Пишущаяся• сегодня в 08:11

Діти і нервова система

Маючи 2 дітей 7 років і 4 роки,я не розумію як 2 маленькі дитини можуть знищити нахрен нервову систему. Я вже не можу з ними нормально спілкуватись. Гавкаю як собака. Як ви справляєтесь?
Гопница-Советчица• сегодня в 08:41
Щойно відправила в школу аж легше стало, того я не вдіну, того я не їм і сказала в школі, що все одно волосся розплете, 10 років буде, я вже на половину сива, з сином легше, подумала добре було би коли би 8 уроків там сиділи
So_so• сегодня в 08:51
Ответ дляПишущаяся
Я думаю з цьою задачею я справляюсь,але вони як зберуться разом таке починається,один одного колотять, кричать постійно,якшо шось не даю то починається знову крики, ну більшість часу я одна, сама наче і в зал хожу і на роботу, оце замітила що бісять мене виключно крики,тільки починається шось не так як вони хочуть,чують всі,і я починаю кричать разом з ними
У меня так : есть определенные правила и нарушение за их наказание прилетает сразу же. Я не знаю о чем конкретно у Вас речь, о каких ситуациях, 7 и 4 большие дети, озвучивайте сразу, например, мультики будут идти пол часа, я Вас предупрежу, что время заканчивается за 5 минут, если после того как я включу ТВ я услышу хоть один крик - три дня без телевизора.
И будьте последовательной. Я где могу, там подхожу гибко (не придумываю запретов на ровном месте), а где я уверена, что нужно вот так - то хоть тресни, это правило.
Например, засыпание, есть рутина - моемся, зубы, почитали, я включила ночник и ушла.
Дочь знает, дальше моё время, никто не ходит ко мне, на просит пить, есть итд.
Я тут иногда как почитаю, что мамы делают (это не Вам лично), я бы с ума сошла.
Дверной_Проем• сегодня в 08:52
Ответ дляКриниця щастя
Ну,це ж жінка хоче.Є велике бажання,з того все і починається
Как вы определили это огромное желание? Я рожала, потому что надо , уже возраст и тд и тп. Ребёнок один
автор Пишущаяся • сегодня в 08:53
Ответ дляSo_so
Оце як спать це тоже квест.істи сразу.і ниє і ниє.і все одно шо їв півгодини тому. Я кажу нема їсти.
тянитолкайка• сегодня в 08:54
Ответ дляЦибулька зла
Ну,не знаю, в 14 б´ють лікарів на прийомі і маму?))
За «бʼють маму» в 3 роки можна отримати по дупі. Всі ці вмовляння типу «сонечко, так неможна робити, мамі боляче » малявки не сприймають. Бо вони не розуміють як це.. як одна вихователька в садочку дітям казала «вкусив тебе? То вкуси у відповідь. І він більше не буде кусатись» :) і таки працювало
А от в 14 там і по дупі на даси, там вже дядько 2 метри заввишки :) у якого нервова система гуляє від підліткових гормонів. І всі твої «почуй мене будь ласка» до нього не доповзають :(
тянитолкайка• сегодня в 08:55
Ответ дляПасхальний тролік
Моему старшему 13, тоже начинается)))
Можу тільки обійняти Вас ) це треба пережити..
І це мені чоловік каже що у нас ще норм варіант, буває і «веселіше»
Дверной_Проем• сегодня в 08:55
Ответ дляЦибулька зла
Не учатся. Пробуют пить, курить. Могут не ночевать дома . Шлют всех лесом.

Три года покажутся сказкой
автор Пишущаяся • сегодня в 08:55
Ответ длятянитолкайка
Сьогодні теж прилетіло бо він псіхував за іграшки, мені стало так боляче що думала на стіну полізу.п він бьє завжди як щось не по його…і я не знаю шо тут казать і які розмови допоможуть
So_so• сегодня в 08:56
Ответ дляПишущаяся
Смотрите, Вы взрослая, а не дети. Вы устанавливаете правила и объясняете последствия их нарушения.
А что Вы дальше будете делать, в подростковом возрасте?
So_so• сегодня в 08:57
Ответ дляПишущаяся
Ребенок Вас бьёт?? Вы там для декорации или что?
Гладиолус• сегодня в 08:59
Ответ дляКриниця щастя
Зараз багато дітей тільки з мамою.
Бо тато на війні або мама з дитиною поїхали закордон, але це тільки підтвердження моєї думки.
Батьків двоє, а батьківство руйнує маму.
тянитолкайка• сегодня в 09:00
Ответ дляПишущаяся
Я ж кажу - вдарив Вас то дайте йому теж по дупі. Буде ревіти? То одразу і кажіть - тобі боляче? Неприємно? Так і мені так само боляче і неприємно. Тому давай ти більше не будеш бити маму? І тобі не буде по дупі.
тянитолкайка• сегодня в 09:01
Ответ дляГладиолус
Зараз багато дітей тільки з мамою.
Бо зазвичай мама цілодобова з дитиною. А батько, бабусі час від часу.
Мамі на нервову систему тиск цілодобовий, навіть вночі..
Пасхальний тролік• сегодня в 09:02
Ответ длятянитолкайка
Дякую, Ви також тримайтеся❤️
автор Пишущаяся • сегодня в 09:02
Ответ дляSo_so
Менший бьється, він більш розбалуваний ніж старший, старший не дозволяє собі такого
So_so• сегодня в 09:03
Ответ дляПишущаяся
И вот сегодня он Вас ударил и дальше что?
автор Пишущаяся • сегодня в 09:04
Ответ дляSo_so
Кажу що так не можна і мені боляче,ну як кажу кричу уже
Партизанка• сегодня в 09:09
Это зависит от того, какой вам ребенок ’достался’. Дочка у меня золотой ребенок, а сын вынос мозга. Я сейчас работаю в школе с детьми и скажу,что все дети настолько разные. На некоторых смотрю и думаю, боже, бедные родители. Есть пара детей просто кара божья. Ни ума, ни нормального характера, агрессия просто прёт , скорее всего +СДВГ. Вот с таким одним можно здорово быстро чокнуться
Болтушка Му• сегодня в 09:23
Напевно треба пережити це. У мене тінейджер 16 років і двійнята 4,5. Я дуже нервова і всякі легкі заспокійливі не діють. Треба йти здаватися психіатру.
В старшого свої приколи. Ніби вже дорослий, але часом викидує номера. А маленькі дають мені такого джазу, що око вже сіпається. Мені здається, цей вік - близько 5 років - найважчий. Вони вже мають на все свою думку і не обдуриш, не переконаєш + дуже активні. Садок трохи виручає
So_so• сегодня в 09:27
Ответ дляПишущаяся
Это выглядит как поощрение его поведения, одни эмоции. Он стоял в углу? Он лишился мультиков? На выходных вместо развлечений он никуда не пойдет?
Муж есть у Вас, он дома? Какая его реакция?
Одні думки• сегодня в 09:28
У нас 2 сына, 9 и 12 лет, у старшего СДВГ. Я вас очень понимаю, хочется иногда забежать куда-то.
Забагаловка• сегодня в 09:48
Ви собі самі створили таку проблему, 3 роки це найгірша різниця між дітьми
Коко На Страже• сегодня в 09:57
Ответ дляПишущаяся
Ходять,а як разом то місять один одного,тільки телефон і мультики требують.істерики круглий год
Возможно проблема в гаджетах. Прогулки по 2 ч, горка, активные игры. В школе с гаджетами еше больше проблема, постарайтесь отучить
МЧСница• сегодня в 09:59
Зачем вы рожали себе этот гембель
So_so• сегодня в 10:02
Ответ дляПишущаяся
Получается, что проблема совсем не в детях. Правил поведения нет, гаджеты (какой телефон в 7 и 4?).
Мусик Пусик• сегодня в 10:13
Ответ дляПишущаяся
Працюю,але мені все одно не допомагає робота як спосіб відволіктись,бо цей хаос не закінчується
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3535898 читайте пост 11 и 14
Где тут 0?• сегодня в 10:54
Купите себе магний и витамины группы В
Впереди еще подростковый . Что намного хуже
Цибулька зла• сегодня в 13:22
Ответ дляДверной_Проем

Три года покажутся сказкой
Не всі такі,ні я ні мій брат так не робили,наприклад.
Цибулька зла• сегодня в 13:27
Ответ дляSo_so
На мого трирічку оці - без мультиків, без морозива,без іграшок не діє взагалі, йому самому з собою не сумно,щось вигадає і без цього. Перші рази я давала здачі автоматично, він ставав тільки агресивніший і ще частіше бився, тепер практикую просто пояснення,зупинку дії і йду, трохи краще стало.
Цибулька зла• сегодня в 13:28
Ответ дляСижуревувшоке
Ну так трехлеткаэу скрутил и пошел. А в подростковом возрасте они уже выхамают , а в голове не ум , а гормоны.
Мого вже дуже не скрутиш, бо він виглядає на рік старшим і дуже сильний, виривається так що може і собі нашкодити.