БолеИменее• сегодня в 10:32
Про собак всюди... дістало
Блогери пропагують собак всюди: кафе, ресторан, супермаркет, кіно!, транспорт, готелі, всі укриття і тд. Зараз цей порив на АЗК, де собаки просто на диванах! Не кажучи про кількість бруду і болячок, А ЛЮДИ, В ЯКИХ АЛЕРГІЯ, ЯКІ КАШЛЯЮТЬ, ЗАДИХАЮТЬСЯ - їм не жити більше? Якщо сильна реакція, а така не в одиниць, є біля 5% людей з такими симптомами - їм нема права більше на життя? Може варто все ж тварин не ставити як людей???? Сорі. Просто нерви беруть. Виходить, що таким людям не дають жити
Відкушу все що стирчить• сегодня в 10:47
Ответ дляБолеИменее
Добре, що може не виходити з хати. Берези це інше.
Ні, не інше
Такий самий подразник
дама_из_декрета• сегодня в 10:47
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Ти хоч бачиш , кому відповідаєш?
ты думаешь меня должен напугать твой ник *откушу все, что торчит*???
кстати - он тебе очень идет:)))
БолеИменее
• сегодня в 10:47
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Їх майже ніде нема
Який манікюр, який косметолог, ви що верзете, ви хвора? Та я навіть в метро собак не бачу.
Я була на манікюр, коли прийшли з собакою. Я почала кашляти і просто була змушена піти з недоробленим. Бо собаці вийти на 10хв не можна ні ні ні
Ответ дляКак_б_не_так
ви хвора?
Що, теж по ту сторону Дніпра?
Как_б_не_так• сегодня в 10:47
Ответ дляБолеИменее
лікувався і все виходить. Це звісно інше, але така ж алергія, як і у вас з такими ж негативними наслідками для здоров´я.
Я не собачниця, і нікою нею гне була, мене бісять ці купи на асфальті і я підтримую ваше бажання тримати собак вдома) Але розумію, що це неможливо. І ви можете або далі істерити, і від цього нчіого не зміниться, або вирішувати СВОЮ проблему.
Відкушу все що стирчить• сегодня в 10:48
Ответ дляБолеИменее
Ха, от і справжня душа українців. Злі собаки)
Ну ви запитали, я відповіла
Я вам не пропонувала викинутись
Ідіть до психотерапевта, ви бажаний клієнт
Я вам не пропонувала викинутись
Фоточки нема• сегодня в 10:48
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Ні, не інше
Такий самий подразник
Собаку можна в місця загального користування не брати ,а дерева ростуть там,де вони насіялися .
БолеИменее
• сегодня в 10:48
Ответ дляНеначасі
Собака в укрытии - это норма, это спасение животного,
А вот кино, супермаркет в корзине собака где место для продуктов - это дно. Тут очень соглашусь. А еще у нас собак пытаются выгуливать на клумбах (где ты все лето корячилась, копала, удобряла, поливала. ДОмой уходила казалось сдохну от усталости.. вложила массу денег на покупку цветов, удобрений, сбора паразитов.. ) а тебе ’ну и шо? мне тут удобно. другие же выгуливают чаво им можно, а мне нет?’ и срань никто не убирает.. это ты ее обязана потом убирать.. - дебилизм! Тупой и наглый, так может делать только недоразвитый тип личности который никогда ничего не дал сам.. увы и да... И если это не озвучивать, то будет еще хуже..
Має бути хоч пару укриттів для алергіків((
Ответ дляФоточки нема
Псів своїх викиньте ,зоошиза
Авторка сама хоче викинутись)
В мене собак не було ніколи навіть
А зачепиш чужу собаку, то викинуть тебе і прострелять тупу твою каструлю
В мене собак не було ніколи навіть
АгатаХристя• сегодня в 10:49
Ответ длянеДодекаэдр
А зачем с собакой ходить в магазин? Проблемы могут быть.
Их вроде на входе привязывали всегда?
Потому что это удобно.
1. Я иду гулять с собакой и иду в магазин.
2. Я хожу в те супермаркеты, где есть тележки для собак ( у мкня маленькая)
3. Специально для больших собак перед сильпо есть ’камера хранения’ для животных.
4. Есть супермаркеты, где есть ’парковка для собак’, как для велосипедов.
5. Какие проблемы? Умная собака никогда не возьмет у чужого еду.
БолеИменее
• сегодня в 10:49
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Ні, не інше
Такий самий подразник
Береза закрив вікно і все
Життє Бентежне• сегодня в 10:49
Ответ дляБезпринципова
собака важнее лысой безмозглой обезьяны загавдившей планету
Закон про відповідальність за заподіяння шкоди людині і собаці говорить звортнє.
Неначасі• сегодня в 10:49
Ответ для3@йk@
Удалено администрацией...
На улице нельзя, там сейчас дикий мороз, можно оставить в холе магазина, но там украдут и таких случаев было ВАЛОМ... собака в супермаркете - это блажь! Я сама собаковод со стажем.. мне бы ума не хватило тащить животное с собой в магазин
Відкушу все що стирчить• сегодня в 10:49
Ответ длядама_из_декрета
кстати - он тебе очень идет:)))
Тобі теж твій пасує
Я людей мавпами не називала
Яжемамка-квочка?
Я людей мавпами не називала
Яжемамка-квочка?
Відкушу все що стирчить• сегодня в 10:50
Ответ дляБолеИменее
І майстер нічого не зробила? Бред
Фоточки нема• сегодня в 10:50
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Авторка сама хоче викинутись)
В мене собак не було ніколи навіть
Оце тебе пси жорстко покусали.
Как_б_не_так• сегодня в 10:50
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Що, теж по ту сторону Дніпра?
ні, на Печерську, тому не розумію такого ставлення до тих, хто живе в спальних районах. Єдине пояснення такій вашій поведінці - компенсація власної невдоволеності життям. А так принизив іншого - вже і сам не таким лузером почуваєшся))
Ответ дляФоточки нема
От і не ходіть там, де вони насіялися
Бо зазвичай там, де дерева й парки ходять собачники
Відкушу все що стирчить• сегодня в 10:51
Ответ дляБолеИменее
А для кого ще?
Как_б_не_так• сегодня в 10:51
Ответ дляБолеИменее
Береза закрив вікно і все
так і ви закрили вікна і сидите вдома, в чому тоді проблема?
Чи вам хтось через вікно ту собаку пхає?
БолеИменее
• сегодня в 10:51
Ответ дляВідкушу все що стирчить
І майстер нічого не зробила? Бред
Ні! І ніколи не робили. Я в багатьох місцях зустрічала. Ніхто слова не скаже собачнику, який прийшов як клієнт
Неначасі• сегодня в 10:51
Ответ дляКак_б_не_так
автор, ви якась дивна) у мого чоловіка алергія на цвітіння берези, він весною просто з квартири боявся вийти.
То тепер всі берези вирубати? Бо і вдома від них не сховатись, треба герметично закривати вікна. Чого ви істерите, лікуйтесь.
Жалоба!.. автор не истерит и не в ваших полномочиях ее посылать... ведите себя прилично!
Ответ дляАгатаХристя
Потому что это удобно.
Нащо ви виправдовуєтесб перед цими курками?
Фоточки нема• сегодня в 10:51
Ответ дляВідкушу все що стирчить
От і не ходіть там, де вони насіялися
От і не носіться з тими псами в місцях загального користування.
Как_б_не_так• сегодня в 10:51
Ответ дляНеначасі
Ответ дляБолеИменее
Береза закрив вікно і все
От і закрийтесь від цього світу
Раптом собачу шерсть в носа принесе вітром, то ви ж помрете на місці
дама_из_декрета• сегодня в 10:52
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Тобі теж твій пасує
Я людей мавпами не називала
Яжемамка-квочка?
Я людей мавпами не називала
Яжемамка-квочка?
не угадала:))) ну извини, я просто хотела помочь тебе определиться (не самоутвердиться). а то выбор у тебя сложный - куры и обезьяны....тяжко тебе будет:)))
Відкушу все що стирчить• сегодня в 10:52
Ответ дляФоточки нема
Оце тебе пси жорстко покусали.
По собі не суди
БолеИменее
• сегодня в 10:52
Ответ дляВідкушу все що стирчить
От і закрийтесь від цього світу
І вам здоров´я
Багиня• сегодня в 10:52
Ответ дляБолеИменее
Удалено администрацией...