Не пью, не курю• Изменено 26 января в 22:17

Як Ви б відреагували на таку ситуацію?

Уявіть собі ситуацію. Ваша дочка в 10 класі надсилає фото в бюстгальтері хлопцю, який їй подобається. А він в свою чергу пересилає ці фото своїм друзям. Фото потрапили до подруг доньки, які в соціальних мережах зробили сторінку з цим фото - де ніби донька надає сексуальні послуги. Всі сміються з доньки та пальцем показуючи. Яка була б Ваша реакція?
Love_Love_Love_• 26 января в 22:55
Ответ длямегамоСГ
Она виновата, зачем слать такие фото?? Я бы и мужу такие фото не сдала, нафиг такой компромат, сегодня муж, завтра- бывший, а потом фото и видео по сети гуляет, мозг же нужно иметь
Ага, спідниця коротка. Як шкода що народжуються дівчатка в таких як ви

мегамоСГ• 26 января в 22:56
Ответ дляМиссис Буркул
Ви не відрізняєте понять провина і відповідальність.
Так, вона відповідальна з свій вчинок, вона за нього і вигрібає, але вона 100% не винувата. Вона нікого не образила і закон не порушила.
Не умничайте, она и виновата, и отвечает теперь за свою вину
мегамоСГ• 26 января в 22:57
Ответ дляLove_Love_Love_
Як школа, що деякі без мізків народжені
Миссис Буркул• 26 января в 22:58
Ответ длямегамоСГ
Бути розумною я особисто вважаю чеснотою, а не недоліком. Видно, ви протилежної думки. Ок
мегамоСГ• 26 января в 22:59
Ответ дляМиссис Буркул
Быть умной и умничать- это совсем разное, и вы своими глупыми постами это подтверждаете
Василина Семеніч• 26 января в 23:02
Ответ дляМиссис Буркул
Получається і хлопець нічого не порушив, а порушили тільки дівчата що виставили фотку в соцмережу. Бо вона послала йому, він послав друзям, що то що то вважається приватно,
автор Не пью, не курю • 26 января в 23:02
Ответ дляvecya
знаете сколько последствий печальных после таких детских ’шуток’? Нет, хватило ума разместить гадости в интернете пусть отвечают
Яких наслідків?

Папобус• 26 января в 23:03
Письмо админу ресурса
Заява в полицию на родителей мальчика и кого там еще приплетете
Заява в школу о кибербуллинге

Даже если без лифчика и без трусов. Все переживаем, виновных накажем.
Василина Семеніч• 26 января в 23:05
Ответ дляПапобус
Письмо админу ресурса
Заява в школу о кибербуллинге

З теми начебто хлопець не булив і не ’розповсюджував’. Винуваті дівчата що оприлюднили.
автор Не пью, не курю • 26 января в 23:05
Ответ дляВасилина Семеніч
Він надіслав своїм друзям
Лялькодзьоб• 26 января в 23:06
Ответ дляСМСница
Який? Він не гвалтував
Це приклад, коли виправдовують ґвалтівника .
Стефанія• 26 января в 23:06
Ответ дляLove_Love_Love_
Я не зочу вам відповідати
А чё даже не будет героических историй про то, как вы такая боевая в Гамериках чужим притрушенным детям безнаказанно накостыляли?)
Лялькодзьоб• 26 января в 23:07
Ответ дляНе пью, не курю
І донька теж.
Вона його вже отримала.
А він - ні
Папобус• 26 января в 23:07
Ответ длямегамоСГ
Слушайте, даже тупица футболист Бэкхем понимает, что дети ошибаются. А вы явно взрослая женщина, наверняка с мозгами, - нет.
автор Не пью, не курю • 26 января в 23:07
Ответ дляЛялькодзьоб
Вона його вже отримала.
А він - ні
Якби не робила, то цього б не було
Love_Love_Love_• 26 января в 23:07
Ответ дляСтефанія
Бо ви примітивна і для вас це велика честь- моя відповідь
Сама купляю квіти• 26 января в 23:08
Ответ дляВасилина Семеніч
мало того що порушив, ще й кримінал може отримати так як скоріше за все йому уже 16 є
Лялькодзьоб• 26 января в 23:08
Ответ дляДюймовочка
ну у вас и окружение. я б и захотела- не нашла б)
В мене дуже хороше оточення, от тому я за те, щоб такі як той хлопець отримали свій урок
Дюймовочка• 26 января в 23:09
Ответ дляЛялькодзьоб
ну так помогите автору

Папобус• 26 января в 23:09
Ответ дляВасилина Семеніч
Распространил личную информацию без согласия девушки. Что там у нас с законами на этот счет? Это пусть адвокат составит иск.
Ну и кто ее контакты выставил само собой тоже с приводом по жизни пойдет дальше.
Василина Семеніч• 26 января в 23:10
Ответ дляНе пью, не курю
Він надіслав своїм друзям
Якщо у приватних повідомленнях то не думаю що це якесь порушення. Дивіться, він не зобов´язаний тримати якийсь контент в таємниці. Вона надіслала фото йому, він надіслав серьогі і андрію, ті надіслали ще якимось своїм кентам. А якщо виклав десь на широку публіку - типу запостив у соцмережах, чи десь на форумі, чи на шкільному ресурсі, то це думаю вважатиметься оприлюдненням приватних фото.
Обращеница• 26 января в 23:11
Ответ дляНе пью, не курю
Але ж чим треба думати, щоб робити такі фото?
Ви сама донька і типу від імені батьків пишете? Прощупуєте ґрунт так би мовити?
А якщо ви доросла людина, то ну камон, станьте дійсно дорослою. Це підлітки, в них ще мізки недорозвинені навіть, простіть їй цей вчинок, це не найгірше що вона могла б зробити. Мені от вчинок дівчат, які сторінку створили, видиться гіршим.
Миссис Буркул• 26 января в 23:11
Ответ дляВасилина Семеніч
По закону, на жаль, так. Але він поступив некрасиво з моральної точки зору, він це зробив з наміром принизити її.
автор Не пью, не курю • 26 января в 23:12
Ответ дляОбращеница
Чим гірший? Вони ж не робили такі фото
Миссис Буркул• 26 января в 23:13
Ответ дляСама купляю квіти
Фото не порнографічного характеру
Стефанія• 26 января в 23:13
Ответ дляLove_Love_Love_
Не будет значит историй)) а все потому что вас в ваших Гамериках засудят за ваши озвученные методы и сидите вы там, как мыши законопослушные и боитесь на отморозков нарваться, а тут на форуме басни про свою крутость сочиняете

Вы на этом форуме столько чухни регулярно пишете, что ваш ответ яйца выеденного не стоит, какая там честь)))
Обращеница• 26 января в 23:15
Ответ дляНе пью, не курю
Чим гірший? Вони ж не робили такі фото
А, ви зі сторони тих дівчат? Всім гірший. Дівчина хлопцю довірилась і помилилась. А ви заради пореготати свідомо принижуєте людину, розповсюджуєте неправдиві дані про неї. Це низько раз, а друге - незаконно.
Василина Семеніч• 26 января в 23:15
Ответ дляСама купляю квіти
Тут ще треба розуміти що таке розповсюдження. Те що він поділився контентом із другом у приватних повідомленнях не думаю що є розповсюдження. Бо тоді можна сказати що дівчина почала розповсюджувати:вона ж комусь послала (хлопцю). І він комусь послав (другові або друзям - невідомо скільком і ніяк не дізнатися якщо в приватних повідомленнях). Розповсюдження це все ж на широкий загал. От дівчата які опублікували, то точно розповсюдили.
Сама купляю квіти• 26 января в 23:16
Ответ дляМиссис Буркул
Фото не порнографічного характеру
це інтимні фото які той полудурок розповсюдив. Нормальні батьки знайшли б адвоката щоб і того полудурка і його друзів та подруг по статті судити. І так, дівчина не давала згоди навіть на те щоб він показав ці фото комусь, а тим більше висилав.
Сижу_и_плачу• 26 января в 23:16
Ответ дляНе пью, не курю
Чим гірший? Вони ж не робили такі фото
Слова булінг/ знущання/ наклеп для вас про щось говорять? І так, всім цим займається поліція