Г@Л@В@ломка• 23 января в 09:40

Женщина домохозяйка после развода в долгом браке,

остались ни с чем. Как поднимались? Куда шли работать? Расскажите пожалуйста ваш опыт... Тема не для срача, реально нужно выжить...
So_so• 23 января в 09:59
Вы можете работать няней, сейчас это очень востребовано, у моей подруги мама работает, начала работать после 50 лет. Не жалуется.
Причем первые родители дали ей очень хорошие рекомендации и потом она выбирала у кого работать.
Луноходик_Ик• 23 января в 10:01
Ответ дляДайте вподобайок
Цікаво що саме ви їм оплатили?
11 років школи!
Вельшановна• 23 января в 10:01
Ответ дляЛуноходик_Ик
Мне мозгов хватило не жертвовать своим развитием в угоду святой мотне
Они не в угоду мотне, а в угоду себе не пахали всю жизнь
Дайте вподобайок• 23 января в 10:01
Ответ дляlilul990
А в садочку хто вихователям зарплату платить чи вчителям у школі? Чи лікарям у гос поліклініках? Безкоштовні вакцини і т .д. звідки беруться по вашому?
Її чоловік оплачував це все, не хвилюйтесь. Про вакцини і лікарів взагалі смішно . Наче ви сповіщені що яких лікарів водила автор своїх дітей
Луноходик_Ик• 23 января в 10:02
Ответ дляОновлена версія
25? Малувато якось
Скільки ж вам років?
У вас особливі відрахування були із зарплати - на жінок, які не працюють?
Так мені ще пахати до пенсії 15 років.
Пенсійні відрахування на утримання її батьків пенсіонерів рахуються?
Вельшановна• 23 января в 10:02
Ответ для120-120-120 (не худею)
Идти куда нибудь,на любую для начала работу. А там видно будет. Знакомая по образованию режиссер - первая её работа,уборка в книжном магазине.
Кому на хрен нужно режиссёрское образование 20-тилетней давности?!
КаваЗМолоком• 23 января в 10:03
Сестра моего мужа стала вдовой. Сначала работала секретарем, устроили по знакомству, так как у нее опыт нулевой. Потом прошла курсы бухгалтеров. Сейчас полностью себя обеспечивает. Жилье есть, дети взрослые.
Луноходик_Ик• 23 января в 10:03
Ответ дляВельшановна
Деградация по собственной воле . В принципе, ок
Дайте вподобайок• 23 января в 10:03
Ответ дляlilul990
Ви платили бо у нас всюди корупція. Ви брали участь у корупційних схемах

Ще чим похвалитесь?
Заспокойтесь, ще існують приватні заклади. Хоча може ви і не чули, бо зайняті були тим щоб за когось сплатити податки 😂
Вельшановна• 23 января в 10:06
Ответ дляБавовнятий Пупс
У вас мозгов не хватило выбрать нормального человека для жизни, только на мотню
Та нет у неё никого, вот и бесится
Дайте вподобайок• 23 января в 10:04
Ответ дляЛуноходик_Ик
11 років школи!
То ви чоловік автора?! А може в неї немає дітей?
Нічний дожор• 23 января в 10:04
Ответ дляЛуноходик_Ик
А то что вас окружает, какие никакие блага: например поликлиники , школа (1+ лет на минуточку), дороги, ремонты улиц?
Те що вас оточує також зроблено чиїмось руками і якщо ви намагаєтесь комусь виставити рахунок, за свої ´податки´ то з вами можна порахувати аналогічно. Все що ми купуємо, з усього, йдуть гроші в бюджет. Але проблема в тому що до людей вони не повертаються. Зараз все оплачує захід, абсолютно все, всі соціальні виплати. Своїми податками можете підтерти зад.
Нічний дожор• 23 января в 10:04
Ответ дляЛуноходик_Ик
11 років школи!
Ви до цього не маєте ніякого відношення.
lilul990• 23 января в 10:06
Ответ дляДайте вподобайок
Я взагалі не до автора, а в широкому сенсі до тих хто думає шо у державі все саме робиться і на голову людям падає
Вельшановна• 23 января в 10:05
Ответ дляЛуноходик_Ик
Солнышко на небо вы выкатываете?
lilul990• 23 января в 10:06
Ответ дляДайте вподобайок
Приватним ви хоть не в тумбочку платили? Чек і касовий апарат були? Чи знову корупційні схема?
Нічний дожор• 23 января в 10:06
Ответ дляВельшановна
Солнышко на небо вы выкатываете?
І закатує також.
Дайте вподобайок• 23 января в 10:06
Ответ дляlilul990
Не ваше діло 😂😂😂
lilul990• 23 января в 10:06
Ответ дляДайте вподобайок
Не ваше діло 😂😂😂
Понятно
Луноходик_Ик• 23 января в 10:06
Ответ дляНічний дожор
Мої податки мають! І воги чималенькі. І її батьки пенсіонери - також отримують частину моїх податків. Чи їх також у неї немає, як і дітей? У неї взвгвлі нічого немає, і по вулиці вона не ходить - літає у вигляді ефіру по простору
Нічний дожор• 23 января в 10:07
Ответ дляЛуноходик_Ик
Деградує той хто 25 років платить податки, а потім приходить на порадницю через це вилити жовч, а не лежить зараз в Маямі на пляжі
Оновлена версія• 23 января в 10:07
Ответ дляЛуноходик_Ик
Так мені ще пахати до пенсії 15 років.
Багато берете на себе
А взагалі навіть тварини не б´ють лежачого.
Живчик-счастливчик• 23 января в 10:08
Вообще, автор, не могу понять, вы домохозяйкой были или клушей? Я вспоминаю своих знакомых и подруг, кто не работал, а потом пошел на работу (не только из-за развода), то никто не пошел мыть туалеты или на кассу. Не работать - не значит деградировать
Луноходик_Ик• 23 января в 10:08
Ответ дляНічний дожор
Ми бачимо на прикладі автора, як вона лежить в Маямі.
І такіж поклонниці штанів її підтримують. Бо знають, що без чоловіка вони - нуль,
Луноходик_Ик• 23 января в 10:09
Ответ дляОновлена версія
Багато берете на себе
Ну тут згодна, так
Нічний дожор• 23 января в 10:11
Ответ дляЛуноходик_Ик
Не мають. Ви не можете ні логічно, ні по суті їх відокремити від усієї маси грошей і виявити що ваші податки пішли на школи. З держбюджету по кишеням розтягуються мільйони. Саме ваші пішли керівнику фонду держ майна на золото. Чи в міністерство оборони на зброю.Доведіть мені інше. Для вас особисто вкотре, наші податки зараз не забезпечують нікого і нічим.
Нічний дожор• 23 января в 10:13
Ответ дляЛуноходик_Ик
Мені в данному випадку більше цікаво ваше нестримне, потужне его, в темі автора. Така розумна ви і така бідна.
Луноходик_Ик• 23 января в 10:13
Ответ дляНічний дожор
А відокремлювати і непортібно. Достатньо того, що я робила вклад в загальну масу, а вона - ні. Але користуємось- однаково.
Луноходик_Ик• 23 января в 10:14
Ответ дляНічний дожор
Чого це я бідна?
Нічний дожор• 23 января в 10:14
Ответ дляЛуноходик_Ик
Недостатньо того. Щоб пред´являти рахунки комусь особисто геть недостатньо.