Леді Душка• вчера в 21:36
Не розумію чоловіків, які можуть виїхати
і не виїжджають.Нвже в них не має інстинкту самозбереження?Сьогодні є така можливість, а завтра не факт що буде , а можливо і жінок не випускатимуть.Все до цього йде, бо люди закінчуються і поповнювати кимось їхнє місце системі потрібно.
Ондатрова шуба• вчера в 22:06
Ответ дляЛеді Душка
В останній час тут забагато російськомовних, яких ніяк не відрізнити від росіян
Своего мЫлого вывезли мать Тереза?
Леді Душка
• вчера в 22:06
Ответ дляЛипка-прилипка
Мій такий. Багато причин, та навіть не обдумував такий варіант, якщо чесно. Це вже якщо прямо окупація була б, то вже довелося. Але перша причина - не хоче. А чому всі мають хотіти одне і те ж?
Звісно не мають хотіти одне і те ж саме, але ситуація хитка і безперспективна.
Ондатрова шуба• вчера в 22:08
Вообще не понимаю интереса чужой тётки в сторону чужих мужей, мужчин.
Липка-прилипка• вчера в 22:09
Ответ дляЛеді Душка
Ну що ж робити, життя взагалі непередбачуване. Скільки людей - стільки й доріжок, у кожного своя. Як каже Ліна Костенко: кожна людина викроєна по-своєму, не треба лізти до неї зі своїм лекалом
Леді Душка
• вчера в 22:11
Ответ дляОндатрова шуба
По телевізору мабуть не пояснили...ну нічого.
Радужная форель• вчера в 22:11
Ответ дляЛеді Душка
Та звісно що заробляють, але ж як тільки злетить бронь всі заробітки закінчаться в окопі
Ну дивіться.Мій чоловік працює на АЄС.Злетить бронь?А хто працювати на ній буде?І нас ще дитина з інвалідністю.То цю бронь як що що не знімуть.На роботі багато плюшок,місто тихе ,світло,тепло.Отримує близько 180000 грн за місяць.Своя квартира,будинок гарний,деякий підробіток для душі навіть є.Йому скоро 50 років.Мову іноземну геть не знає і знати не хоче.Виїджаємо на море в іншу країну і додому .От і нащо йому виїжджати?
Спішу - перекидаюсь• вчера в 22:11
Ответ дляЛеді Душка
От ботов за версту несёт их духом. Не важно на каком языке. Прошивку не спрятать под языком. Хоть на украинском, хоть на английском… если прошивка от рашиков, прёт так, что мама не горюй. Их отличить очень легко.
Ондатрова шуба• вчера в 22:12
Ответ дляЛеді Душка
У каждого своя семья, жизнь. И тут вы чужая тётка с длинным носом, а чего не едут? Та не ваше дело!
Кукусикиииииии• вчера в 22:22
не едут , потому что ЭГОИСТЫ.
потому что мужики думают о себе , а не о семье , детях.
моему мужу врач комбустиолог дал после ранения вторую группу на два года.
я говорю - поехали!
он не хочет,
думает что через два года ему продлят еще раз на два года, ага , мужчин станет еще меньше и тогда допустим ему дадут третью, а может и вовсе признают годным!
он безпечен !
я говорю - поехали!
он не хочет,
он безпечен !
Смажена полуничка• вчера в 22:27
Надо, чтобы было куда выехать и чем там заниматься.
Если могут выехать, значит и здесь их пока не тронут.
Чучало яблуні• вчера в 22:28
Ответ дляЛеді Душка
Ви себе недооцінюєте...і мови є дуже схожі на українську і не важки
Це типу той міф, що хто один раз досяг успіху, то зможе повторити? Це міф. Перший раз складався за інших обставин і в інших умовах. Спустя 10 років ці навички вже нерелевантні і потрібно вчитися діяти відповідно нових умов. Інше прислів´я каже: стару собаку не навчиш нових фокусів.
Скільки фоп і ТОВ закрилось за роки війни? А це все старі бізнеси і нові спроби. Чомусь не вийшло.
Капитошечка• вчера в 22:36
Мій зять, наприклад, просто не хоче, хоч його батьки три роки плачуть-вмовляють і його, і мою доньку, щоб переконала. Має відстрочку по здоров´ю, яка сьогодні є, а завтра немає... Жодної броні. Хоч є всі можливості для виїзду: молодий, прекрасна англійська, працюють обоє в ІТ, можна зробити релокацію, зп дозволила б більш-менш на тому ж рівні жити, купа друзів і родичів за кордоном і зовуть... Ні... Перед новим роком виїхав на одну добу в Польщу перевірити чи все ок з документами і повернувся назад. Я теж не розумію, якщо чесно.
Кидстаффовна• вчера в 22:50
Ответ дляКапитошечка
А ваше розуміння йому справді треба?
Леді Душка
• вчера в 23:09
Ответ дляКукусикиииииии
не едут , потому что ЭГОИСТЫ.
я говорю - поехали!
он не хочет,
он безпечен !
я говорю - поехали!
он не хочет,
он безпечен !
А в мене таке враження, що в них по іншому працює мозок, якось сьогодні живу і мені так ок, а завтра хоч трава не рости, якось буде...