Найщасливіша• 03 июня в 21:31

Хто на ксарелто робив операцію, хірург.втручання

Підкажіть як у вас було, коли треба бути на кроворозріджуючих, але і хірургічне втручання потрібно було .
Вам за скільки до операції відміняли ксарелто? І чи переводили на уколи замість ксарелто, перед операцією ?

Мені потрібно зробити біопсію шийки матки, але я приймаю ксарелто через тромбоз
Сосиска_Втесте• 03 июня в 21:36
Пошла гуглить ксарелто

Чарівна патика• 03 июня в 21:37
Я не пила всього лише добу перед стоматологічним втручанням.
автор Найщасливіша • 03 июня в 21:39
Ответ дляЧарівна патика
Ну там простіше, площа мала. А по якій причині приймали ксарелто? В мене ще й велика доза 20мг
Коко На Страже• 03 июня в 21:40
Ну, я імпланти (тричі) ставила, не назвала б це повноцінною операцією. Відміняли за добу до і потім ще добу після. Жодних уколів, під мою відповідальність. На ксарелто я з 2018 р.
Чарівна патика• 03 июня в 21:41
Я приймаю кроворозріджуючі після інфаркту. Якщо пропустите день - два, думаю, що нічого страшного, але це вам лікар повинен сказати (той, що буде оперувати).
автор Найщасливіша • 03 июня в 21:42
Ответ дляКоко На Страже
Ого, а чому так довго на ксарелто? Якась тромбофілія генетична?
Коко На Страже• 03 июня в 21:42
Ответ дляНайщасливіша
Так. Разів 5-6 були тромбози, а у 2018 ТЕЛА.
автор Найщасливіша • 03 июня в 21:44
Ответ дляЧарівна патика
Та просто я буду по направленню , через чергу оформлення в стаціонар.
Там оперуючі лікарі по змінам , я не знаю як з ними проконсультуватись наперед
Чарівна патика• 03 июня в 21:45
Ответ дляНайщасливіша
Підійдіть у відділення і проконсультуйтесь будь з яким лікарем.

Коко На Страже• 03 июня в 21:45
Ви ж в курсі, що з травня ксарелто попадає під програму реімбуксації? Я вже брала за рецептом, вигідно.
автор Найщасливіша • 03 июня в 21:48
Ответ дляКоко На Страже
Мені сімейний не змогла виписати , там треба гіпертонічна хвороба, тоді тільки доступно. Це треба щоб кардіолог поставив гіпертонію, тоді сімейний зможе дати рецепт.....
автор Найщасливіша • 03 июня в 21:51
Ответ дляЧарівна патика
Підійти прямо у стаціонар?
Коко На Страже• 03 июня в 21:52
Ответ дляНайщасливіша
Ясно. Мені виписала, бо у мене вже роки 4 як зроблено генетичний аналіз на тромбофілію і після ТЕЛА у висновку зі стаціонару і рекомендаціях ксарелто пожиттєво.
автор Найщасливіша • 03 июня в 21:54
Ответ дляКоко На Страже
АФС чи щось інше?
А як виявили що ТЕЛА?
автор Найщасливіша • 03 июня в 21:55
Ответ дляКоко На Страже
А яку дозу ви п´єте ?
Коко На Страже• 03 июня в 22:07
Ответ дляНайщасливіша
АФС чи щось інше?
А як виявили що ТЕЛА?
Я напам´ять не пам´ятаю зараз, шукати ліньки, бо 7 шт гетерозиготних поломок. Те, що підтверджено нічого у моєму житті не поміняло, я як жила з ксарелто, так і живу собі далі. Тільки те, що знаю і у мене доньки і їм обом теж треба буде цей аналіз зробити. Ну як виявили? задихалася, в грудях давило. Тільки я думала, що то алергія, якраз сезон (серпень). І поповзла до приватного пульмонолога-алерголога. Вона фактично врятувала моє життя, бо дала направлення на узд внутрішніх органів, КТ легень і д-дімер. На аналізі крові кров звернулася, зробити не вдалося, а кт показало багато дрібних тромбів у легенях, забиті на три четверті і кардіопневмонію. З кт на руках через годину я сама собі викликала швидку. Якби я не приймала магнікор/кардіомагніл весь той час - я б не протягнула стільки, просто вони виявилися заслабкими саме для мене. І лікарка дала мені тоді ще якийсь бронхорозширювальний спрей для астматиків, він теж мене трохи підтримав. Коротше, то було чудо, щасливий збіг обставин.
Коко На Страже• 03 июня в 22:11
Ответ дляНайщасливіша
А яку дозу ви п´єте ?
Починала з 20, але на них були гінекологічні кровотечі, то перевели на 7,5, на цій дозі знов тромбонуло. Призначили 10, на них і живу. Додатково у мене завжди лежать 15 мг. Як почуваюся підозріло чи дальня дорога на кілька годин чи дуже жарко на вулиці- збільшую дозу тимчасово. Коли гінеколог призначає гормони (аденоміоз) теж збільшую дзу.
автор Найщасливіша • 03 июня в 22:12
Ответ дляКоко На Страже
В мене якось дивно було, кололо в ребрах, задишка. А потім опухла нога і біль в ребрах прошла так що в мене діагноз тромбоз глибоких вен на нозі , а що там з легенями я не знаю
Коко На Страже• 03 июня в 22:14
Ответ дляНайщасливіша
Зробіть кт з контрастом. Тромби розсасуються близько пів року, все бачитимете. Так, мене теж у ребрах здавлювало, я не могла вдихнути, тільки видихнути. Плюс кашель сильний приступами. Недешеве, звичайно, задоволення кт.

автор Найщасливіша • 03 июня в 22:18
Ответ дляКоко На Страже
КТ легень з контрастом ?
Мене на рентген легень направили , але ще не робила.
Просто я боюсь контрасту, сімейний мене залякав, що контраст не бажано якщо в мене тромбоз, тому що та речовина яка вводиться для контрасту, може затромбуватися ...якось так
Оновлена версія• 03 июня в 22:22
Ответ дляКоко На Страже
Это густая кровь значит?
Коко На Страже• 03 июня в 22:24
Ответ дляНайщасливіша
КТ легень з контрастом ?
Мені перший раз зробили кт без контрасту і нічого не показало. Я пішла, але я так кашляла, що лікарка, яка робила мені кт передзвонила мені через 10 хв з півдороги і повернула переробити з контрастом. І от тоді показало капець, просто сузір´я в легенях. Про рентген взагалі мови не було жодного разу ні від кого зі спеціалістів. Що вам д-дімер показує? Бо наступного дня в стаціонарі вже з адекватним лікуванням він у мене все ще був більше норми в 5 разів.
Ленивица-красавица• 03 июня в 22:27
перед операцией на сердце отменяда ксарелто за два дня до операции
автор Найщасливіша • 03 июня в 22:27
Ответ дляКоко На Страже
Мені один судинний хірург радив зробити КТ з контрастом одразу трьох точок - таз, живіт і легені. Щоб виключити онкологію як причину тромбозу. Боюсь капець. І по направленню довго чекати (((
І на генетичні тромбофілії також треба здавати, там аналізів на 12 тисяч.....
автор Найщасливіша • 03 июня в 22:30
Ответ дляЛенивица-красавица
Спасибо за ответ . Это вам оперирующий врач сказал отменить за два дня? И после операции сразу возобновили прием ?
Коко На Страже• 03 июня в 22:30
Ответ дляНайщасливіша
Зробіть кт, як він радить. Воно того варте. Коли аналіз крові в сінево робила - він тоді коштував 5 тис. за два пакети. Я ще й повторне кт робила вже не пам´ятаю через 2 чи через 3 місяці - тромби все ще були, тільки менше і менші....
автор Найщасливіша • 03 июня в 22:34
Ответ дляКоко На Страже
Та просто думаю .. мені ж всерівно ще довго пити ксарелто, то навіщо зараз щось ще робити , якщо зараз це не вплине на план лікування.
А уколи гепарину вам не пропонували?вони наче як краще при виявленій тромбофілії
Ленивица-красавица• 03 июня в 22:35
Ответ дляНайщасливіша
да, кардиохирург, потом возобновила, была абляция сердца по поводу фибриляции предсердий, риск тромбообразования. но я еще анализы перед операцией делала, коаулограмма, д димер, и узи сердца, там в ушке сердца могут образовываться тромбы
Коко На Страже• 03 июня в 22:38
Ответ дляНайщасливіша
Гепарин мені вколола швидка, як забирали. У стаціонарі я пила 30 мг ксарелто на добу і кололи арікстру. Для повсякденного життя мені ксарелто 10-15 мг більш ніж досить. А, і 20-ку я пила тільки перший рік.
Кофр для ноги• 03 июня в 22:38
Ответ дляКоко На Страже
ого спасибо за инфу. если не секрет за сколько брали? сколько таблеток и дозировка?