Луковая• 23 января в 09:32

Сделали запасы? Списки

Кто не сделал ещё, вот такие списки рекомендаций есть
Список якими продуктами краще зробити запаси на 3-5 днів

🥫 Продукти тривалого зберігання (не потребують холодильника)
Консерви м’ясні (тушонка, паштети)
Консерви рибні (тунець, сардини, шпроти)
Консервовані боби, кукурудза, горошок
Каші швидкого приготування
Макарони
Рис, гречка, булгур
Супи та пюре швидкого приготування
Сухарі, галети, хлібці
Печиво (краще без крему)
🥜 Калорійні та поживні
Горіхи, насіння
Сухофрукти
Шоколад (чорний краще)
Батончики (енергетичні / протеїнові)
Мед
Арахісова паста
🧂 Базові продукти
Сіль
Цукор
Кава, чай
Спеції
Рослинна олія
🥛 Те, що не потребує холоду
UHT-молоко (тривалого зберігання)
Рослинне молоко
Соки в пакетах
Вода (мінімум 2–3 л на людину на день)

🍎 Фрукти та овочі, які добре зберігаються
Яблука
Банани (на перші дні)
Апельсини
Морква
Цибуля
Картопля
Часник
🧒 Якщо є діти
Дитячі пюре в баночках
Сухі суміші
Печиво для дітей
❗ Дуже бажано мати додатково
(не їжа, але критично важливо)
Питна вода
Запас сірників / запальничка
Газовий пальник або туристична плитка
Термос
Консерво відкривач
Одноразовий посуд
Успокойся_Успокойся• 23 января в 09:40
Ответ дляМіряно-переміряно
Надо больше по обему и меньше по позициям.
Выживут лишь те у кого большие морозилки
Виживуть лише аміші, а не морозилки.
Спілий баклажан• 23 января в 09:41
Ответ дляМіряно-переміряно
А вам?
Я такой фигнёй не запасаюсь.
Міряно-переміряно• 23 января в 09:41
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Виживуть лише аміші, а не морозилки.
Хто це?
ПироженкА• 23 января в 09:41
Ответ дляДжонсонюк
Сейчас пойду им кассы делать, а то надо панику и кассу как раз пополнить. Мразюки
Лох не мамонт, не вимре.
Міряно-переміряно• 23 января в 09:41
Ответ дляСпілий баклажан
Я такой фигнёй не запасаюсь.
Ото ж автор разгоняет..
Давайте ее на мясо
from Ukraine• 23 января в 09:41
Ответ дляРадість моя
А у вас немає запасів? Вже скоро 5 рік, як повномасштабна війна. У вас не зібраний тривожний чемодан з документами, цінними речами і іншим? Дивно, дуже дивно.
В мене ні... нахіба?
Незнакомлюся• 23 января в 09:41
Ответ дляРадість моя
Цікаво, а зі ці п´ять років хоч комусь цей чемоданчик або запаси стали до нагоди?
Не боюся осуду• 23 января в 09:42
Ответ дляМіряно-переміряно
Даешь мародерство!!!!!
Бей магазины прямо сейчас
ювелирные.))
Успокойся_Успокойся• 23 января в 09:42
Ответ дляМіряно-переміряно
Хто це?
Секта, яка не визнає електрики
Fashion_besties• 23 января в 09:42
Лучше всего запасаться здоровым глуздом, он в самом большом дефиците. Не все могут достать даже с помощью самых великодушных советчиц
Міряно-переміряно• 23 января в 09:42
Ответ дляПироженкА
Лох не мамонт, не вимре.
На самом делезапасы иметь надо.на два месяца базовые.
Включая дезики и пену для ритья
Міряно-переміряно• 23 января в 09:43
Ответ дляfrom Ukraine
В мене ні... нахіба?
Я делала на пол года. Ху йня. Все сталоплохое по вкусу
Успокойся_Успокойся• 23 января в 09:43
Ответ дляНезнакомлюся
Якщо чесно, я в 23 році зрозуміла, що та валізка є джерелом моєї тривожності. Я її розібрала і стало легше.
Відповів всім• 23 января в 09:43
А что случилось ?
Fashion_besties• 23 января в 09:43
Ответ дляМіряно-переміряно
Включая дезики и пену для ритья
Ой )) если будет апокалипсис без воды и тепла вам будет все одно насколько свежо вы пахнете. То есть, помыться негде, но дезиком пройдетесь.
Замурмишка• 23 января в 09:44
Та думаю небольшие запасы есть у всех. Это если не на чем готовить будет я так понимаю.
ПироженкА• 23 января в 09:44
Ответ дляРадість моя
От це людина спокійна, сотий рівень спокою і із чистим сумлінням, і усвідомленням я нікого і мене ніхто.
Спілий баклажан• 23 января в 09:44
Украинцы запасайтесь всем!Помните,на ваших плечах весь мир держится!
Міряно-переміряно• 23 января в 09:44
Ответ дляНезнакомлюся
Мне. Когда лень в агазза 4 квартала бежать.
Но большая часть за пол года портитьсяили просто не вкусная
Захекалася читать• 23 января в 09:46
Ответ дляРадість моя
Удалено администрацией...
Истеричка, не хамите! Давно не курили? Сто грамм накатите и успокойтесь!Прочитайте еше раз свой комментарий неадекватної людини .Смешного мало, а вы прям ржёте , понятно, что это истерика, я выше так и написала. Жалоба на вас!
Успокойся_Успокойся• 23 января в 09:44
Ответ дляМіряно-переміряно
Включая дезики и пену для ритья
При апокаліпсисі дуже важливо поголитися і приємно пахнути
Потринділиця• 23 января в 09:44
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Я в 22 не робила, й зараз не буду.
Напевно ви в 22 не були в окупації і не зіткнулися з неможливістю купити їжу, воду та ліки.
parele• 23 января в 09:44
Як я розумію, це список на випадок повного блекауту, якщо магазини не зможуть працювати.
Нічого не робила. Є якийсь запас завжди, протримаємося деякий час, а як що все зовсім буде погано - немає сенсу все це скуповувати.
Нашли в капусте• 23 января в 09:44
Ответ дляТочу ляси
Скільки чекати , щоб оці ’3-5 критичних дня’ настали? Банани точно зіпсуються.
Де тримати запаси технічної води?
Що буде, якщо за 3-5 днів ситуацію не виправлять?
Нащо закупляти консерви,якщо вони не псуються без світла. То і в магазині можна буде їх купити. Може АТБ чи Сільпо закриють, але маленькі магазини без морозильників залишаться працювати. Як раз час настане усі ці консерви розпродати
Задовбали безглузді поради можновладців.
Якщо не буде світла, то магазини можуть зачинитися. Якщо транспорт зупинять - магазини теж зачиняться. Де купувати будете?
ГейТуда• 23 января в 09:45
В 22 две-три недели почти все магазины не работали, до работающего супермаркета было два квартала под обстрелами и очередь, чтоб в него зайти на несколько часов, а потом очередь в кассу. Ничего, выдержали. Ели что было дома в холодильнике и в морозилке, вместо хлеба картошка в мундирах или оладики. Не думаю, что кто-то сейчас живёт совсем без запасов. А в долгосрочной перспективе все это не поможет, у нас в 22 полный погреб картошки простоял до лета, так как был в обстреливаемом районе, не хотелось из-за картошки и консервации жизнью рисковать.
Міряно-переміряно• 23 января в 09:45
Ответ дляFashion_besties
Не поможе.
Бабки выгребут все при малейшем намеке..
Этот местный апокалипсис я видела ввелмарте весной 22
ПироженкА• 23 января в 09:45
Ответ дляНе боюся осуду
А что будет потом, через 5 дней?
День сурка)
Жінка з перцем• 23 января в 09:45
Ответ дляХолодная каша
А я тогда делала. Масло подсолнечное, консервы не пропали (но покупала не в промышленных масштабах)). А крупы почти все повыбрасывала в итоге.
Зачем запасаться яблоками, апельсинами, бананами и чесноком (?!) вообще не поняла.
насчет овощей и фруктов тоже не поняла. куча маркетов вокруг, все сгниет быстрее чем это сьедят
Захекалася читать• 23 января в 09:45
Ответ дляМіряно-переміряно
Х-йня стала плохая по вкусу?
Міряно-переміряно• 23 января в 09:46
Ответ дляВідповів всім
А что случилось ?
Хотят что бы вынесли крупы. А то в хранилищах и на элеваторах их мылипредят