Мамина квіточка• вчера в 15:15

Как боретесь с комп и телефонной зависимостью у подростков?

Сыну 13 лет, все интересы - компьютерные игры и телефон. После школы садится и играет или в телефоне зависает. Одноклассники или друзья не интересуют, хотя они его зовут играть. Активности предлагаем , ничего не хочет. Говорит ему интереснее в компе чем нами. Утром сказали что сегодня отдых от гаджетов , утроил истерику как у трехлетнего, сидит с утра под одеялом и орет отдайте.
Что посоветуете?
Біле пальто• вчера в 15:49
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Зачем физика в 12 лет?;
Потому что у нее физмат направление и она в 7 классе) странно, правда?
Милота• вчера в 15:48
Ответ дляПерекус беру завжди
Ваш офтальмолог віжстав від життя. Екрани майже не впливають на зір. На зір впливає відсутність денного чи просто якісного освітлення. Якщо ваша дитина буде читати звичайну книгу при поганому освітленні, то це значно сильніше вплине на зір, ніж комп. І крім того, книга - це статичне зображення. Тож читання насправді в рази сильніше впливає на зір. Прогулки потрібні, бо потрібне саме денне освітлення для нормального розвитку ока. При поганому освітленні і відсутності денного освітлення, око витягується і розвивається короткозорість. А ще дитині потрібні позитивні емоції. Якщл дитина буде читати з-під палки, а потім ще вичавлювати з себе щось при обговоренні книги, це не додасть їй здоров´я аж ніяк. Нічого позитивного заборонами і віднімання особистих речей у дитини ще добився ніхто з батьків. Сучасним дітям потрібні комп´ютерні ігри. Вони спілкуються з друзями, коли грають, вони спілкуються про ігри, коли не грають.
Ні від чого мій офтальмолог не відставав..
Ві не бачите різницю між екраном телефону і екраном компа, до прикладу? Або телефону і великого телевізора? Зрозуміло що в деяких випадках проблем з зором буде 2 години і ніяк не більше, а в інших ті 2 годині бажані, але не на стільки обовʼязкові як в першому випадку?
Вам вже кілька разів сказали - справа не в забороні. Справа в «стопкрані» у людини. Це як з азартними іграми - хтось зіграв пару партій і пішов до дому, а хтось буде сидіти до ранку і не зупиниться поки гроші не скінчаться чи поки не виженуть. Так і у дітей. Хтось подивився кілька відосів чи пограв пів години в гру і пішов гуляти. А хтось з відосів/ігор і вночі не вилазить, не кажучи вже про заняття.
У всьому повинна бути міра. І якщо дитина не може зупинитись то батьки допомагають так, як можуть.
Одна_на_всей_планете• вчера в 15:51
Ответ дляБіле пальто
Зачем ей физмат направление,если она уже не тянет физику в 12 лет,которая только началась в 7 классе
Неначасі• вчера в 15:52
Ответ дляLizavel
Жуть, бедный ребёнок....вы тоже ходите на 6 занятий после работы всю неделю?
У меня спорт 2 раза в неделю и 2 обучения.
Біле пальто• вчера в 15:56
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Она отлично тянет школьную физику ) я вам открою секрет. Для олимпиад ) представляете. Потому что 3й тур олимпиады дети 7го класса пишут за 8й. Ваш может решить в 7м классе за 8й? Моя нет без доп занятий ) И, как выяснилось ужк в 7 классе, ей олимпиады нравятся больше, чем танцы. Это и есть причина ее желания их бросить. Вот так бывает. Раньше не участвовала никогда в них.
Одна_на_всей_планете• вчера в 15:57
Ответ дляНеначасі
И все после работы?)
Одна_на_всей_планете• вчера в 15:58
Ответ дляБіле пальто
У ребёнка очень высокая нагрузка: английский, немецкий,математика, физика,рисование, танцы, дизайн...
Одна_на_всей_планете• вчера в 15:59
Ответ дляНеначасі
А у вашего ребенка 12 занятий,ппц
Біле пальто• вчера в 16:01
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Согласна. Поэтому постоянно обсуждаем, что убирать. На данный момент решили по окончанию каникул убирать математику доп и физику доп, чтоб освободить понедельник и пятницу.но у нас плюс большой в том, что мало дз в школе.
Постоянно обсуждаем с ней этот момент. Поэтому и английский с носителем взяли, чтоб этт было живое общение в удовольствие а не урок.
Неначасі• вчера в 16:04
Ответ дляОдна_на_всей_планете
А у вашего ребенка 12 занятий,ппц
Так ему в кайф.
Просит еще тренажерный зал и настольный теннис.
Очень нравится конструктор.
Бесплатный кружок и чудесный преподаватель.
Бильярд сам попросил , а я нашла тренера.
Теннис большой - его любовь. Английский нравится из-за коллектива и преподавателя.
Кружок керамики и лепка из глины его успокаивает.
Наше условие - репетитор математики.
Тут он уже ноет, но надо.
Перекус беру завжди• вчера в 16:06
Ответ дляМилота
Немає різниці в розмірах екрану. Єдина проблема - це відсутність освітлення. Ви ж не забороняєте дитині читати, хоча це було б логічніше
Неначасі• вчера в 16:08
Ответ дляПерекус беру завжди
Нам врач сказала ,что надо постоянно менять фокус. Смотреть вдаль каждые 20 минут.
Поэтому так хорош теннис , бильярд и бадминтон для глаз.
Никакого телефона лежа и в темном помещении.
Одна_на_всей_планете• вчера в 16:09
Ответ дляНеначасі
А на всех этих кружках есть свет?
Перекус беру завжди• вчера в 16:10
Ответ дляНеначасі
В комп´ютерних іграх як раз постійно міняється фокус) навіщо телефон лежачи? Жодна дитина не буде дивитись вдалину кожні 20 хвилин, давайте чесно. Дорослі так теж на регулярній основі робити не будуть.
Милота• вчера в 16:11
Ответ дляПерекус беру завжди
Я забороняю читати з телефону. Але не забороняю читати з планшету чи монітору компа. Забороняю читати/щось дивитись лежачи і в темряві.
Різниця в розмірах екрану таки велика.

Я сама стараюсь не сидіти в телефоні, а щось дивитись/грати/читати з планшету чи з ноута. Бо на більших екранах очам комфортніше.
Перекус беру завжди• вчера в 16:14
Ответ дляМилота
Різниця в розмірах екрану таки велика.

Ще раз ріщниці в розмірах екрану насправді немає. Читати звичайну книгу це більш шкідливо, ніж грати в умовний Фортнайт. Але батьки тут в темі чомусь за те, щоб дитина годину читала, але проти того, щоб грала. Я не кажу про читання з телефона. Навіщо взагалі дитині читати з телефона?
Неначасі• вчера в 16:15
Ответ дляОдна_на_всей_планете
И все после работы?)
Сын в частной онлайн- школе.
Живые уроки по основным предметам.
С 9 до 13. После этого за 1-2 часа делает уроки и полностью свободен для кружков.
Одна_на_всей_планете• вчера в 16:15
Ответ дляНеначасі
Сын в частной онлайн- школе.
Живые уроки по основным предметам.
Я о Вас спрашивала)
Неначасі• вчера в 16:39
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Я о Вас спрашивала)
Не дописала)
Я работаю 3-4 часа в день.
Потом у меня учеба. На кружки вожу сына и забираю тоже я.
Милота• вчера в 17:04
Ответ дляПерекус беру завжди
Батьки тут не проти того, що б дитина грала в цілому. Батьки проти того, що б дитина «залипала з ранку до ночі». Але Ви, чогось, цього не бачите.. а тиснете на «погані батьки забирають/не дозволяють»
Этожзвяздаяегообожаю• вчера в 17:51
Сейчас зависимость не только у детей, но и у взрослых
Я со своей борются и то сложно, а дети если их не контролить уйдут с головой

Соц сети , Ютуб тик ток и прочее построены так, чтобы человек как можно больше времени в них проводил
Перекус беру завжди• вчера в 18:45
Ответ дляМилота
Де межа цього ’залипала зранку до ночі’? Бо насправді багато батьків перебільшують, коли кажуть, що дитина залипає зранку до ночі.
Милота• вчера в 19:46
Ответ дляПерекус беру завжди
Вже кілька разів писала… пишу останній раз - якщо дитина залипає з ранку до ночі (під час їжі, під час занять онлайн, замість домашки, замість сну/відпочинку/прогулянки, в туалеті) то з цим треба вже щось робити. І батьки роблять та, що можуть (забороняють/забирають/вмикають контроль девайсів).
Якщо у дитини є «стоп кран», якщо вона в екран (будь чого) залипає саме у вільний час (уроки пройшли, домашка зроблена, погуляв, в кімнаті прибрав, всі додаткові гуртки/заняття закінчились) - нема питань. Хай собі відпочиває хоч в телефоні, хоч в компі, хоч з плойкою.