Тут надолго• 23 января в 22:22
Как быстро вам помогла КПТ терапия?
У меня тревожное и депрессивное расстройста, пью антидепрессанты два месяца уже и два месяца в КПТ терапии, пока только немного лучше
Мальдивирую• 23 января в 22:33
Я в терапії 11 місяців + Ад. Тривожно - депресивний розлад
Результати добре відчула десь на 4 міс.
Покращився сон, харчування, емоційний стан, якісний відпочинок.
Мій психолог працює не лише в методі Кпт, але ми це не обговорюємо. Перші тижні був мій монолог) зараз бесіди як діалог.
Зараз відчутний прогрес і я порівнюю себе з минулою я… Мені ще рік назад здавалось, що я десь на дні в темряві і ніколи не виберусь. Але все пройшло.
Результати добре відчула десь на 4 міс.
Анчо Ус• 23 января в 22:33
я КПТ не проходила увы. Но у меня были психологи гештальстисты и 1 психоаналитик. Конечно это помогает но не всегда линейно и не всегда сразу. Если вы найдете специалиста который будет сам по себе спокойный и уверенный в хорошем смысле этого слова и вам он будет нравиться - то , извините за банальщину, сам контакт с ним вас будет лечить, тревожность булет уменьшаться.
Анчо Ус• 23 января в 22:35
Ответ дляМальдивирую
Результати добре відчула десь на 4 міс.
Молодчина ви. Просто хотіла сказати вам слова підтримки. Робота зі своєю психікою, як на мене- це для сміливих, у тому числі)
Мальдивирую• 23 января в 22:37
Ответ дляАнчо Ус
Щиро дякую!) ☺️
Вчителька з мікрорайону• 23 января в 22:40
Я на АД більше 4 років і періодично в терапії цей час. І кінця не бачу.
А ви за 2 місяці хотіли?
Антидкпресанти зняли тривожні атаки, вивели ’з мінусу на нуль’ сили і настрій. Не в плюс, а саме на рівень, який я вивожу
А ви за 2 місяці хотіли?
Каяспер• 23 января в 22:43
У меня тревожное расстройство, мне хватило 10 сеансов, после я сама вела дневник и применяла приемы при тревожности . До этого было несколько месяцев гештальт терапии
Вчителька з мікрорайону• 23 января в 22:44
Ответ дляКаяспер
Поделитесь, дневник чего и в каком именно виде? Я несколько разных начинала, но не видела в этом смысла и автоматически забрасывала
ПлюшкамиБалуюсь• 23 января в 23:00
Автор, все залежить від того, наскільки успішно вам вдасться застосовувати техніки КПТ.
І які складнощі виникатимусь. У когось вони не виходять ніяк, а хтось досить легко починає розуміти, що до чого, і не лінується практикуватись, і складає руки, якщо не вийшло з першого разу. Не чекайте дива, що воно саме.
Насправді це непрста робота, яку має виконати сам клієнт. Від просто розмов (як більшість уявляє собі психотерапію) нічого не зміниться.
Мальдивирую• 23 января в 23:14
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Раджу книги Депресія - прокляття сильних; Стіни в моїй голові; Полюби хворобу свою.
Фото ще додам
Мальдивирую• 23 января в 23:15
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Продовження