Клин_Кляйн• сегодня в 11:43
Взяла з притулку кошенятко
Йому десь 4 місяці.
Ми з дівчинкою волонтеркою домовились, що вони роблять щеплення, а я вже по віку понесу сама на стерилізацію.
Я накупила йому все, саме краще і саме гарненьке - мисочки, лежанку, переноску, іграшки, кігтедралку, всі шкафи кормами забиті.
Вона мені його привезла 10 днів назад, додому, бо були морози. Зайшла на каву, вона подивилась умови. Все ок. Періодично фото відправляти я згодна.
Але мене насторожив запах від нього. Думаю - ну, мабуть з притулку це частенько тваринки з запахом. Бачу - діарея. Збігала за ентеросгелем. Хоч відмовлявся їсти взагалі - в ротик запихувала цей гель 2 рази в день. Кошеня було сумне, не їло, сиділо в одній точці. Думаю - стрес від переїзду. Пройде. Витирала ганчірками під хвостиком.
Друга ніч була ще гірша - діарея не пройшла, його стан чомусь погіршився.
Я в шоці. Всю ніч просиділа біля нього. Поїла водою, гріла пляшкою з теплою водою, укривала.
Він вже майже лежав, не вставав. Пішли судоми.
Я плакала, ледь діждалась ранку, побігла в ветеринарку поруч з ним. без черги понесла. Лікар сказав - кошеня має пайлекопенію (чумку) вже в запущеному стані. Лікар сказав - температура в нього вже не відстежується, надто низька, і жовтизна пішла, це печінка відмовляти почала. В нас в місті стаціонарів для тваринок немає іменно вірусних. Звичайні стаціонари - лікаж каже - не візьмуть.
Я вся зарьована, їй ледь додзвонилась, зв´язок поганий із-за відключень. Вона його забрала. Вже більше тижня він в Києві на стаціонарі капається. Покращення є, але повільні.
Після антибіотиків вірусу наче немає, але органи запускаються повільно.
Дівчина мені постійно каже, що клініка дорога.
Я в інтернеті почитала про такі стаціонари - вони дуже дорогі, 1600 / день, це вже до 15к натікало. Не розумію - я маю сплачувати за цю всю реанімацію?
За кошеня переживаю, готова його виховувати, ростити, любити, лікувати в подальшому, але мені його хворого вже привезли.
Ні одна людина не бажає собі взяти додому тваринку вже з чумкою.
І притулки мають це рощуміти, вірно?
Мені здається, вона весь час намьоки кидає, чи це мені здається?
І притулки мають це рощуміти, вірно?
Некомильфо• сегодня в 11:57
Автор, ви не повинні нічого оплачувати. Просто скажіть ні та й все. Я б вже зараз відмовилася від цього кота, бо що там далі вилізе після чумки невідомо. Заблокуйте цю пані в спіть спокійно. Зооволонтер не могла не бачити, що привезла хвору тваринку. Через цю брехню варто розірвати будь-які контакти. А кошеня можна взяти через олх, де звичайні люди віддають, а не волонтери
Тільки не про гроші• сегодня в 11:59
Ответ дляКлин_Кляйн
на вулиці вже дорослі, ми з сином хотіли маленького, щоб швидше адаптація, щоб нас сприймав з дитинства
ми взяли з вулиці одну кицьку десь півроку їй було, на днях ще одного - 8-9 міс котику.
Абсолютно нормальна адаптація, кіт потребує любові, ходить хвостиком)
В нас у дворі ще є хороша дівчинка (десь 7-8 міс), в суботу будемо її стерилізувати і робити щеплення, можу вам її привезти
Клин_Кляйн
• сегодня в 11:56
Ответ дляАлина-1240
На олх люди отдают выводки от своей кошки часто. Возьмите у них. Или высмотрите на улице
на ОЛХ моя сестра купила породисте.
Там болячка на болячці.
Одна почка, печінка хвора, щось із скелетом.
мабуть ті розводіли кішку заставляють народжувати 10 разів на рік, тому там здоров´я у мами і малих немає.
Тому я хотіла кошеня дворняжку
Там болячка на болячці.
Тому я хотіла кошеня дворняжку
Я пані прохана...• сегодня в 11:56
Ответ дляхутряна володарка
Что с копейкой в итоге?
Жив. Только ссыт везде.
Ума Палата• сегодня в 11:56
Ответ дляКлин_Кляйн
на олх поищите. уже сегодня!
Швидкоруч• сегодня в 11:57
Ответ дляЗабрала і не сказала
Нет там намёков
Всё будет хорошо и хорошо что успели спасти
Вы верите? Знаете про эту болезнь? Это жесть, если честно. И шансы минимальные.
Наполеон Бонапарт• сегодня в 11:57
Ответ дляАлина-1240
Удалено администрацией...
Собака де? Цуценя вівчарки?
Наберитесь смелости и поднимите вопрос оплаты. Зачастую лечение происходит в долг, а потом волонтеры эти закрывают счета перед больницей. Уже постфактум. Чтоб она вам не сказала через неделю ’за всё лечение счет 40 тысяч, вот реквизиты клиники, оплатите его пожалуйста’
Чтобы опередить этот пердец, стройте фразу типа ’как будет решаться денежный вопрос? Мне котенок нравится, поэтому я бы хотела поучаствовать деньгами в лечении, чтоб не вы всё тянули, могу 2/3/4/5 тысяч, дайте платежные данные клиники, куда сбросить деньги’
Новопоштинская• сегодня в 11:57
Я очень люблю животных, лечила своих даже сдавая золото в ломбард, другим стараюсь помочь, но за последний год я утвердилась во мнении, что зооприюты и зооволонтеры это какой-то развод. Это реально обогащение на смертях животных, потому что в реальности они там погибают и люди взять их не могут т.к требования на уровне усыновления ребёнка. И эти вечные претензии людям, что не перечисляют, что смеют возмущаться их правилам и требованиям. Реально пора их прикрывать, во всяком случае большую часть
Клин_Кляйн
• сегодня в 11:58
Ответ дляхутряна володарка
Что с копейкой в итоге?
Лейкоцити і білірубін підвищились до норми.
Але ще слабий, сам не їсть, вчора тільки ковтати почав і мурчати почав.
Самостійно ще не харчується.
Забрати назад - я згодна.
Всю квартиру видраяла з доместосом.
Але мені інших тваринок пів-року заводити все одно не можна. Тільки його повернути можна.
Самостійно ще не харчується.
Забрати назад - я згодна.
Всю квартиру видраяла з доместосом.
Швидкоруч• сегодня в 11:59
Ответ дляКлин_Кляйн
я про це думала, але дівчинка називає терміни медицинські, про які вона не може знати - тіпа ’лейкоцити’, ’білірубін’.
Тобто я розумію - вона дійсно тримає контакт з лікарями і мені передає інфу
Попросите фото котёнка в клинике. Удивитесь, что откажет.
Ума Палата• сегодня в 11:59
Ответ дляPrervana
нафига? кота ей умирающим уже привезли, пусть сами вопрос и решают, ни копейки им платить не надо, взять другого кота в другом месте
Лорка-хлорка• сегодня в 12:01
Ответ дляНовопоштинская
А відео, які вони постять, що знайшли занедбаних тварин? Занедбали вони їх самі.
Такі постановки на Оскара тягнуть.
А люди починають тисячі донатити.
Такі постановки на Оскара тягнуть.
А люди починають тисячі донатити.
Раздражевская• сегодня в 12:00
Ответ дляТільки не про гроші
Вот эти коты 6-9 месяцев самые нормальные. Уже пережили период детских болячек , но еще не взрослые и можно воспитать
Некомильфо• сегодня в 12:00
Ответ дляКлин_Кляйн
на ОЛХ моя сестра купила породисте.
Там болячка на болячці.
Тому я хотіла кошеня дворняжку
Там болячка на болячці.
Тому я хотіла кошеня дворняжку
Так не купуйте породистого дешево, візьміть дворняжку у звичайних людей
Раздражевская• сегодня в 12:02
Ответ дляНекомильфо
Помню в том году была тема про мальтипу за 20 грн с болячками .
Тільки не про гроші• сегодня в 12:02
Ответ дляРаздражевская
ми свою взяли 3 роки назад взимку, то було запалення яєчників (промерзла сильно) - терміново стерилізували.
Люблю її безмежно
Новопоштинская• сегодня в 12:02
Ответ дляЛорка-хлорка
Такі постановки на Оскара тягнуть.
А люди починають тисячі донатити.
Такі постановки на Оскара тягнуть.
А люди починають тисячі донатити.
Да, кстати, вот эти видео сейчас основа контента у многих в соцсетях( бедные животные((
Ума Палата• сегодня в 12:02
Ответ дляPrervana
Ну если автор сильна духом - то может попробовать не платить
так а за что платить? она тут не причем
Алина-1240• сегодня в 12:02
Ответ дляКлин_Кляйн
на ОЛХ моя сестра купила породисте.
Там болячка на болячці.
Тому я хотіла кошеня дворняжку
Там болячка на болячці.
Тому я хотіла кошеня дворняжку
У отца кошка как расплодиться, могу выслать))) все здоровы, шерстянные
Тішуся неперетішуся• сегодня в 12:02
Ответ дляКлин_Кляйн
Самостійно ще не харчується.
Забрати назад - я згодна.
Всю квартиру видраяла з доместосом.
Самостійно ще не харчується.
Забрати назад - я згодна.
Всю квартиру видраяла з доместосом.
Фото вам надсилає вона?
хутряна володарка• сегодня в 12:03
Ответ дляКлин_Кляйн
Самостійно ще не харчується.
Забрати назад - я згодна.
Всю квартиру видраяла з доместосом.
Самостійно ще не харчується.
Забрати назад - я згодна.
Всю квартиру видраяла з доместосом.
Дай Бог чтобы с котёночком всё хорошо было
Ответ дляУма Палата
так а за что платить? она тут не причем
За то, что этого кота ж ей лечат. Ей его обратно я так понимаю собираются вернуть. А волонтер просто выступает посредником, чтобы не автор в клинику моталась, а волонтер. Но счёт в итоге повесят на хозяйку, то есть автора.
Клин_Кляйн
• сегодня в 12:03
Ответ дляТішуся неперетішуся
Фото вам надсилає вона?
сказала, що в інфекційному стаціонарі лікарі до хвостатих пацієнтів навіть телефони не беруть і не фоткають
\
хутряна володарка• сегодня в 12:03
Ответ дляУма Палата
Она уже полюбила этого котёночка
Раздражевская• сегодня в 12:04
Ответ дляхутряна володарка
Она уже полюбила этого котёночка
Придется полюбить другого
Ума Палата• сегодня в 12:04
Ответ дляхутряна володарка
Она уже полюбила этого котёночка
мне кажется она просто стесняется сказать, что ей это уже все не надо, культурно отступает и к этому тема на форуме, как красиво слинять от волонтеров)
Лорка-хлорка• сегодня в 12:05
Ответ дляКлин_Кляйн
\
А що вона каже на те, що дала вам хвору тварину?