Пампушечка• вчера в 21:56

Я хочу лікуватись, але від думки йти до психіатра мене трусить

Як ви пережили перший візит і що там реально відбувається?
Стрибну в гречку• вчера в 21:58
Онлайн можно.
Сонечко• вчера в 21:58
Онлайн, к частному. Они хорошие
Дякую_аж_підскакую• вчера в 21:59
Мені було так важко, що чекала з нетерпінням. Все пройшло добре - опитування, тестування, діагноз, ліки.
Пузата Хата• вчера в 21:59
Нічого страшного там не відбувається.
Питає хто ви, де працюєте, якщо ні то як ваш день проходить, який сон, яке харчування, чи є апетит, які ліки приймаєте, взагалі які фактори до цього могли призвести.
Однозначная• вчера в 22:00
Нічим не страшніше за похід до сімейного лікаря
НаБалКоніХодять• вчера в 22:00
Сам прийом був нічого. Виписали ліки по доступним лікам. А вот правильно не сказали як зайти. Побочка. Плюнула на це діло.
Пухнасті штани• вчера в 22:01
При першому візиті - галоперидол і везуть в корпус каральної психіатрії робити з вас овоч.
Жартую, якщо що))
Пухнасті штани• вчера в 22:01
Ответ дляПузата Хата
Нічого страшного там не відбувається.
Саме так і відбувається
Вся така шо куди там• вчера в 22:06
Посоветовать комфортного психиатра?
Пухнасті штани• вчера в 22:11
Я ходила тільки до приватних лікарів. Лікар на першому прийомі довго мене слухав, десь години півтори. Розпитував про хвороби, спадковість, яке було дитинство, коли почалися проблеми і що саме непокоїть. Також питав про аналізи, тиск, сон, апетит... Виходячи з цього всього - підібрав лікування і розповів, як приймати, щоб не було побічних.
До речі, якщо лікар не сподобався, вас ніхто не змушує слідувати його порадам. Лікаря завжди можна змінити.
ніколи такого не було• вчера в 22:20
Взагалі дуже легко,як просто до лікаря)
Запасная спина• вчера в 22:21
Я была один раз
Тоже долго собиралась. Если честно думала это будет как-то по-особому. Ну что-то среднее между врачом и психологом
А оказалось примерно как у семейного врача. Я даже разочарована
А я нівроку• вчера в 22:34
была онлайн в частной, доктор.приятная, было комфортно беседовать, много расспрашивала (+я заполнила анкету при записи), выписала лечение, уже помогает
Кондуктор троллейбуса• вчера в 22:51
Ответ дляА я нівроку
Що приймаєте?
А я нівроку• вчера в 22:52
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Що приймаєте?
тразадон та сертралін
Последний вагон• вчера в 23:18
Психиатр такой же врач, как и остальные. Не понимаю, почему от него шарахаются. А уж в детском вопросе, так вообще, родители начинают плеваться ядом, услышав рекомендацию показать ребенка психиатру. Хотя в итоге, многие из них все равно там оказываются рано или поздно.