Захекалася читать• вчера в 17:59

Чомусь більшість так мало оплачуються?

Наприклад 1000 за зміну,яка триває 12-13 годин тобто весь день і людині ще додому потрібно добратися потім
Тобто це немає навіть 100 гривень за годину
Куди тоді іти працювати ,щоб хоча б 100 за годину платили?
Ворожу на каві• вчера в 18:49
Ответ дляЗахекалася читать
Немає досвіду в бухгалтерському обліку
Всі ми колись не мали досвіду.
Страхованная• вчера в 18:51
Ответ дляфан L.O.S.T.
А мені про вас щось відомо, чи про тих людей що ви пишете щоб вам відповісти?
А не треба додаткових знань. Вони в теплі, світлі, просто працюють як і я. Навіть форми не носять, щоб не здали. В мене продукція для цивільних, в них для військових. Більшість має вади по здоров´ю, тому не на нулі, а працюють за своєю спеціальністю. Нічим більше звичайних людей не ризикують. Навіть зміни по 8 годин(на початку по 12 працювали)
Секретница• вчера в 19:44
Автор,в каком вы городе
Мир Мир Мир!• вчера в 19:55
Ответ дляфан L.O.S.T.
А оплата має бути лише за кваліфікацію? Зараз виживання країни залежить від людей які роблять важку, важливу, шкідливу, небезпечну для життя і здоров´я роботу.
Кваліфікована праця завжди коштує дорожче, а некваліфікований працівник продає своє здоров´я. Саме тому освіта,яка дає змогу стати кваліфікованим працівником, і є тим, що батьки завжди бажають своїм дітям.
автор Захекалася читать • вчера в 22:18
Ответ дляБезпорадна Кроко
Перша ж сторінка на Work.ua
Досвід роботи від 2 років написано,в мене його немає (
автор Захекалася читать • вчера в 22:20
Ответ дляМир Мир Мир!
12-13 часов квалифицированные работники не работают
Але і кваліфікації не рівно висока оплата труда
Ви вкурсі скільки програмісту в армії платять?
НуКаНаКа• вчера в 22:20
А ви пробуйте, подавайтесь. Зараз багато людей виїхало, конкуренція меньша, якщо справите приємне враженя на ейчара, можуть взяти,
Але в и повинні продемонструвати адекватність
автор Захекалася читать • вчера в 22:21
Ответ дляФенте Фря
То з чого вам платити більше 100 грн. за годину?
Я витрачаю свій час та роблю роботу яку вимагається з того от
автор Захекалася читать • вчера в 22:22
Ответ дляСекретница
Автор,в каком вы городе
Київ
автор Захекалася читать • вчера в 22:23
Ответ дляНуКаНаКа
Мене навіть в приват банк не взяли,сказали ,що в них конкурс багато охочих
НуКаНаКа• вчера в 22:24
С приватом может повезло ))
автор Захекалася читать • вчера в 22:27
Ответ дляНуКаНаКа
С приватом может повезло ))
Чому так думаєте?
Мир Мир Мир!• вчера в 22:43
Ответ дляЗахекалася читать
Авторе, ви писали про роботу по 12 годин, і це точно некваліфікований труд. І так, програміст може обирати працедавця, який буде гідно платити, а фасувальник завжди буде мати плюс мінус однакову оплату.
автор Захекалася читать • вчера в 23:10
Ответ дляМир Мир Мир!
Програміст може,але чомусь в армії платять саме так ,і коли мобілізують то він вже не може вибрати працедавця ніяк
Мир Мир Мир!• вчера в 23:12
Ответ дляЗахекалася читать
Вас мобилизовали?
Безпорадна Кроко• сегодня в 02:45
Ответ дляЗахекалася читать
Бек-офіс - це клієнтскі договори у ворді, вести таблички у екселі +можливо якась облікова система. Вакансія горяща, якщо ви нормально шпілите у екселі, можливо візьмуть й без досвіду
Ворожу на каві• сегодня в 10:16
Ответ дляЗахекалася читать
’за спрос не бьют в нос’
автор Захекалася читать • сегодня в 13:50
Ответ дляМир Мир Мир!
Вас мобилизовали?
Мова про програмістів
Мир Мир Мир!• 2 часа назад
Ответ дляЗахекалася читать
Мова про програмістів
Автор, вы не программист, вас не мобилизовали, но вы упорно продолжаете искать отмазки, а не работу. Почему?