресурсу все видно, не знаю чому вам ні))
Творю чудеса• 24 января в 07:07
Ответ дляЗалізна тьотя
Інші хто?
Інші народи. Це війна + геноцид від нашого керівництва
Курочка
• 24 января в 12:24
Ответ дляЗалізна тьотя
А куди ви збиралися., цікаво?
Щбиралися Росію послабити. А вийшло що всі обдристалися самі
Залізна тьотя• 24 января в 22:06
Ответ дляХвігура мічти
Не розумію що ви намагаєтеся довести. Де ви побачили щоб наша електрика кудись йшла?
Україну постачають країни-сусіди, єдина країна, куди йде З України - то Румунія. При тому що сама Румунія нікого не постачає, а навпаки - імпортує електрику з інших країн.
Тобто схоже наші залишки просто курсують по колу - Україна- Румунія - Молдова-Україна, що в принципі є нормальною практикою для цієї системи, наскільки я читала.
Залізна тьотя• 24 января в 22:06
Ответ дляТворю чудеса
Яким іншим народам? Конкретно.