Горня капучіно• вчера в 19:59
Досить про світло, давайте про відпочинок
Привіт.
Дівчата, хочу відволіктися від темряви та холоду і провести час з користю, а саме спланувати відпустку.
Дано: я та син-підліток; період: червень -липень; сонце, воду не любимо; переміщення потягом; любимо - ходити, відвідати музеї техніки та історії, природи гори (Яремче, Буковель вже не цікаво); комфортний відпочинок без люкса, на тиждень.
З такими даними що б вибрали ви?
Додам, що підліток сидів би дома, а я хоч тиждень в рік хочу видихнути від прифронтового міста
З такими даними що б вибрали ви?
Горня капучіно
• вчера в 21:02
Ответ дляАнонім-ка
Потягом в Будапешт. Там знімаєте квартиру на дві ночі. План:
- Тропікаріум Океанаріум
- Купальні Сєчєні або Гелерт
- Прогулянка центром та по Рибацькому Бастіону
Можна зʼїздити в Сент Ендре та його музей марципану.
Потім сідаєте на електричку на вокзалі Келеті і їдете у Відень.
У Відні:
- Музей Натурознавства - імба!
- Палац та парк Шонбрун з павільйоном екзотичних рослин
- Найстаріший зоопарк в Європі
- Перк атракціонів Пратер з дерев´яним колесом обзору
- Королевська Бібліотека
- Королевська Скарбниця
- Палац та Парк Бельведер і там аж два міні ботанічних сада
- Аквапарк Оберла і там же найбільший у Відні парк
-Два громадських пляжі на метро Альте Донау.
Чотири ночі достатньо.
Потім сідаєте на електричку і їдете до Будапешта. В звідти - прямим потягом повертаєтесь до Києва.
- Тропікаріум Океанаріум
- Купальні Сєчєні або Гелерт
У Відні:
- Музей Натурознавства - імба!
- Найстаріший зоопарк в Європі
- Королевська Бібліотека
- Королевська Скарбниця
Чотири ночі достатньо.
Боже, Ви мій КУМИР!!!
Ваш відгук вартував того, щоб навіть зареєструватися на сайті.
Щиро дякую за приділений час та докладну пораду!
Горня капучіно
• вчера в 21:04
Ответ дляАнонім-ка
Логістика очевидна. З Києва 30-35 годин.
Дуже перепрошую, я зараз не знущаюся, але для мене реально не очевидна, тим паче мені з Харкова і я розглядала через Одесу, але можливий і інший варіант, можливо я не знаю
Анонім-ка• вчера в 21:09
Ответ дляГорня капучіно
Боже, Ви мій КУМИР!!!
Не має, за що.
Квитки в додатку Укрзалізниці з´являються за 20 діб. Купе коштує 3800. Але це того варте. О 10 ранку сіли в потяг, о 6 ранку вийшли в Будапешті. Всі перевірки і контролі проходите в потязі.
Можна суттєво зекономити, і їхати до Чопу, там переходити кордон на вокзалі і їхати до Будапешта угорською електричкою. Але, це зовсім інший рівень комфорту.
Житло шукайте на Booking або Airbnb. Майте на увазі, що у Будапешті варто жити десь недалеко від центру, а ось у Відні немає сенсу переплачувати за локацію. Там бездоганний громадський транспорт. Який в будь-який час доби довезе вас куди завгодно.
Горня капучіно
• вчера в 21:25
Ответ дляАнонім-ка
Не має, за що.
Гляньте, скільки з сердечок під Вашим постом - сподіваюся, що моя тема та Ваші поради ще стануть комусь в нагоді!
Анонім-ка• вчера в 21:33
Ответ дляГорня капучіно
Нехай всі плани здійсняться!
Для мене підготовка до подорожі завжди не менш цікава, ніж самі подорожі!
Горня капучіно
• вчера в 21:37
Ответ дляАнонім-ка
Нехай всі плани здійсняться!
Дякую!
Завдяки порадам тих, хто відгукнувся я вже другу годину ’мандрую’. Хотіла на сьогодні - відволіктися від зовнішнього світу, а тепер буде чим не один вечір зайнятися
Мэри Попкинс• вчера в 21:45
Ответ дляМалинка
Дожить бы до утра, а не бога гневить мечтами
Мрії не гнівлять Бога, а впадання розпач -так.
Анонім-ка• вчера в 21:51
Ответ дляГорня капучіно
Дякую!
Можна заморочитись і з Відня в Україну повертатися не через Будапешт, а через Братиславу. З якої ходить потяг Братислава-Київ через Чоп.
Відень та Братислава - дві найбільш наближені одна до одної столиці в Європі. Між ними курсує електричка, яка в дорозі годину. Одної ночі там буде достатньо. А якщо є трошки бюджету, то з Відня до Братислави можна пройти на кораблику, який відправляється з річкового вокзалу на Шведен платц. Прямо по Голубому Дунаю, між виноградниками та виноробнями з одного боку, та численними замками - з іншого.
Мэри Попкинс• вчера в 21:48
Ответ дляГорня капучіно
Ось що особисто Ви б порадили, з огляду на те що без авто?
Закарпаття, аквапарк в Косино.
Малинка• вчера в 21:49
Ответ дляМэри Попкинс
Я не в отчаянии, скорее это суеверие, что конечно тоже не по божьим правилам.
Мэри Попкинс• вчера в 21:52
Ответ дляГорня капучіно
Можливо Греція? Можливо хто їздив минулого року, як з логістикою?
Греція офігенна.
Горня капучіно
• вчера в 22:47
Ответ дляАнонім-ка
Для першого закордону то мабуть буде багато новенького
Горня капучіно
• вчера в 22:48
Ответ дляМэри Попкинс
Греція офігенна.
Так, теоретично для мене, а ось з чого почати на практиці?
Горня капучіно
• вчера в 22:49
Ответ дляКручу хвости
Сколько лет сыну?
16 и он сначала выносит мозг, что никуда не хочет так, что готов все отменить, потом едет довольный назад
Горня капучіно
• вчера в 22:56
Ответ дляМалинка
Знаете, в одно время я поняла, что вера в любую примету, поверие и ощущение обязательно сбывается и это меня очень угнетало. Я много времени потратила на чтоб действительно перестать замечать, примечать, верить руководствуясь принципом, что ´верь в лучшее - худшее само придет ’. Вы знаете, это много что во мне поменяло - мне кажется если не ход событий то их переживание точно стало проще. Очень тяжело было бороться с этим в период стресса - тогда крыло нереально, но важно было дальше продолжать работать самой с собой.
Помните - безвыходных ситуаций не бывает - давайте мы посмотрим на Вашу ситуацию со стороны, может что посоветуем
Анонім-ка• вчера в 22:56
Ответ дляГорня капучіно
А, це перший раз? Ну, тоді звичайно двох пунктів більш, ніж достатньо!
Горня капучіно
• вчера в 22:57
Ответ дляАнонім-ка
Так, і то попередньо вивчивши маршрут))
Кручу хвости• вчера в 23:03
Ответ дляГорня капучіно
Я бы отправила в лагерь,а сама бы мотнулась в Рим
Горня капучіно
• вчера в 23:04
Ответ дляКручу хвости
Не мой вариант, но все таки - чем Вас привлекает Рим? Вот чтобы посетили в первую очередь? Были там уже?
Анонім-ка• вчера в 23:05
Ответ дляГорня капучіно
Так, і то попередньо вивчивши маршрут))
Логістика між Будапештом та Віднем, мабуть, одна з найзручніших. На якому вокзалі виходите - на тому ж сідаєте і їдете далі.
Електрички між цими містами курсують цілий день з проміжками 40-50 хвилин.
На мінус першому поверсі вокзалу Келеті є автоматичні камери схову. Шафка на цілий день коштує біля 200 гривень, є оплата карткою.
Юзайте Гугл карти та Гугл перекладач.
Майте на увазі, що найбільше вигідним тарифом для зв´язку та інтернету в Європі є Доступний роумінг від Водафон. Навіть, якщо у вас інший оператор, для поїздок за кордон варто купити водафонівську сімку. Будете мати сталий 5g та українську тарифікацію.
Громадський транспорт в Будапешті для українців зараз безкоштовний. Але, щодо вашого періоду перебування треба буде уточнювати, чи це все ще буде так.
Юзайте Гугл карти та Гугл перекладач.
Горня капучіно
• вчера в 23:09
Ответ дляАнонім-ка
Юзайте Гугл карти та Гугл перекладач.
Я так розумію, що у Вас є досвід самостійних подорожей, що Ви і мене надихаєте
Анонім-ка• вчера в 23:10
Ответ дляГорня капучіно
Не рекомендую Рим для першого відвідування Європи.
Це місто шок.
По-перше, туди треба приїздити з чітким планом, із заздалегідь заброньованим гідом. Обравши правильний час, дати, щоби не потрапити не якесь свято.
В Рим можна їздити три рази на рік п´ять років поспіль, і не побачити навіть половини того, що там є.
Це - не місце для спонтанного та метушливого. І, тим більше, не місце для недосвідченого самостійного туриста.
В Римі так же чарівно, як і небезпечно в багатьох аспектах.
Вам, авторко, Рим поки не по зубах.
Це місто шок.
Вам, авторко, Рим поки не по зубах.
Горня капучіно
• вчера в 23:15
Ответ дляАнонім-ка
Це місто шок.
Вам, авторко, Рим поки не по зубах.
Це місто шок.
Вам, авторко, Рим поки не по зубах.
Мені точно туди не потрібно.
В чому зацікавилася - їхали в потязі і в купе з нами їхав іноземець. В розмові з´ясувалося, що він з Риму. Боже,як він всіма фібрами душі не любить туристів, годину розказував, що їм, місцевим, життя через них немає. Така емоційна розповідь залишила враження, так що точно не балу поповнювати ряди туристів