Крижана бурулька• вчера в 22:45

Дівчата, які окуляри взяти?

Порадьте, будь ласка) які сонцезахисні окуляри більш якісні, крутіше виглядають, вибираю між GUCCI, TOM FORD, YSL, CELINE.
З нових колекцій хочу…щось класне.
Чемодан-Вокзал-Майами• вчера в 22:48
D&G
Без комплексів• вчера в 22:49
Gentle Monster
Агент Пинкертона• вчера в 22:50
А де фото? З чого обирати?
Горлаю зрання• вчера в 22:56
Картье
автор Крижана бурулька • вчера в 23:35
Ответ дляАгент Пинкертона
А де фото? З чого обирати?
Поки що, мені б оприділитись з брендом) тому й питаю, в кого які були і може порадити.
Не зацілована• сегодня в 00:37
а ви для мене берете чи для себе? я люблю ферарі унісекс, але чи воно вам треба...
ні, я не можу просто пройти, мені завжди цікаво - реально є люди, яким там важлива думка чужих тіток? за межами розуміння
13чудоСВЕТА• сегодня в 00:50
Сейчас ношу Том Форд авиаторы, одни темные, вторые с фотохромной линзой
автор Крижана бурулька • 1 час назад
Ответ для13чудоСВЕТА
Теж таку модель розглядаю до покупки)