Оченьценная• 1 час назад
Вдома з татом але з війною, чи закордоном, але без тата?
Хто виїхав закордон і давно проживає з дітьми (особливо хлопчики) без тата, як ви на це наважились і чи не пожалкували? Чи відсутність тата вплинула на дитину?
Цікаві досвіди, поділіться.
Оченьценная
• 1 час назад
Ответ дляПесиКот
Тати бувають різні
Зараз говоримо про «здорові» сімʼї і хороші відносини батьків і дітей
ЗаведУющая• 1 час назад
Вам сейчас тут напишу что всё классно заграницей и вы держитесь за мотню, тут одиночки любят обесценивать семьи других.
Поэтому автор если отец и муж классный, подумайте сто раз
#Пойду_кгадалке• 1 час назад
Кожен адекватний батько хоче щоб його дитина була у безпеці. Інше егоїзм Тому звичайно закордон. Мені вже майже 30 років і батько на 0, а він все одно хоче тільки щоб я була у безпеці. Навіть коли я приїжджаю на тиждень, то він дуже хвилюється і завжди хоче відговорити їхати.
Фима Собак• 1 час назад
В нас тато 10 з 10
Правда в мене донька
Він радіє, що вона закордоном
В понеділок має кекси пекти на клас, у наступний вівторок фотосесія класом. Сьогодні для дівчат на фізкультурі карате для самозахисту. На початку березня-лижні вихідні (Австрія)
Постійно повторює, що зараз не час бути дітям вдома((((, а далі покаже
Вони раніше до війни були два зліплені один до одного вареника) Рік як ми порізно, але в дитини життя продовжується як раніше до війни
Правда в мене донька
Він радіє, що вона закордоном
любименькая• 1 час назад
В мене дві близькі людини воюють. І саме вони наполягали вивезти дітей. Приїжджають в відпустку за кордон ( так, це дозволено)
Оченьценная
• 51 минуту назад
Ответ дляФима Собак
В нас тато 10 з 10
Правда в мене донька
Він радіє, що вона закордоном
Правда в мене донька
Він радіє, що вона закордоном
А як ваші стосунки з чоловіком на відстані? Ви вірите, що можна так продовжувати наприклад кілька років? Ну, звичайно періодично бачитись
Фима Собак• 44 минуты назад
Ответ дляОченьценная
Ми почали зустрічатися після школи
Вчилися в різних містах і стосунки були на відстані. Тому для нас це не вперше. Дуже важко мені бо я завжди була ЗА чоловіком ( За день по 100 дзвінків. Він в курсі наших справ. Відправляємо йому маленькі посилки з речами якими користуємося самі, щоб він розумів чим ми живемо))) нещодавно разом оцінювали зубну пасту: кому подобається кому ні) чіпляємось за кожну соломинку((
Але наша ціль-донька. Можливо вона цього і не оцінить, але робимо все можливе.
Джага-джага• 22 минуты назад
Ответ дляФима Собак
Ми почали зустрічатися після школи
у психіки є захисний механізм - коли близька тобі людина дуже далеко від тебе, рано чи пізно, щоб не страждати і зменшити тугу, мозок звикає думати що ви вже не разом, що це вже чужа тобі людина.
говорю це як донька тата, який кілька років їздив на заробітки на тривалий час.
дуже люблю тата, але він не був поряд всі важливі періоди мого життя, підліткового віку. хоча він і приїздив часто і дзвонив і писав листи, і передавав посилки.
ніяка проба зубної пасти на відстані не утримує стосунки. в якийсь момент, коли ви вже поряд разом, ти розумієш яка прірва між вами і на скільки мозок адаптувався жити без цієї людини, щоб не страждати від її відсутності.