Не пью, не курю• Изменено 2 часа назад
Як Ви б відреагували на таку ситуацію?
Уявіть собі ситуацію. Ваша дочка в 10 класі надсилає фото в бюстгальтері хлопцю, який їй подобається. А він в свою чергу пересилає ці фото своїм друзям. Фото потрапили до подруг доньки, які в соціальних мережах зробили сторінку з цим фото - де ніби донька надає сексуальні послуги. Всі сміються з доньки та пальцем показуючи. Яка була б Ваша реакція?
Не пью, не курю
• 2 часа назад
Ответ дляСМСница
Буде їй уроком,що такі фото не висилають
Це правда
Лялькодзьоб• 2 часа назад
Ответ дляСМСница
Урок повинен отримати той, кому вислали ці фото
Дюймовочка• 2 часа назад
Ответ дляЛялькодзьоб
Знайшла б того, хто б цьому хлопцю набив морду
ну у вас и окружение. я б и захотела- не нашла б)
Не пью, не курю
• 2 часа назад
Ответ дляЛялькодзьоб
І донька теж.
СМСница• 2 часа назад
Ответ дляЛялькодзьоб
Який? Він не гвалтував
Миссис Буркул• 2 часа назад
Я би написала заяву в поліцію за цькування, вони б швидко все повидаляли
Не пью, не курю
• 2 часа назад
Ответ дляМиссис Буркул
Батькам і так соромно, а тут ще в поліцію іти
Миссис Буркул• 2 часа назад
Ответ дляНе пью, не курю
Соромно має бути лише булерам, а не жертві. Я би дитину підтримала і сказала, що вона ні в чому не винна
Не пью, не курю
• 2 часа назад
Ответ дляМиссис Буркул
Але ж чим треба думати, щоб робити такі фото?
Дюймовочка• 2 часа назад
Ответ дляНе пью, не курю
обана, так тут еще родители поджали хвосты. я б этого пацана за яйца взяла на следующий день. ситуацию б это сильно не исправило, но подумал бы в следующий раз. мне похеру, у меня тюбетейка
Миссис Буркул• 2 часа назад
Ответ дляНе пью, не курю
Це її фото і тіло, що хоче, те й робить.
КокошинЭль• 2 часа назад
Была бы в шоке , что у дочери такое дебильное окружение, но это было бы ей уроком, такое исполняют тоже не от большого ума , в этой ситуации недалекие все
Love_Love_Love_• 2 часа назад
Ви троль?
Якщо ні то я б пішла і надавала підзатильників цим клушам і тому хлопцю
Не пью, не курю
• 2 часа назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви троль?
Чому клушам? Не троль
Love_Love_Love_• 2 часа назад
Ответ дляСМСница
Чому не висилають?
Буде ї уроком що з уродами не водяться
Не пью, не курю
• 2 часа назад
Ответ дляКокошинЭль
Вона це пояснила тим, що батьки до неї дуже суворі, а вона хотіла йому сподобатись, і він дуже наполягав на фото
Love_Love_Love_• 2 часа назад
Ответ дляДюймовочка
Прекрасне оточення, люди повинні відповідати за свої поступки, а не сидіти соплі жувати в тряпочку
Дюймовочка• 2 часа назад
Ответ дляLove_Love_Love_
прекрасное окружение, кто же спорит. у меня оно интеллигентное и высокоинтеллектуальное, даже мыслей таких не возникло бы. Но и мыслей оставить как есть- тоже.
Love_Love_Love_• 2 часа назад
Ответ дляНе пью, не курю
Ахаха, точно троль
Мамаша, за свою дитину, а тим більше доньку треба сраку таким уродам рвати на німецький хрест.
Дюймовочка• 2 часа назад
Ответ дляКокошинЭль
яке йихало- таке й здибало.
что тут еще добавить
Love_Love_Love_• 2 часа назад
Ответ дляНе пью, не курю
Вона вам взагалі не мала пояснювати
Пиши-пропало• 2 часа назад
Ответ дляМиссис Буркул
Да конечно, дурочка какая-то, додуматься до такого
Ответ дляНе пью, не курю
ей внимание не хватает, она доверилась парню, а он посмеялся и предал, так давайте и родители еще доклюют. Да, она поступила неразумно, ну так и ответственность за обучение лежит на взрослых
Не пью, не курю
• 2 часа назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Ахаха, точно троль
Але ж вона сама винна, на наступний раз буде думати, що робить