Морская свинка• 23 января в 13:42

Як вам фігура?

Мені дуже подобається, але впевнена. Що багато тут напише надто худа
Нульовий сантиметр• 23 января в 14:01
Ответ дляКуколка-мяуколка
Человек не освоил AI в телефоне)
Это реально старая фотка, она там моложе.
СкиниУскачи!• 23 января в 14:03
Была классная, а сейчас мужиковатая стала
барабанщица• 23 января в 14:04
Ответ дляКозачка
Одразу видно людину ’в темі’ 🤣 Ви щось чули про кардіотренування, сушки, підрахунок калорій? Чи якщо не виглядає як Шварцнеггер, то все, залу не бачить?
Руки взагалі без м´язів. Без ніяких. Навіщо сушка, якщо там сушити нема чого? ну кардіо може...
Замурмишка• 23 января в 14:08
Як зубочистка
НетЕщеНаверное• 23 января в 14:11
Ответ дляРоздратована шкіра
Хорошая фигура, она не худая - это астеническое телосложение.
Це режим насамперед, під час вагітності вона багато набирала. А може і вколола щось для схуднення, обличчю не на користь, Полякова і так була вогонь
Морковку дай• 23 января в 14:15
я бы добавила 3-5 кг, может просто ракурс такой
Соседушка• 23 января в 14:22
Хорошая фигура кто б что не писал это труд , не трудно только гадости писать и обсирать .
Смешнюча• 23 января в 14:30
А я от дивлюсь і не розумію, чи то фігура, чи фотошоп, фільтри, чи вдала поза для фото. Вона на себе не схожа на цьому фото. А взагалі то гроші творять чудеся, можна і відкачати, і закачати, і підтягнути. Так що нема сенсу оцінювати людей з селебріті.
На циголках• 23 января в 15:09
Фігура гарна. Але мені не подобаються її товсті щиколотки. Все інше супер.
Ну ниче се• 23 января в 15:19
Мне одной кажется что голова и тело от разных людей?
Оно само купилось• 23 января в 15:22
мне не нравится...мужиковатая фигура как по мне...
Омлетик• 23 января в 15:37
Ответ дляКопирайторша
Не знаю, почему, но там все странно выглядит. И ребро, и пупок, и ниже. Или фильтр, или абдоминальная пластика была, или шо
Все там ок.
Краще такс ніж коли живіт є.
Взагалі в її віці добитися такого живота це великий труд
Омлетик• 23 января в 15:38
Ответ дляОно само купилось
Так, краще коли пузо, жопа в цилюліт
Просто Фіфа• 23 января в 15:46
Ответ дляГопница-Советчица
Возрастная, но для вашего возраста отличная,
Не здивуюсь якщо це пише тітка 80+
Оно само купилось• 23 января в 15:50
Ответ дляОмлетик
Так, краще коли пузо, жопа в цилюліт
ні не краще, повинна бути якась жіночність, а не сухе жилисте тіло
Омлетик• 23 января в 15:53
Ответ дляОно само купилось
Вона жіноча.
Ковбой Хагис• 23 января в 15:53
Я не по дівчаткам, тільки чоловіки. А якщо вам вона подобається то спочатку узнайте чи цікавлять її дівчатка.
Оно само купилось• 23 января в 15:54
Ответ дляОмлетик
Вона жіноча.
в якому місті? чоловічому полу не сподобається, тільки латентним...
Ковбой Хагис• 23 января в 15:55
Ответ дляНульовий сантиметр
Все у нее есть.
Це щось старе, у авторки свіже там де всі м´язи висять як білизна на мотузці.
Ковбой Хагис• 23 января в 15:56
Ответ дляMs. При теле
Постійний. Без спорту в такому віці вона була б рихла
Так вона рихла, рихліше не буває.
Омлетик• 23 января в 15:57
Ответ дляОно само купилось
Ви можете як завгодно виправдовувати своє небажання займатися собою.
А за неї не хвилюйтесь
В неї все прекрасно
Омлетик• 23 января в 15:58
Ответ дляMs. При теле
Саме так.
Тіло зроблене саме спортом.
Оно само купилось• 23 января в 16:00
Ответ дляОмлетик
А за неї не хвилюйтесь
В неї все прекрасно
мне плевать на нее и на вас, я выразила свое мнение, для этого создана тема, в чем проблема?
младокошкина• 23 января в 16:28
Тю,только рассмотрела что это Полякова.Фигура мне ее очень нравилась,но ДО такого похудения(