Не вмію заміряти• 28 января в 09:18
Порадьте мені
Працюю покоївкою в готелі великому на 200 кімнат. Робота є цілий рік, бо готель має великий аквапарк. Тут уже звикла. Робота з 7.40 до 16. Інколи з 6 до 14.20. Треба прибрати не менше 12 кімнат. Але тут завжди якісь проблеми. Тепер сказали,що ми ще і будемо оплачувати недостачу міні бару.
І пропонують роботу на краю міста в готелі на 34 кімнати. Зарплата більша десь +-4000 грн. Але треба приходити на 6 год ранку і до 14.20.
Тепер в роздумах.
Не вмію заміряти
• 28 января в 09:25
Ответ дляЭлька-Карамелька
все понятно кроме недостачи бара - вы то при чем
Ми о 9 годині ранку перевіряємо наявність в кімнатах, які виїзжають. Але люди інколи виходячи, можуть взяти із собою алкоголь в маленьких бутилочках. І тепер керівництво вирішило спихнути то на нас
Не вмію заміряти
• 28 января в 09:37
Ответ длядамаАмстердама
Це Україна чи ні?
Скільки вам років?
12 кімнат за день...
Скільки вам років?
12 кімнат за день...
Ні,не Україна. 50+
ФрекенБок• 28 января в 10:00
Ситуація з баром не приємна. Це працюєш і не знаєш, шо ще на тебе повісять. Автор, спробуйте спокійніше місце. Повернутися можна завжди
Не вмію заміряти
• 28 января в 10:01
Ответ дляФрекенБок
Тільки через рік зможуть взяти назад.
Але дивлячись по ситуації, то погіршення щоденно
ФрекенБок• 28 января в 10:05
Ответ дляНе вмію заміряти
Тільки через рік зможуть взяти назад.
Йдіть. Дивно, що через рік, але то таке. Спробуйте нове.
Птица Говоруша• 28 января в 10:16
Вы же работаете за деньги, а не за удовольствие. На новом месте денег больше. Переходите, конечно. Край города - это же все равно город, транспорт ходит, привыкните ездить
Завтра не пью• 28 января в 10:21
якщо ви перевіряєте кімнату перед виїздом і кажете адміну що все гаразд, то недостача справді на вас. Так і в готелях в Україні
Не вмію заміряти
• 28 января в 10:27
Ответ дляЗавтра не пью
Але я немаю часу стояти і чекати, коли гості вийдуть. Я перевіряю в 9. Виїзд в 11
Завтра не пью• 28 января в 10:36
Ответ дляНе вмію заміряти
я вас розумію, але так воно і є. В нас коли виїзжали гості, то адмін кличе покоївку до них в кімнату на кілька хвилин і вона дивиться мінібар, рушники і халати