Клин_Кляйн• вчера в 11:43

Взяла з притулку кошенятко

Йому десь 4 місяці.
Ми з дівчинкою волонтеркою домовились, що вони роблять щеплення, а я вже по віку понесу сама на стерилізацію.
Я накупила йому все, саме краще і саме гарненьке - мисочки, лежанку, переноску, іграшки, кігтедралку, всі шкафи кормами забиті.
Вона мені його привезла 10 днів назад, додому, бо були морози. Зайшла на каву, вона подивилась умови. Все ок. Періодично фото відправляти я згодна.
Але мене насторожив запах від нього. Думаю - ну, мабуть з притулку це частенько тваринки з запахом. Бачу - діарея. Збігала за ентеросгелем. Хоч відмовлявся їсти взагалі - в ротик запихувала цей гель 2 рази в день. Кошеня було сумне, не їло, сиділо в одній точці. Думаю - стрес від переїзду. Пройде. Витирала ганчірками під хвостиком.
Друга ніч була ще гірша - діарея не пройшла, його стан чомусь погіршився.
Я в шоці. Всю ніч просиділа біля нього. Поїла водою, гріла пляшкою з теплою водою, укривала.
Він вже майже лежав, не вставав. Пішли судоми.
Я плакала, ледь діждалась ранку, побігла в ветеринарку поруч з ним. без черги понесла. Лікар сказав - кошеня має пайлекопенію (чумку) вже в запущеному стані. Лікар сказав - температура в нього вже не відстежується, надто низька, і жовтизна пішла, це печінка відмовляти почала. В нас в місті стаціонарів для тваринок немає іменно вірусних. Звичайні стаціонари - лікаж каже - не візьмуть.
Я вся зарьована, їй ледь додзвонилась, зв´язок поганий із-за відключень. Вона його забрала. Вже більше тижня він в Києві на стаціонарі капається. Покращення є, але повільні.
Після антибіотиків вірусу наче немає, але органи запускаються повільно.
Дівчина мені постійно каже, що клініка дорога.
Я в інтернеті почитала про такі стаціонари - вони дуже дорогі, 1600 / день, це вже до 15к натікало. Не розумію - я маю сплачувати за цю всю реанімацію?
За кошеня переживаю, готова його виховувати, ростити, любити, лікувати в подальшому, але мені його хворого вже привезли.
Ні одна людина не бажає собі взяти додому тваринку вже з чумкою.
І притулки мають це рощуміти, вірно?
Мені здається, вона весь час намьоки кидає, чи це мені здається?
Швидкоруч• вчера в 12:05
Ответ дляКлин_Кляйн
сказала, що в інфекційному стаціонарі лікарі до хвостатих пацієнтів навіть телефони не беруть і не фоткають
\
Потому что котёнка уже 99% как нет. С таким диагнозом кота на стационар не берут... Вам первый врач все сказал. Но вы верите тем, кто парили вам умирающее животное. Это очень заразная болезнь(
Ума Палата• вчера в 12:05
Ответ дляКлин_Кляйн
\
ооо. точно мертв, все, автор, выдыхайте и начинайте искать другого кота
Качка в тапцях• вчера в 12:06
После чумки животное часто остается инвалидом. Лапы волочит, мочевой не контролирует. Оно вам надо?
Скажите волонтеру, что не судьба. И распрощайтесь. Никаких счетов не оплачивать. Вы не принимали участие в согласовании лечения. Эти волонтерские котики заработок для ветклиник. Им по полной программе по бумагам лечение, а сердобольные дурики оплатят. На самом деле дают минимум, выживет -ок, нет - и хрен с ним. Это бизнес.
Тільки не про гроші• вчера в 12:06
Ось така зірочка є у нас в дворі)
Сірого вже забрали) коричнева ще бігає)
Ума Палата• вчера в 12:06
Ответ дляPrervana
За то, что этого кота ж ей лечат. Ей его обратно я так понимаю собираются вернуть. А волонтер просто выступает посредником, чтобы не автор в клинику моталась, а волонтер. Но счёт в итоге повесят на хозяйку, то есть автора.
не имеют права, сами притащили смертельно больного кота, сами пусть и решают вопрос
Тішуся неперетішуся• вчера в 12:06
Ответ дляРаздражевская
Вот эти коты 6-9 месяцев самые нормальные. Уже пережили период детских болячек , но еще не взрослые и можно воспитать
Двох взяли з вулиці - породистого рік тому, і безпородного два роки тому - у підлітковому віці. Породистий вихованню не піддається взагалі. Безпородний - як вершкове масло, хоч на хліб намазуй - ідеальний, спокійний, не шкодний, нас обожнює. Ми, звісно, обох любимо))
хутряна володарка• вчера в 12:06
Ответ дляУма Палата
мне кажется она просто стесняется сказать, что ей это уже все не надо, культурно отступает и к этому тема на форуме, как красиво слинять от волонтеров)
Котёночка она хочет спасти
Prervana• вчера в 12:06
Ответ дляУма Палата
А она так скажет? Сможет?
хутряна володарка• вчера в 12:07
Котёночка жалко...
Prervana• вчера в 12:07
Ответ дляУма Палата
После панки не надо нести в дом других животных
любименькая• вчера в 12:08
Складна ситуація
Я лікувала кошеня від фіпу
Нереально все дорого.
Брала з кредитки до сих пір закрити не можу з літа
пу_пугренчик• вчера в 12:09
Ответ дляКлин_Кляйн
\
Пусть она вам даст контакты клиники, позвоните, узнайте, как там котенок. Я думаю они его даже не везли туда, не удивлюсь, если просто выкнули. Очень надеюсь, что ошибаюсь
Ума Палата• вчера в 12:08
Ответ дляхутряна володарка
Котёночка она хочет спасти
ничего она уже не хочет
Ума Палата• вчера в 12:09
Ответ дляPrervana
А она так скажет? Сможет?
от нее зависит. я б смогла
хутряна володарка• вчера в 12:09
Требуйте видео котёнка!
Швабристка• вчера в 12:10
Схоже, що зі щепленням по віку вас теж намахали.
Галя-краля• вчера в 12:10
Бывает такое. Никто не знал. Но до 4 месяцев не вакцинируют. Малыши болеют часто, но вирусы очень быстро развиваются.
Вылечат заберёте. К сожалению, если не вылечат, возьмите другого, подарите дом котику
любименькая• вчера в 12:11
Додам ще, що кошеня мені принесла волонтер.
Як виявилось теж вона була хвора …
Пожмаковна• вчера в 12:13
На улице много кошек, чем они отличаются от волонтерских?
Новопоштинская• вчера в 12:12
Ответ дляШвабристка
Да как бы там не специально такие схемы проворачивают. Если чумка уже есть в помещении, то там все коты последующие будут больны, эти волонтёры прекрасно это знают
Prervana• вчера в 12:12
И да, если как она пишет, кот находится в самой дорогой клинике Киева, то это скорее всего Зоолюкс. А стационар у них стоит не 1600 гривен, а 16000 гривен в сутки.
любименькая• вчера в 12:12
Ответ дляПожмаковна
Ну захотел человек через волонтера
Проблема чтоли …
Новопоштинская• вчера в 12:13
Ответ дляPrervana
Ну еще пара недель и автору придётся квартиру продавать ради котеночка. Ведь у него, приютского, должно быть самое лучшее, даже клиника
Шмоточницаца• вчера в 12:14
Ответ дляPrervana
Автор должна быть хозяйкой документально, верно?
И скрытые нюансы/обман (чумка кота) аннулируют ’договор’
Prervana• вчера в 12:14
Ответ дляНовопоштинская
Поэтому я бы подняла вопрос денег как можно быстрее на ее месте
Шмоточницаца• вчера в 12:15
Ответ дляКлин_Кляйн
лікар не взяв його на лікування і не заводив карточку на нього.
Бо вважав, що в нього шансів 0,01
Хай так і затвердить документально, попросіть
Н@Диете• вчера в 12:15
Ответ дляКлин_Кляйн
я про це думала, але дівчинка називає терміни медицинські, про які вона не може знати - тіпа ’лейкоцити’, ’білірубін’.
Тобто я розумію - вона дійсно тримає контакт з лікарями і мені передає інфу
А она собирается вам привезти котенка назад когда он выздоровеет?
неДоЖиру• вчера в 12:16
Ответ дляКлин_Кляйн
Лейкоцити і білірубін підвищились до норми.
Але ще слабий, сам не їсть, вчора тільки ковтати почав і мурчати почав.
Самостійно ще не харчується.
Забрати назад - я згодна.
Всю квартиру видраяла з доместосом.
Але мені інших тваринок пів-року заводити все одно не можна. Тільки його повернути можна.
Ну ви серйозно така наївна? Перестаньте вестись
Ума Палата• вчера в 12:16
Ответ дляНовопоштинская
Prervana• вчера в 12:16
Ответ дляШмоточницаца
Ну нагадить могут капитально, особенно зная адрес