Тюрюнь_Тюнь• вчера в 16:37
Любите картоплю нелупку?
Ммм, це ж смакота буде з оселедчиком норвежським і квашеною капустою
Рубаю олівлє• вчера в 17:59
Ответ дляОдинРазНадетое
Не, топтанка известна
Это хорошо, потому что муж ржал с моих картошек, а сестра просила не говорить так на людях, потому что подумают, что я село 😂😂😂
Тюрюнь_Тюнь
• вчера в 18:01
Ответ дляАгент Пинкертона
О, ще одна)) кумедна!
Спеціально для вас повторю: діалекти - це круто!
Але писати треба грамотно, хоч на діалекті, хоч літературною.
Да ви точно отримуєте зарплату за ці уроки. Інакше, як пояснить таку наполегливість))
Там є нові теми, терміново перевірте правопис, вчителько
Тюрюнь_Тюнь
• вчера в 18:01
Ответ дляАгент Пинкертона
Удалено администрацией...
Борисфенка• вчера в 18:07
Ответ дляРубаю олівлє
Ком’ячка - это топтанка с комками?
Просто нелупка - не луплена - не очищенная
Топтанка - топтана
Ні, це без комків, пюре
Агент Пинкертона• вчера в 18:15
Ответ дляДелайКак_Я
Я вас буду виправляти, щоб ви виправляли автора правильно і без помилок.
Не варто
Яжбоматусяблін• вчера в 18:15
Прикольно. Ніколи не подобалось як називають таку картоплю «в мундирі» або «мундєрка». Я завжди казала картопля в кожусі, тепер казатиму нелупка. Мені подобається.
Замороженная селедка• вчера в 18:19
Вперше чую таку назву. У нас на Житомирщині кажуть мундірка. Прикольно, де це так говорять?
Дівчина заглядєніє• вчера в 18:43
Зразу зрозуміла, що ви маєте на увазі) Але у нас кажуть в мундирах, мундірка, мундєрка ще чула, в кожушках. Та і сама ж картопля відрізняється, як блогерів подивиться: бульба, ріпа, бараболя
Дівчина заглядєніє• вчера в 18:45
Ответ дляКартаБезКомиссий
По-моєму, воно гарно з наголосом будь-де.
Але правильно - нЕлупка.
Мама мія, тут два варіанти прозвучало, а я якраз прочитала третім - нелупкА (ну по типу слизькА, хиткА, масткА)
Творческий типаж• вчера в 19:01
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Я з Києва)
Вище написала, що з Західної привезла це слово і прижилось)
В селі люли так казали
И зачем? Зачем засорять украинский язык? И так кровь из ушей от этого суржика из каждого утюга, так вы еще больше
Кудрі кручу сама• вчера в 19:02
Ответ дляАгент Пинкертона
Удалено администрацией...
Тюрюнь_Тюнь
• вчера в 19:03
Ответ дляКудрі кручу сама
Удалено администрацией...
Я би з вами поділилася картопелькою! І наливочки ще б налила))
Агент Пинкертона• вчера в 19:48
Ответ дляКудрі кручу сама
Удалено администрацией...
Звідти, де такі задрипанки обісрані, як ти, не ходять
Привіт з ботойбіччя• вчера в 20:20
Ответ дляКапризуля
З мачанкою
І що не так? Цікаві діалектні слова, щоправда топтанка і мачанка - з різних регіонів
Привіт з ботойбіччя• вчера в 20:22
Ответ дляДуша компанії
Ну, ,, нелуплена,, то одно, а вот эта,, залупка,, , то другое.....
А ви звідки, що у вас всюди закупки перед очима?
Протру пилюку• вчера в 20:44
Ответ дляТворческий типаж
Ой ,пані, не вам вказувати як і кому розмовляти .
За своїм язиком стежте .
Ждушечка• вчера в 21:04
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
В мене такий торт на десерт! Правда, не знаю як з оселедцем це буде дружить.
Ну да ладно!
У меня дома такой же неудачный чизкейк. Первый раз делала - получилась полная х*я, только я с карамелью делала. Смотрю на ваш - и прям поплохело.
Нога на ногу• вчера в 21:30
Варену ні, а печену люблю. Сьогодні буряк пекли, завтра буде картопля.
Тюрюнь_Тюнь
• вчера в 22:23
Ответ дляЖдушечка
А чого невдалий? Він дуже смачний і виглядає нормально
Ждушечка• 54 минуты назад
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
У вас, может, вкусный, у меня - г*о.
Творческий типаж• 52 минуты назад
Ответ дляПротру пилюку
За своїм язиком стежте .
Так я за своим и слежу. Поэтому и прошу не тащить и не распространять всякий мусор в языке. Еще ж и слово какое мерзкое-нелупка