Не пью, не курю• Изменено вчера в 22:17

Як Ви б відреагували на таку ситуацію?

Уявіть собі ситуацію. Ваша дочка в 10 класі надсилає фото в бюстгальтері хлопцю, який їй подобається. А він в свою чергу пересилає ці фото своїм друзям. Фото потрапили до подруг доньки, які в соціальних мережах зробили сторінку з цим фото - де ніби донька надає сексуальні послуги. Всі сміються з доньки та пальцем показуючи. Яка була б Ваша реакція?
Love_Love_Love_• вчера в 22:31
Ответ дляДюймовочка
прекрасное окружение, кто же спорит. у меня оно интеллигентное и высокоинтеллектуальное, даже мыслей таких не возникло бы. Но и мыслей оставить как есть- тоже.
Щось ригнути захотілось
До речі про інтелект, у вас він абсолютно відсутній і оточення вам не допомогло
vecya• вчера в 22:30
Ответ дляНе пью, не курю
Але ж вона сама винна, на наступний раз буде думати, що робить
вы мама или так, мимо проходили?
Прикуси Язика• вчера в 22:31
Ответ дляНе пью, не курю
Це правда
Ну если у дочки нет ни мозгов , ни нормального воспитания, то что можно сделать ?
Love_Love_Love_• вчера в 22:31
Ответ дляНе пью, не курю
Ні, винна ви
Василина Семеніч• вчера в 22:32
Ответ дляНе пью, не курю
Вона це пояснила тим, що батьки до неї дуже суворі, а вона хотіла йому сподобатись, і він дуже наполягав на фото
А, то це він просив?я думала її ініціатива... Ну обідно що ж, все одно бцде хорошим уроком їй на майбутнє, знаєте, загартовує нормально так. А тим дурачкам піти дати прочухана. Налякати поліцією. В поліцію я б не йшла
Василина Семеніч• 2 часа назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Ахаха, точно троль
Мамаша, за свою дитину, а тим більше доньку треба сраку таким уродам рвати на німецький хрест.
о боже мамаші різні бувають, ви як сьоднішня їй богу 🙂
Love_Love_Love_• 2 часа назад
Ответ дляВасилина Семеніч
Не йшла? Ну реально , ви гоните?
Я б пішла і ше б мєнтам гроші дала, щоб вони того пацана і в хвіст і в гриву
Прикуси Язика• 2 часа назад
Ответ дляМиссис Буркул
Соромно має бути лише булерам, а не жертві. Я би дитину підтримала і сказала, що вона ні в чому не винна
Те кто её буллят, конечно виноваты. Но и у девочки мозгов нет , чтобы такие фото пересылать кому то.
Love_Love_Love_• 2 часа назад
Ответ дляВасилина Семеніч
Мені дивно, тут всі так над своїми дітками трясуться, а коли реально треба допомога такі дибільні висновки.
Дюймовочка• 2 часа назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Щось ригнути захотілось
да, спасибо, ваше предложение тоже очень говорящее
Василина Семеніч• 2 часа назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Не йшла? Ну реально , ви гоните?
вони всі діти, які менти. Це якби дорослий мужик розвів малу дитину в соцмережах на інтимні іото, інша справа.
vecya• 2 часа назад
Ответ дляВасилина Семеніч
знаете сколько последствий печальных после таких детских ’шуток’? Нет, хватило ума разместить гадости в интернете пусть отвечают
Херсон це Україна• 2 часа назад
Ответ дляНе пью, не курю
а если админ раскроет вашу анонимность, и мы будем знать, кто абьюзит жертву, и наедем на вас и запомним ваш ник, то кто будет виноват?
в США или Европе вам бы в голову не пришло утверждать, что эта девочка виновата, что без ее согласия парень выставил её на посмешище и её фото гуляет по интернету еще и с припиской об услугах.
Василина Семеніч• 2 часа назад
Ответ дляvecya
Ой у мене можна скащати було щось трохи подібне але мені було менше років і травма на все життя. Мені було 5. І сусідські хлопці яким було по 8, як я тепер уже розумію, надивившись дома порно касет, вмовили мене зняти труси і покрутитися. Потім вони ж ходили і стібали мене що розкажуть всій вулиці про те що я зробила. Потім хтось розказав моїй мамі. Вона мене дуже стидила. Наскільки мені це було боляче і стидно, вам просто не передати.
Стефанія• 2 часа назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви троль?
Якщо ні то я б пішла і надавала підзатильників цим клушам і тому хлопцю
Очень грозно, но не дальновидно)
Вам бы за это самой накостыляли так, что мало не покажется)) Это же современные десятиклассники без царя в голове, а не хлюпики первоклашки. Вас ещё и на телефон засняли бы и по всему инету прославили. Очень повезло бы, если бы вы отделались без заявления в полицию с их стороны

А потом ещё раз подняли бы на смех девочку, за которую мама пришла разборки клеить
Love_Love_Love_• 2 часа назад
Ответ дляВасилина Семеніч
Дітей потрібно вчити
Love_Love_Love_• 2 часа назад
Ответ дляСтефанія
Очень грозно, но не дальновидно)

Ой, я ще не такі ситуації вирішувала. Ви боїтесь слави в інтернеті і тому нехай вашу дитину принижують?
Патика-мотика• 2 часа назад
Дочку защитить, парню и родителям пригрозить заявлением за распространение порнографии.
Бджолина королева• 2 часа назад
Чоловік бив би цьому покидьку морду і пох.на наслідки. Було б дуже потужно.
Бджолина королева• 2 часа назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Ахаха, точно троль
+ 1 000 000
Стефанія• 2 часа назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Не йшла? Ну реально , ви гоните?
Вы с теми притрушенными подростками друг друга стоите! Вообще при такой вашей манере поведения непонятно почему удивляетесь, что они ведут себя, как быдло. Они просто вас младше, вот и вся разница
Бджолина королева• 2 часа назад
Звертаєтесь до поліції про булінг в мережі.
Для подружок це загрожує суттєвими неприємностями.
Ідентифікувати автора в соцмережах легко
Love_Love_Love_• 2 часа назад
Ответ дляСтефанія
Ой, все! Ви трясеться над ситуацією в садочку, а втрачаєте дітей в такому віці, коли раду не можете дати тим хто їх справді ламає і ображає. Удачі!!!
Love_Love_Love_• 2 часа назад
Ответ дляБджолина королева
Все правильно
Миссис Буркул• 2 часа назад
Ответ дляВасилина Семеніч
Так, вони діти, за виховання чких відповідають батьки. Адмін штраф присудять їхнім батькам.
мегамоСГ• 2 часа назад
Ответ дляМиссис Буркул
Она виновата, зачем слать такие фото?? Я бы и мужу такие фото не сдала, нафиг такой компромат, сегодня муж, завтра- бывший, а потом фото и видео по сети гуляет, мозг же нужно иметь
Стефанія• 2 часа назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Не сомневаюсь. Только вы их не лучше. Просто старше. А методы проявления себя по отношению к другим людям одни и те же, что у вас, что у тех спермотоксикозников мелких
Love_Love_Love_• 2 часа назад
Ответ дляСтефанія
Я не зочу вам відповідати
Стефанія• 2 часа назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Я трясусь и рады дать не могу?)) к чему эти манипуляции и выдумывание того, чего нет?
Миссис Буркул• 2 часа назад
Ответ длямегамоСГ
Ви не відрізняєте понять провина і відповідальність.
Так, вона відповідальна з свій вчинок, вона за нього і вигрібає, але вона 100% не винувата. Вона нікого не образила і закон не порушила.