барабанщица• сегодня в 02:17
Реакція батьків на заручини
Заміжні дівчата, розкажіть, будь ласка, яка була реакція у ваших батьків на ваші заручини з чоловіком? Особливо ті дівчата, в яких реакція батьків була не дуже хороша.
Меряю линейкой• сегодня в 02:21
Хороша реакція - тішились, бо переживали, щоб в дівках не залишилась, бо більшість дітей друзів і майже всі однокласниці вже були заміжні))) Мені тоді 24 роки було🙈
барабанщица
• сегодня в 02:22
Ответ дляМеряю линейкой
Клас, рада за Вас!
успокойте_Меня• сегодня в 02:22
Мама рыдала. Мне 19 было. Отец в запое)) они меня пытались отговорить с сестрой а у меня любовь. Развелась через 6 лет
барабанщица
• сегодня в 02:23
Ответ дляХерсон це Україна
А радість в чому?
Як в чому? Радість по-перше в такій події, по-друге, в хорошій реакції батьків
барабанщица
• сегодня в 02:24
Ответ дляуспокойте_Меня
А чому хотіли відговорити?
успокойте_Меня• сегодня в 02:24
Кто синюю морду прилепил? Могу на неделю вам её привезти. Назад заберу с доплатой. Предупреждаю
барабанщица
• сегодня в 02:24
Ответ дляLove_Love_Love_
Я навітььне памʼятаю чи говорила я своїм про заручини
Чому так?
Love_Love_Love_• сегодня в 02:24
Ответ длябарабанщица
Якій такій події? Ви навіть не знаєте чи автор цього коментаря щаслива в чстосунках
Маурита• сегодня в 02:26
Ответ дляМеряю линейкой
Моя мама примерно так же. Мне 28 было, и у меня была сестра старше на 5 лет, которая так и не вышла замуж. Мама переживала, конечно.
успокойте_Меня• сегодня в 02:25
Ответ длябарабанщица
А чому хотіли відговорити?
Потому что 19)) учиться ещё надо
барабанщица
• сегодня в 02:26
Ответ дляLove_Love_Love_
Чого ви так чіпляєтесь? Вийшла заміж, значить на той момент це була радісна подія
Love_Love_Love_• сегодня в 02:26
Ответ длябарабанщица
Чому так?
В якому сенсі « чому» це обовʼязково всім оголошувати? Взагалі буденна річ для мене яка нічого не міняє і ні на що не впливає.
Меряю линейкой• сегодня в 02:27
Ответ дляLove_Love_Love_
Та все добре, справді щаслива, політ нормальний вже 22 роки, просто, як згадаю ту реакцію батьків - чоловіка з порога чуть не цілували)
барабанщица
• сегодня в 02:27
Ответ дляLove_Love_Love_
У вас кожен день заручини були? Якась дивна відповідь
Love_Love_Love_• сегодня в 02:27
Ответ длябарабанщица
Просто цікаво чому люди роблять якесь неймовірне щастя з самого факту- заміжжя?
барабанщица
• сегодня в 02:28
Ответ дляМеряю линейкой
Клас❤️
Love_Love_Love_• сегодня в 02:28
Ответ дляМеряю линейкой
Ахаха
Love_Love_Love_• сегодня в 02:29
Ответ длябарабанщица
В мене заручини були один раз в житті і більше не буде ні заручин ні весілля, не розумію чому люди отримують від цього неймовірну радість, от і все. Що тут дивного?
барабанщица
• сегодня в 02:29
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну для вас не щастя, а для деяких жінок щастя розуміти що з цим чоловіком ти будуєш сімʼю далі
барабанщица
• сегодня в 02:30
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну Ви не розумієте, а хтось розуміє. Кому що
Love_Love_Love_• сегодня в 02:31
Ответ длябарабанщица
Для цього розуміння не обовʼязково заручитися
12 галюцинаций• сегодня в 02:36
Ми рік до весілля жили разом. Мама незадоволена була, бабуся взагалі скандали влаштовувала. А мама сказала фразу:’ Мені без тебе буде важко’. Не знаю, чи це єдине, що її хвилювало, що помічниця звалює)))
барабанщица
• сегодня в 02:40
Ответ для12 галюцинаций
Неприємно.. А жили разом до заручин чи після?
Сметчица• сегодня в 02:41
Сообщили родителям когда уже подали заявление в ЗАГС.
Мама была крайне не довольна. Мой жених был из интеллигентной, но бедной семьи. На тот момент ещё был студентом.
Мама мне к тому времени уже подобрала достойную ’партию’. И мой финт ее крайне расстроил.
Отец был мудрым человеком и оценил нормально мой выбор.
Ласую колобками• сегодня в 02:49
Ответ дляуспокойте_Меня
А мама во сколько лет вышла замуж?
Морожена_курка• сегодня в 03:19
Мій батько завжди був незадоволений моїми кавалерами, мовчав, але було видно. А коли я привела майбутнього чоловіка, він мені тихенько сказав, що цей йому подобається. Виявляється, коли інші тисли руку при знайомстві, чи коли віталися, хтось очі опускав, хтось відводив, хтось занадто швидко відпускав, у іншого спітнілі були постійно, а тут зійшлося, нормальна рука))
Мама переживала, що ми вже живемо разом, і тепер нащо те весілля, тому також зраділа)