Кумедна• вчера в 02:03

Вже бачили «Покоївку»?

Чесно кажучи - не розумію хайпу - досить передбачуваний, сюжет - таке вже було. Актори - красиві, але щоб це в прокаті просто рекорди било - не розумію. П.с. Так і не зрозуміла нащо там був садівник….
Анонимарик• вчера в 02:15
ось таке зараз знімають купу реклами та хайпу навколо, а сам фільм пшик, плюс це для покоління яким важлива лиш картинка, а не сенс та сюжет
Продаю витрішки• вчера в 02:15
Это фильм или сериал?
ФрекенБок• вчера в 02:54
Не смотрела, но собираюсь.
автор Кумедна • вчера в 03:56
Ответ дляПродаю витрішки
Это фильм или сериал?
Фільм, з останніх - з Сідні Свіні, бʼє рекорди в прокаті зараз
Трактор Віка• вчера в 04:12
Ответ дляКумедна
А книгу читали? Вот книга классная.
автор Кумедна • вчера в 04:18
Ответ дляТрактор Віка
А книгу читали? Вот книга классная.
Не читала, просто від фільму очікування були інші.
Слухи-руки не распускаю• вчера в 05:28
Ответ дляКумедна
Б´ є рекорди, серйозно? Ну може хіба завдяки сідніним цицькам, ото єдине на що там можна подивиться. Ну і садівника добавили бо то здається гарячий польський актор від якого дівчата пісяють кипятком. Був із ним фільм доволі пікантний
автор Кумедна • вчера в 05:30
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Але він там взагалі нічого не робив - просто весь фільм спостерігав з таємничим поглядом, практично не розмовляв і навіть не роздягнувся. Взагалі не зрозуміла цієї ролі.
Я тут с краю постою• вчера в 06:05
Дочка ходила - понравился
дамаБезСобачки• вчера в 06:45
Ответ дляКумедна
Для меня популярность Суини просто за гранью. Ни красоты, ни харизмы, ни таланта. Сиськи. И коровьи глаза...
Алгонавт• вчера в 07:40
Главное там сиськи этой унылой актрисульки...
Пліткарка• вчера в 08:30
Ответ дляТрактор Віка
А книгу читали? Вот книга классная.
Я читала книгу. 6/10. Фильм наверное ещё хуже
Колишня муза• вчера в 09:03
Донька ходила саме тому що читала книги, як і багато хто чекав цей фільм як екранізацію відомої авторки.
автор Кумедна • вчера в 11:26
Ответ длядамаБезСобачки
Для мене вона реально красива жінка з фантастичним тілом, але оцей її вічно однаковий вираз обличчя протягом всього фільму….
Трактор Віка• вчера в 15:30
Ответ дляПліткарка
А вы в переводе или оригинале? Наверно, еще смотря какой перевод. В оригинале я не могла оторваться
Ворожу на каві• сегодня в 14:28
Хочу посмотреть, не нашла где
автор Кумедна • 10 минут назад
Ответ дляВорожу на каві
Хочу посмотреть, не нашла где
Я в кінотеатрі дивилась