Усміхайлик• вчера в 14:53
Киев, Харьков, Запорожье и остальные опасные города, мамочки как вы не боитесь
Как вы не боитесь сидеть с детьми в таких городах?
Золота орда• вчера в 15:11
Ответ дляПтица Говоруша
Боимся. Я вам знаете что скажу, на все воля Божья. Иными словами - от судьбы не убежишь. Поездили по Европе, решила что всё, хватит. Дом есть дом. Что будет то будет уже. Я в вечной депрессии
Я у такій же депресії у Німеччині. Але у Суми вертатись теж не варіант.
долой_лама• вчера в 15:11
Ответ дляКоко На Страже
Шо там у тебе мурманську? Світло вже налагодили? Як там твої кацапські родичі у бєлгороді, мітингують ще чи вже здулися?
Матрёшка!!! Ловите ее быстро!
Усміхайлик
• вчера в 15:12
Ответ дляЧучело-Мяучело
Думала тема як тема, в нє....тролятіною тхне
Та вам любая тема тролятиной тхне, это же база тут😂
Чучело-Мяучело• вчера в 15:13
Ответ дляУсміхайлик
То якби ви так не палилися, то була б не кожна
Усміхайлик
• вчера в 15:14
Ответ дляЧучело-Мяучело
Да я тут одна сижу на этом форуме и все темы мои😏
долой_лама• вчера в 15:14
Ответ дляКоко На Страже
АДМІНИ! АУ!
Допоможіть автору визначитися з локацією, а то він завдання провалить!
Точно-точно ловите ее
годовасик• вчера в 15:15
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Я в Києві. Дівчата, це жах(( ми не маємо опалення від 10 січня, гарячої води від 19го ( холодна вода НЕ холодна,вона льодяна, руки опухають), світла вже 5 діб. Електроплита. В квартирі 7-8 градусів,пара з рота йде((
Это у вас панелька или частный дом?
Эта_Шикарна)• вчера в 15:16
Ответ дляУсміхайлик
Якби ж ви одна, то вамс тут же десятками ...і все вас Україна цікавить, живіть собі в свой кацапії...то нє....
годовасик• вчера в 15:16
Ответ дляЗолота орда
Почему вы в депрессии?
Моя подружка довольна очень. Интересно от чего зависит это
Усміхайлик
• вчера в 15:17
Ответ дляЭта_Шикарна)
Выпейте таблетки вам везде кацапы мерещаться 🤦♀️
freedom_2015• вчера в 15:17
Ответ дляПсихологічка
Запорожье хотя бы не лишают отопление, как Киев
0 бажання помінятись місцями з Запоріжжям
Лінива, не каюсь• вчера в 15:18
Ответ дляУсміхайлик
Здорово, мне нравится ваш настрой, мой уже никакой(((
Вы с какого города?
И
В Киев переехала из Харькова
Чучело-Мяучело• вчера в 15:18
Ответ дляУсміхайлик
Та вас тут кишить....
годовасик• вчера в 15:19
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
в чем смысл вашей темы?
что вы хотите услышать?
Надо же как то сомоутвердиться , не лишайте автора такого удовольсивия
Чучело-Мяучело• вчера в 15:19
Ответ дляУсміхайлик
Не професійно якось працюєте...зовсім
Усміхайлик
• вчера в 15:20
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
в чем смысл вашей темы?
что вы хотите услышать?
Просто поболтать, мне вот сложно морально и страшно стало в последнее время((
Чучело-Мяучело• вчера в 15:20
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
в чем смысл вашей темы?
что вы хотите услышать?
Автор написала, зараз падруги підтягнуться і почнуть розказувати як нам українцям дитина Україні...вони таке люблять
Не рахую, а вважаю• вчера в 15:20
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Это какой район? У друзей и родственников в Киеве все есть
Не рахую, а вважаю• вчера в 15:22
Ответ дляЗолота орда
Анька, ты?
Чучело-Мяучело• вчера в 15:22
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Не кажуть такого, в нас всьо плохо, нехай ’радіють’ падругі болотні
Золота орда• вчера в 15:26
Ответ длягодовасик
Почему вы в депрессии?
Вчора була тема, що дівчина ( жінка) не може знайти нормальну роботу, просить, щоб відмовили від повернення. Мої думки слово в слово. Мова В2. Але цей сертифікат нікому не потрібен. Диплом не змогла підтвердити ( багато умов, треба ще вчитись декілька років, здавати екзамен, а я не молода). Роботу нормальну без знайомств не знайдеш. Враження, що б´юсь головою об стіну. Я настільки виснажена, що не маю ресурсу ні на що. Вже думаю, що працюючи покоївкою, я б мала більше сил. Може так і зроблю. Плюс двоє дітей. Плюс з кожної праски нагнітання, що всіх погонять назад. Я б і вернулась, але не у війну і не з дітьми.
Не рахую, а вважаю• вчера в 15:24
Ответ дляЗолота орда
Да, погонят всех назад.
Пожмаковна• вчера в 15:24
Ответ дляУсміхайлик
Вы на Трое? Блин я на левом берегу , но у меня болер и свет иногда есть.
Как вы держитесь?
А Троя то шо правий берег?
Усміхайлик
• вчера в 15:24
Ответ дляПожмаковна
А Троя то шо правий берег?
Нет просто на Трое самая сложная ситуация сейчас, думала девушка там
Пожмаковна• вчера в 15:26
Ответ дляУсміхайлик
На Теремках на Заболотного ні опалення, ні каналізації, ні води. Говном квартири позаливало